fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Mocny draft choć miom zdaniem bardzo defensywny, ale jest kilka ekip, które skorzystają :) czekamy!
1
tak
0
Panowie w rozgrywkach Copa LIbertadores nasz nowy nabytek Mina Yerry strzela bramkę w wygranym meczu 3-2 przeciwko Penarol :)
0
z tego co mi wiadomo to Alena, Cardona i chyba Romera mają dołączyć w przyszłym sezonie do pierwszej drużyny
0
to znaczy, że niewiele zostało ci tego czasu :) więc powodzenia
0
Też tego nie rozumiem. Przecież piłka jest jak polityka trzeba liczyć się z tym co się mówi, bo właśnie może brakować tego pkt do sukcesu i nagle zonk. Mimo rywalizacji trzeba zachować umiar.
0
a ja się tak zastanawiam o czym myślał Messi wywieszając pranie?
0
dokładnie ja tez tak mam :D
0
Las Palmas już o nic nie walczy więc teraz będą rozdawać prezenty potrzebującym
0
To byłby dziadek. Gdyby Barcelona potrafiła klepać ogórki to nie byłoby tego wpisu ot taka drobna różnica i nie byłoby żadnej gównoburzy w tym temacie.
0
:D
0
ha a jego żonka mówiła, że James ma zostać w realu :)
1
wszyscy tutaj płaczecie, że to wstyd i macie rację, ale prawdziwym wstydem to jest nie zlanie Malagi przez Barcelonę i pokazania im gdzie my ich mamy a teraz kampania antykatalonia?. Panowie gdyby Barca nie pogubiła pkt z Alaves i innymi ogórami u siebie to już wszyscy śpiewaliby Campeone, Campeone ole ole ole. A my na początku sezonu już rotacje robimy. Krytyka słuszna moim zdaniem i na własne życzenie niestety.
0
reklamówki na do widzenia
0
gratki i powodzenia w następnych typach :)
0
kto wychowuje ten zgarnia kokosy
2
tak będzie zobaczysz :) wreszcie będą kontry i wiatr z przodu dla Neya i Suareza więc uwaga ponownie rozszerzy się na wszystkich a Messi po cichaczu będzie znowu czarował bramkami :)
0
rezerwy wystarczą na Deportivo i inne wynalazki, ale śmiem wątpić czy na Sevillę wystarczy skoro z taki Depor tracą bramki
0
dokładnie w takiej roli do nas przyjdzie :) na prawe a Leo na 10
0
Nam może pomóc tylko świetna gra Barcelony... real ma przed sobą maratonik więc coś jeszcze pogubią
1
losowanie
1
dramatyczna jest nie tylko transmisja, ale cała TVP
4
jeden
0
już to pisałem, że Dembe jest z nami podobno dogadany :) za dwa lata
2
jest zaklepany przez Barcę na następne okienko i bardzo chce grac w Barcelonie powiedział, że to jego marzenie
1
i tak właśnie jest postrzegane w madrycie :)
0
Masz rację, ale ma z tego co wiem bardzo dobry kontrakt więc będzie tak dryfować na wypożyczeniach. No zobaczymy.
0
prawidłowo tym gestem możesz liczyć na jakąś miłą posadkę Rakieta po zakończeniu kariery u boku prezydenta Pique
0
No cóż rezerwy realu grają lepiej niż pierwszy zespół
0
bo byliśmy za słabi