fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
nie i jestem zdania, że po przyjściu nowego trenera (nie Unzue) zagości na dobre na ławce a w dalszej perspektywie odejdzie (oby jak najszybciej) gośc jest bardzo wolny i mało zwrotny do tego jak na pomocnika nie ma znaczenia na jakiej pozycji gra popełnia mnóstwo strat. O jego pozostałych wadach powiedziano już wszystko to nie jest zawodnik na miarę Barcelony. Zalety? umiejętność podgrzewania ławki rezerwowej.
0
Interstellar, Wielki Szort, Wilk z Wall street, trylogia Millenium Larssona
10
Barcelona może liczyć tylko na siebie mało tego jeśli dzisiaj Malaga urwie pkt Sevilli to może być już po wszystkim.
0
to ja poproszę o pakiet all inclusive
0
Reakcja kibiców na całym świecie po bramce Messigo i ból dupy białych a w szczególności pana Roncero :)
0
Klopp kiedyś powiedział, że jego marzeniem jest PL uwielbią tę ligę jak The special five więc na chwilę obecną Hiszpania go nie interesuje
1
dokładnie widać od nadmiaru kasy w dupach im sie poprzewracało z taką kasą i takimi grajkami powinni dzielić i rządzić
1
i prawidłowo brać młodego trzeba stawiać na młodych
0
xD moja wina masz rację widać, że nie jestem fanem PL
0
tak masz racje moja wina
0
przecież w zeszłym sezonie byli wyżej
8
Faktycznie ten Emery ma słaby sezon. Takiego potentata miał w swoich rękach, ale co zarobił to jego i taka Valencia przyjmie go z otwartymi rękoma
0
może być, ale spodziewałem się czegoś lepszego
6
"Piłka nożna daje ci życie lub przynajmniej sens życia" @Gerard Pique
0
Mina ju jest zawodnikiem Barcelony
0
Legenda D10S
0
Rozumiem :)
0
i to jest te"brakujące 23%" aby żyli
0
z tego co mi wiadomo to ta anegdota o Ronim to nieprawda sam R10 to zdementował
2
tak :)
0
Atleti jest w stanie wygrać z każdym
1
Kucze dawaj Vettel!!!
1
Bird - Magic, Brady - Manning, to tak na szybko :) i jeszcze mi się przypomniało Bill Russell i Wilt Chamberlain to była jedna z największych rywalizacji w dziejach sportu
0
Odnośnie naszego bohatera Wacha :)
kulcze... "słychać, że go budzili w środku nocy" chłopak zaspany no :)
1
dokładnie a oprócz tego zobaczcie jak świetnie włącza sie w akcje jaki ma spokój w wyprowadzaniu piłki. Oby dalej się tak świetnie rozwijał.
0
jak możesz to wrzuć mi na priv jak możesz
0
:)
1
wg mnie dla Tysona :)
8
A dla mnie MOTM absolutnie Umtiti czyścił wszystko. Gość rozwija się genialnie a to dopiero jego pierwszy sezon i juz fundament naszej obrony. Każda górna piłka jego. Brawo Umtiti!!
0
no jest to ciekawa sprawa, bo jeśli faktycznie Atleti chce bardziej go sprzedać Theo Barcelonie niż realowi to są dwa wyjścia: Sprzedaż/wypożyczenie Digne lub zakup i wypożyczenie Theo. Alba zostanie, ale 3 LO to za dużo i ktoś może odejść.