1

Mocny draft choć miom zdaniem bardzo defensywny, ale jest kilka ekip, które skorzystają :) czekamy!

1

tak

0

Panowie w rozgrywkach Copa LIbertadores nasz nowy nabytek Mina Yerry strzela bramkę w wygranym meczu 3-2 przeciwko Penarol :)

0

z tego co mi wiadomo to Alena, Cardona i chyba Romera mają dołączyć w przyszłym sezonie do pierwszej drużyny

0

to znaczy, że niewiele zostało ci tego czasu :) więc powodzenia

0

Też tego nie rozumiem. Przecież piłka jest jak polityka trzeba liczyć się z tym co się mówi, bo właśnie może brakować tego pkt do sukcesu i nagle zonk. Mimo rywalizacji trzeba zachować umiar.

0

a ja się tak zastanawiam o czym myślał Messi wywieszając pranie?

0

dokładnie ja tez tak mam :D

0

Las Palmas już o nic nie walczy więc teraz będą rozdawać prezenty potrzebującym

0

To byłby dziadek. Gdyby Barcelona potrafiła klepać ogórki to nie byłoby tego wpisu ot taka drobna różnica i nie byłoby żadnej gównoburzy w tym temacie.

0

:D

0

ha a jego żonka mówiła, że James ma zostać w realu :)

1

wszyscy tutaj płaczecie, że to wstyd i macie rację, ale prawdziwym wstydem to jest nie zlanie Malagi przez Barcelonę i pokazania im gdzie my ich mamy a teraz kampania antykatalonia?. Panowie gdyby Barca nie pogubiła pkt z Alaves i innymi ogórami u siebie to już wszyscy śpiewaliby Campeone, Campeone ole ole ole. A my na początku sezonu już rotacje robimy. Krytyka słuszna moim zdaniem i na własne życzenie niestety.

0

reklamówki na do widzenia

0

gratki i powodzenia w następnych typach :)

0

kto wychowuje ten zgarnia kokosy

2

tak będzie zobaczysz :) wreszcie będą kontry i wiatr z przodu dla Neya i Suareza więc uwaga ponownie rozszerzy się na wszystkich a Messi po cichaczu będzie znowu czarował bramkami :)

0

rezerwy wystarczą na Deportivo i inne wynalazki, ale śmiem wątpić czy na Sevillę wystarczy skoro z taki Depor tracą bramki

0

dokładnie w takiej roli do nas przyjdzie :) na prawe a Leo na 10

0

Nam może pomóc tylko świetna gra Barcelony... real ma przed sobą maratonik więc coś jeszcze pogubią

1

losowanie

1

dramatyczna jest nie tylko transmisja, ale cała TVP

4

jeden

0

już to pisałem, że Dembe jest z nami podobno dogadany :) za dwa lata

2

jest zaklepany przez Barcę na następne okienko i bardzo chce grac w Barcelonie powiedział, że to jego marzenie

1

i tak właśnie jest postrzegane w madrycie :)

0

Masz rację, ale ma z tego co wiem bardzo dobry kontrakt więc będzie tak dryfować na wypożyczeniach. No zobaczymy.

0

prawidłowo tym gestem możesz liczyć na jakąś miłą posadkę Rakieta po zakończeniu kariery u boku prezydenta Pique

0

No cóż rezerwy realu grają lepiej niż pierwszy zespół

0

bo byliśmy za słabi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?