0

I prawidłowo, wszyscy jesteśmy wdzięczni za to, że żyjemy w czasach Messiego :)

0

Czy przypadkiem Neymar nie miał 4 meczy zawieszenia?

1

Tebas jak całe środowisko realu ma ból dupy level extra hard i to lubię :)

3

Karma wraca Carvajal i oby się spełniło. Całym Sercem za Atleti i Cholo Simeone w LM

38

" Musisz walczyć aby osiągnąć swóje marzenia. Musisz się poświęcić i ciężko pracować aby je zrealizować." @Leo Messi

3

stary nie słuchaj gimbusów, MAtS co mecz ratuje nam dupska a dzisiejszy występ potwierdza tylko jak świetnie się rozwija. Ma 24 i jeszcze ogromne możliwości jeśli chodzi o rozwój.

0

Ale dla kibiców Barcy dobrze, że nie zagrał. Czy odejdzie? real to maszynka do rujnowania kariery piłkarzy. Więc jeśli ma rozum to powienien sp..ć jak najszybciej z tego cyrku łysego.

0

El Clasico ma zawsze jednego Króla Messiego ma najwięcej strzelonych bramek w El Clasico w historii :)

3

siedzieli biali i zamilkli widząc naszego triumfującego Leonidasa :)

0

a to jeszcze nie koniec :) a niech mu idzie na zdrowie

0

ciary!!!!

2

ale za to CR7 ma kupe na głowie :)

4

to się wydarzy zobaczysz

2

Zwycięstwo na bejubeju ma też inne znaczenie w razie identycznej ilości pkt to Barcelona będzie nad realem. A to może mieć ogromne znaczenie.

0

:)

1

Para Siempre!!!!!

5

pewnie wszyscy zbiorową petycję piszą o płacz Kapitana Delfina :)

3

jak my wszyscy!!!!!! :)

1

a teraz? ból dupska :) i oby bolało jak najdłużej :)

1

a Ramos płakał, w 92 minucie że to nie on :)

0

no nie trudno 3-4 na Bernabeju

4

I to są właśnie te detale :)

0

Ronaldo nadal by płakał a Neymar rozpi...ł by tą imprezę :) hattrickiem

1

nooo i ból dupy białych :) bezcenne

1

dokładnie

31

Messi absolutnie genialny ale co zagrał MAtS to poezja!! Brawo MAtS i dziękujemy za kosmiczne parady!!! Bernabeu uciszone

0

mam na myśli całokształt nie spinaj

0

To wspaniale

0

:)

0

Sergi Roberto musi grać w drugiej linii będzie królem drugiej linii

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?