0

No właśnie więc po sezonie wróci do Paryża

1

he he to prawda :D

0

nie wiem czy Siri nie jest czasami na wypożyczeniu z P$G?

1

he he :D oj masz rację :D

0

Może masz rację jest jeszcze sporo czasu na odrobienie strat

1

no do odważnych ten świat należy więc czemu nie? a Ty Messiemu odważyłbyś się odmówić?

3

spokojnie Deportivo rozkręca się po 2-3 straconych bramkach więc spokojnie jest jeszcze czas

1

kurcze a jak Messi mu proponował to Jeffecito nie chciał :D

14

tak krótkiego oglądania realu jeszcze nie było po zaledwie... minucie :D

1

Bestia wreszcie trafiła!!!! brawo Jeffecito!!!!

2

Messi mówi nie Gomesowi w walce o Złotą Piłkę

1

Gomes z taką formą może jeszcze namieszać w walce o Złotą Piłkę :)

6

Turan po kontuzji niech gra

0

przerwa więc czas na komentarze w La Ramblii :)

0

i tak długo wytrzymał

6

bo czuje oddech Gomesa i boi się, że go wygryzie

7

ja również się staram, ale w Barcelonie nie zagram

1

a hejterzy hejterów hejtują Gomesa :D

0

powiem, że jestem hejterem Gomesa

0

to że się nie przewrócił :D

0

Messi

1

Cocu z synem na CN patrz synu tak gra Messi :)

0

Dlatego, że Barcelona to najlepsza drużyna na świecie i każdy chce ją zobaczyć dlatego takie obciążenie :)

0

masz rację i niech dalej sobie tam pracuje

0

:)

0

oby tylko towarzyska nigdy nie lubiłem go w Barcy

0

Ostatnio zauważyłem, że z każdym gra nam się ciężko i tak się zastanawiam czy my jesteśmy Barceloną czy Leganes? odnośnie przeciwnika to tak widziałem, że Osasuna bez wielu zawodników pierwszego składu, no zobaczymy.... oby nie skończyło się jak zwykle czyli kopaniem po czole.

4

to jeszcze nic a Ramos dalej klaszcze :D

0

Malaga też potęgą nie jest a jak się skończyło?

1

oszczędza go na Granadę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?