fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
po godzinie lub dwóch dokładnie nie pamiętam
4
Ja patrzę no to w ten sposób: pilkarzy dzielimy na tych, którzy chcą grać z najlepszymi na boisku i tych, którzy lubią się najlepszym piłkarzom przyglądać z ławki. I w tej drugiej grupie jest Isco. I niech dalej tam siedzi a spokojnie osiągnie poziom Lorda B :)
2
byliśmy tak dobrze ustawieni taktycznie, że real w 10 zdominował Barcelonę i gdyby nie geniusz MAtSa, Roberto i najważnejsze Messiego to byśmy historycznie przegrali 11-10 w klasyku. Ot i tak zniszczyliśmy taktycznie real.
1
ja z tego pajaca się śmieje nawet jak nic nie wygrywa :)
37
Gdyby Leo Messi był Chilijczykiem to miałby pomniki w całym kraju i byłby zmęczony ciągłym oddawaniem mu hołdów." @Ivan Zamorano
0
Umtiti?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
he he :D
0
a może to taka tradycja? :D
0
:)
0
kurcze za czerwone tyle? surowe prawo mają w tym madryckim kraju...
0
Mario Bros?
0
chyba jakiś raper
3
to nie logika, tylko petycje i reklamówki
0
dziękujemy i prosimy o jeszcze :) więcej
25
przecież, real Tebasa i jego kochasia Pereza nic by nie wygrali
2
kurcze a miał szansę i to już w drugim z rzędu klasyku na bejubeju
0
może "kolejnych 500 goli dla Barcelony Leo"
1
Ramos klaskał bo wiedział, że ch...a mu zrobią
0
no właśnie nie, pauza jeden mecz
1
widać jak bardzo chcą aby madryt po 7 latach wygrał ligę na siłę za uszy aby tylko wygrać
0
Komitet Rozgrywek chyba również otrzymał reklamówki od realu za to zawieszenie Ramosa
1
Oficjalnie: Ramos zawieszony na jeden mecz z Deportivo do tego kara pieniężna
0
toć zagrał, ale myślał, że jest jak Penaldo, który całe życie gra z kontuzją... i nie wytrzymał presji
0
na głównej masz pokazaną kompilację zachowań po bramce Messiego
0
normalnym podobno Varane jest gotowy
8
szkoda tylko, że musimy czekać cały sezon na jego przebłysk geniuszu w postaci pół asysty. Może jak będzie dostawał jeszcze więcej szans to w następny sezonie uzbiera jedną pełną asystę.
1
Przecież to są właśnie te bezcenne wartości białego klubu i Ramosa. Jak wejdzie VAR to przestanie szczekać i nawet sędziowie z reklamówkami tego klubu nie pomogą. Będą oglądać plecy Barcelony i Atleti na wieki wieków
7
A tutaj macie celebracje Messiego z różnych perspektyw: ból dupy białych i bezcenna radość Cule :)
0
A Zidan?... w uchu szukał kontaktu z Perezem :)