0

po godzinie lub dwóch dokładnie nie pamiętam

4

Ja patrzę no to w ten sposób: pilkarzy dzielimy na tych, którzy chcą grać z najlepszymi na boisku i tych, którzy lubią się najlepszym piłkarzom przyglądać z ławki. I w tej drugiej grupie jest Isco. I niech dalej tam siedzi a spokojnie osiągnie poziom Lorda B :)

2

byliśmy tak dobrze ustawieni taktycznie, że real w 10 zdominował Barcelonę i gdyby nie geniusz MAtSa, Roberto i najważnejsze Messiego to byśmy historycznie przegrali 11-10 w klasyku. Ot i tak zniszczyliśmy taktycznie real.

1

ja z tego pajaca się śmieje nawet jak nic nie wygrywa :)

37

Gdyby Leo Messi był Chilijczykiem to miałby pomniki w całym kraju i byłby zmęczony ciągłym oddawaniem mu hołdów." @Ivan Zamorano

0

Umtiti?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

he he :D

0

a może to taka tradycja? :D

0

:)

0

kurcze za czerwone tyle? surowe prawo mają w tym madryckim kraju...

0

Mario Bros?

0

chyba jakiś raper

3

to nie logika, tylko petycje i reklamówki

0

dziękujemy i prosimy o jeszcze :) więcej

25

przecież, real Tebasa i jego kochasia Pereza nic by nie wygrali

2

kurcze a miał szansę i to już w drugim z rzędu klasyku na bejubeju

0

może "kolejnych 500 goli dla Barcelony Leo"

1

Ramos klaskał bo wiedział, że ch...a mu zrobią

0

no właśnie nie, pauza jeden mecz

1

widać jak bardzo chcą aby madryt po 7 latach wygrał ligę na siłę za uszy aby tylko wygrać

0

Komitet Rozgrywek chyba również otrzymał reklamówki od realu za to zawieszenie Ramosa

1

Oficjalnie: Ramos zawieszony na jeden mecz z Deportivo do tego kara pieniężna

0

toć zagrał, ale myślał, że jest jak Penaldo, który całe życie gra z kontuzją... i nie wytrzymał presji

0

na głównej masz pokazaną kompilację zachowań po bramce Messiego

0

normalnym podobno Varane jest gotowy

8

szkoda tylko, że musimy czekać cały sezon na jego przebłysk geniuszu w postaci pół asysty. Może jak będzie dostawał jeszcze więcej szans to w następny sezonie uzbiera jedną pełną asystę.

1

Przecież to są właśnie te bezcenne wartości białego klubu i Ramosa. Jak wejdzie VAR to przestanie szczekać i nawet sędziowie z reklamówkami tego klubu nie pomogą. Będą oglądać plecy Barcelony i Atleti na wieki wieków

7

A tutaj macie celebracje Messiego z różnych perspektyw: ból dupy białych i bezcenna radość Cule :)

0

A Zidan?... w uchu szukał kontaktu z Perezem :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?