fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Wielkie Brawa Piast!!!!
0
@adamek20151 Głupota? XD
To znaczy, że masz ograniczoa wiedzę w tym temacie.
3
@adamek20151 Może i Jordan nie dominował w statystykach pt: ile rzucił pkt i tak dalej ale za to dominował w rubryce ilość zdobytych tytułów w jednym klubie. I w tej statystyce Bronek nie dominuje.
I jeszcze jedna rzecz z która się nie zgadzam. Otóż Bronek rekrutował sobie graczy do gry i to jest jego wina, że zbierał pastuchów zamiast zawodników, którzy pomoga mu wygrywać. Jordan w tym elemencie zmiata z planszy Króla bo Mvjkel nie rekrutował kolesi tylko ludzi z którymi będzie wygrywał tytuły. I w tej statystyce również Panów dzieli przepaść. Na korzyść Jordana.
1
@Popitek12 Trudne. Obaj byli wspaniali.
0
@michal26 Jestem podobnego zdania. Im większe pieniądze zarabiamy tym lepszych grajków ściągamy. Poziom ligi rośnie i o to właśnie chodzi. ;)
0
@MOLESTA Żródłem tych danych jest Ułefa.
2
@Encore Kurcze no robi to ogromne wrażenie można gościa nie lubić, ale wyniki go bronią. Oby tak dalej. ;)
0
@michal26 a to jeszcze nie koniec bo zarówno Legia jak i Jaga maja jeszcze po dwa spotkania także jest o co grać. ;)
7
Piłka piłka ale porozmawiajmy o pieniąszkach jakie zarobiły na chwilę obecna Polskie drużyny. Nie mogę wkleić tego linku więc przepiszę to.
Liga Konferencji:
1, Czelsi zarobione 7,6 mlnE
2. Legia Warszawa 7,48 mlnE
3. Heidenheim 7,15 mlnE
4. Fiorentina 7,14 mlnE
11. Jagiellonia 6,42 mlnE
Pieniąszki zarobione w Lidze Mistrzów:
1. Liserpool 71,28 mlnE
2. City 68,36 mlnE
3. Bajern Munsien 67,88 mlnE
4. BVB Dortmund 66,62 mlnE
8. Barcelona 61 mlnE
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Na tym etapie Europejskich rozgrywek ligowych (LM, LE, LK) tylko dwie drużyny nie straciły jeszcze bramki.
To Inter Mediolan i Legia Warszawa.
Wielka Duma Panowie!!!!
(L) ❤❤❤
2
Brawo Legia!!!!
(L)
2
@okiemtypera_lucaxx95
Kibicowanie i oprawy na Legii to poziom Ligi Mistrzów. ;)
4
@okiemtypera_lucaxx95
Tak było, jest i będzie
(L) ❤❤❤
8
Jeśli Legia to wygra to w następnej kolejce w meczu u siebie z Lugano wystarczy remis aby zaklepać sobie miejsce w Top 8 LK i pewne granie na Wiosnę.
0
@jaras121 Przykro mi byczku ale kosz Europejski mnie nie obchodzi.
0
@kanver_ To znaczy Dizonałry były inteligentne, ale nie tak jak to sobie większość ludzi wyobraża choćby po obejrzeniu Uniwersum Jurassic Park. Były w miarę inteligentne na swój sposób czyli tak aby przetrwać.
2
@wojopancer Raczej watpię w te rewelacje.
Przecież pierwsze były Dizonałry.
3
@AFA Przepychanie kolanem ligi, LM i CDR no wypisz wymaluj filozofia wrzutek.
Jak pokazały drużyny Pepa, Liverpoolu, ajaxu i wielu innych ekip można grać efektywnie i efektownie. Ja nie jestem fanem betonowania własnej 11 i długa na Lewego i może się uda.
Ernest to nie był trener na Barcelonę.
1
@BartqRKO @Keson Być może. Choć dla mnie jest jeszcze za wcześnie aby ocenić czy faktycznie sa problemy czy ich nie ma i czy to bezpośrednio przekłada się na wyniki i sama grę. Pamiętajmy, że to jest nowa ekipa i tu trochę trzeba czasu aby to kliknęło. Tak mi się wydaje.
1
@takisobiektos Wilki grały back 2 back. Wczoraj dogrywka z Rakietami i dzisiaj mecz z Królami i po prostu zabrakło sił w końcówce.
2
@Sulimo Niestety dopóki nie będzie Czelendzów w piłce tak jak w zawodowych ligach w Ułesej (Nba, NHL, NFL, MLB), siatkówce, tenisie to nic się nie zmieni. Bo gdyby była taka opcja to te błędy sędziowskie ograniczone by były do minimum. Taka jest prawda i wszyscy to widza.
4
@Kidd No i zachęciłeś ;)
Pan poproszę kebsika na cienkim mięsko mieszana sosik mieszana.
2
@visca_josef ale o czym My tu rozmawiamy?
Przecież stary @Luciano99 po 4 litrach spirytusu lepiej trzyma linię spalonego niż ten Mekambepe. Przecież to śmiech na sali jest. Nieporozumienie jakieś.
1
@Odcinkowy Tak czytałem o tym red bulllu natomiast tak sobię myślę, że Klopp może kiedyś tak myślał, ale czas płynie i może coś mu się zmieniło. Do tego Perez może złożyć Niemcowi ofertę nie do odrzucenia.
0
@Herato Ja bym jeszcze łysego klaskacza nie wykluczył. On ma wrzutki w sercu więc pewnie by nie odmówił a może Klopp by się skusił?
7
@macio_944 Ewidentny spalony. Tu nie ma o czym dyskutować. ;D
1
@MOLESTA No nie, przy wyskoku widać jak zawodnik wystawia rękę i uderza w bramkarza. Gregorio miał piłkę w rękach.
Nawet komentatorzy to omawiali i mówili wprost, że to jest faul.
1
@MOLESTA Mocno kontrowersyjny? no raczej nie. Widać ewidentnie, że zawodnik Villi uderzył bramkarza. Kontrowersyjne to by było gdyby uznał bramkę.