2

Wielkie Brawa Piast!!!!

0

@adamek20151 Głupota? XD
To znaczy, że masz ograniczoa wiedzę w tym temacie.

3

@adamek20151 Może i Jordan nie dominował w statystykach pt: ile rzucił pkt i tak dalej ale za to dominował w rubryce ilość zdobytych tytułów w jednym klubie. I w tej statystyce Bronek nie dominuje.
I jeszcze jedna rzecz z która się nie zgadzam. Otóż Bronek rekrutował sobie graczy do gry i to jest jego wina, że zbierał pastuchów zamiast zawodników, którzy pomoga mu wygrywać. Jordan w tym elemencie zmiata z planszy Króla bo Mvjkel nie rekrutował kolesi tylko ludzi z którymi będzie wygrywał tytuły. I w tej statystyce również Panów dzieli przepaść. Na korzyść Jordana.

1

@Popitek12 Trudne. Obaj byli wspaniali.

0

@michal26 Jestem podobnego zdania. Im większe pieniądze zarabiamy tym lepszych grajków ściągamy. Poziom ligi rośnie i o to właśnie chodzi. ;)

0

@MOLESTA Żródłem tych danych jest Ułefa.

2

@Encore Kurcze no robi to ogromne wrażenie można gościa nie lubić, ale wyniki go bronią. Oby tak dalej. ;)

0

@michal26 a to jeszcze nie koniec bo zarówno Legia jak i Jaga maja jeszcze po dwa spotkania także jest o co grać. ;)

7

Piłka piłka ale porozmawiajmy o pieniąszkach jakie zarobiły na chwilę obecna Polskie drużyny. Nie mogę wkleić tego linku więc przepiszę to.
Liga Konferencji:
1, Czelsi zarobione 7,6 mlnE
2. Legia Warszawa 7,48 mlnE
3. Heidenheim 7,15 mlnE
4. Fiorentina 7,14 mlnE
11. Jagiellonia 6,42 mlnE

Pieniąszki zarobione w Lidze Mistrzów:
1. Liserpool 71,28 mlnE
2. City 68,36 mlnE
3. Bajern Munsien 67,88 mlnE
4. BVB Dortmund 66,62 mlnE
8. Barcelona 61 mlnE

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

Na tym etapie Europejskich rozgrywek ligowych (LM, LE, LK) tylko dwie drużyny nie straciły jeszcze bramki.
To Inter Mediolan i Legia Warszawa.
Wielka Duma Panowie!!!!
(L) ❤❤❤

2

Brawo Legia!!!!
(L)

2

@okiemtypera_lucaxx95
Kibicowanie i oprawy na Legii to poziom Ligi Mistrzów. ;)

4

@okiemtypera_lucaxx95
Tak było, jest i będzie
(L) ❤❤❤

8

Jeśli Legia to wygra to w następnej kolejce w meczu u siebie z Lugano wystarczy remis aby zaklepać sobie miejsce w Top 8 LK i pewne granie na Wiosnę.

0

@jaras121 Przykro mi byczku ale kosz Europejski mnie nie obchodzi.

0

@kanver_ To znaczy Dizonałry były inteligentne, ale nie tak jak to sobie większość ludzi wyobraża choćby po obejrzeniu Uniwersum Jurassic Park. Były w miarę inteligentne na swój sposób czyli tak aby przetrwać.

2

@wojopancer Raczej watpię w te rewelacje.
Przecież pierwsze były Dizonałry.

3

@AFA Przepychanie kolanem ligi, LM i CDR no wypisz wymaluj filozofia wrzutek.
Jak pokazały drużyny Pepa, Liverpoolu, ajaxu i wielu innych ekip można grać efektywnie i efektownie. Ja nie jestem fanem betonowania własnej 11 i długa na Lewego i może się uda.
Ernest to nie był trener na Barcelonę.

1

@BartqRKO @Keson Być może. Choć dla mnie jest jeszcze za wcześnie aby ocenić czy faktycznie sa problemy czy ich nie ma i czy to bezpośrednio przekłada się na wyniki i sama grę. Pamiętajmy, że to jest nowa ekipa i tu trochę trzeba czasu aby to kliknęło. Tak mi się wydaje.

1

@takisobiektos Wilki grały back 2 back. Wczoraj dogrywka z Rakietami i dzisiaj mecz z Królami i po prostu zabrakło sił w końcówce.

2

@Sulimo Niestety dopóki nie będzie Czelendzów w piłce tak jak w zawodowych ligach w Ułesej (Nba, NHL, NFL, MLB), siatkówce, tenisie to nic się nie zmieni. Bo gdyby była taka opcja to te błędy sędziowskie ograniczone by były do minimum. Taka jest prawda i wszyscy to widza.

4

@Kidd No i zachęciłeś ;)
Pan poproszę kebsika na cienkim mięsko mieszana sosik mieszana.

2

@visca_josef ale o czym My tu rozmawiamy?
Przecież stary @Luciano99 po 4 litrach spirytusu lepiej trzyma linię spalonego niż ten Mekambepe. Przecież to śmiech na sali jest. Nieporozumienie jakieś.

1

@Odcinkowy Tak czytałem o tym red bulllu natomiast tak sobię myślę, że Klopp może kiedyś tak myślał, ale czas płynie i może coś mu się zmieniło. Do tego Perez może złożyć Niemcowi ofertę nie do odrzucenia.

0

@Herato Ja bym jeszcze łysego klaskacza nie wykluczył. On ma wrzutki w sercu więc pewnie by nie odmówił a może Klopp by się skusił?

7

@macio_944 Ewidentny spalony. Tu nie ma o czym dyskutować. ;D

1

@MOLESTA No nie, przy wyskoku widać jak zawodnik wystawia rękę i uderza w bramkarza. Gregorio miał piłkę w rękach.
Nawet komentatorzy to omawiali i mówili wprost, że to jest faul.

1

@MOLESTA Mocno kontrowersyjny? no raczej nie. Widać ewidentnie, że zawodnik Villi uderzył bramkarza. Kontrowersyjne to by było gdyby uznał bramkę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?