fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I prawidłowo, wszyscy jesteśmy wdzięczni za to, że żyjemy w czasach Messiego :)
0
Czy przypadkiem Neymar nie miał 4 meczy zawieszenia?
1
Tebas jak całe środowisko realu ma ból dupy level extra hard i to lubię :)
3
Karma wraca Carvajal i oby się spełniło. Całym Sercem za Atleti i Cholo Simeone w LM
38
" Musisz walczyć aby osiągnąć swóje marzenia. Musisz się poświęcić i ciężko pracować aby je zrealizować." @Leo Messi
3
stary nie słuchaj gimbusów, MAtS co mecz ratuje nam dupska a dzisiejszy występ potwierdza tylko jak świetnie się rozwija. Ma 24 i jeszcze ogromne możliwości jeśli chodzi o rozwój.
0
Ale dla kibiców Barcy dobrze, że nie zagrał. Czy odejdzie? real to maszynka do rujnowania kariery piłkarzy. Więc jeśli ma rozum to powienien sp..ć jak najszybciej z tego cyrku łysego.
0
El Clasico ma zawsze jednego Króla Messiego ma najwięcej strzelonych bramek w El Clasico w historii :)
3
siedzieli biali i zamilkli widząc naszego triumfującego Leonidasa :)
0
a to jeszcze nie koniec :) a niech mu idzie na zdrowie
0
ciary!!!!
2
ale za to CR7 ma kupe na głowie :)
4
to się wydarzy zobaczysz
2
Zwycięstwo na bejubeju ma też inne znaczenie w razie identycznej ilości pkt to Barcelona będzie nad realem. A to może mieć ogromne znaczenie.
0
:)
1
Para Siempre!!!!!
5
pewnie wszyscy zbiorową petycję piszą o płacz Kapitana Delfina :)
3
jak my wszyscy!!!!!! :)
1
a teraz? ból dupska :) i oby bolało jak najdłużej :)
1
a Ramos płakał, w 92 minucie że to nie on :)
0
no nie trudno 3-4 na Bernabeju
4
I to są właśnie te detale :)
0
Ronaldo nadal by płakał a Neymar rozpi...ł by tą imprezę :) hattrickiem
1
nooo i ból dupy białych :) bezcenne
1
dokładnie
31
Messi absolutnie genialny ale co zagrał MAtS to poezja!! Brawo MAtS i dziękujemy za kosmiczne parady!!! Bernabeu uciszone
0
mam na myśli całokształt nie spinaj
0
To wspaniale
0
:)
0
Sergi Roberto musi grać w drugiej linii będzie królem drugiej linii