2

nie i jestem zdania, że po przyjściu nowego trenera (nie Unzue) zagości na dobre na ławce a w dalszej perspektywie odejdzie (oby jak najszybciej) gośc jest bardzo wolny i mało zwrotny do tego jak na pomocnika nie ma znaczenia na jakiej pozycji gra popełnia mnóstwo strat. O jego pozostałych wadach powiedziano już wszystko to nie jest zawodnik na miarę Barcelony. Zalety? umiejętność podgrzewania ławki rezerwowej.

0

Interstellar, Wielki Szort, Wilk z Wall street, trylogia Millenium Larssona

10

Barcelona może liczyć tylko na siebie mało tego jeśli dzisiaj Malaga urwie pkt Sevilli to może być już po wszystkim.

0

to ja poproszę o pakiet all inclusive

0

Reakcja kibiców na całym świecie po bramce Messigo i ból dupy białych a w szczególności pana Roncero :)

0

Klopp kiedyś powiedział, że jego marzeniem jest PL uwielbią tę ligę jak The special five więc na chwilę obecną Hiszpania go nie interesuje

1

dokładnie widać od nadmiaru kasy w dupach im sie poprzewracało z taką kasą i takimi grajkami powinni dzielić i rządzić

1

i prawidłowo brać młodego trzeba stawiać na młodych

0

xD moja wina masz rację widać, że nie jestem fanem PL

0

tak masz racje moja wina

0

przecież w zeszłym sezonie byli wyżej

8

Faktycznie ten Emery ma słaby sezon. Takiego potentata miał w swoich rękach, ale co zarobił to jego i taka Valencia przyjmie go z otwartymi rękoma

0

może być, ale spodziewałem się czegoś lepszego

6

"Piłka nożna daje ci życie lub przynajmniej sens życia" @Gerard Pique

0

Mina ju jest zawodnikiem Barcelony

0

Legenda D10S

0

Rozumiem :)

0

i to jest te"brakujące 23%" aby żyli

0

z tego co mi wiadomo to ta anegdota o Ronim to nieprawda sam R10 to zdementował

2

tak :)

0

Atleti jest w stanie wygrać z każdym

1

Kucze dawaj Vettel!!!

1

Bird - Magic, Brady - Manning, to tak na szybko :) i jeszcze mi się przypomniało Bill Russell i Wilt Chamberlain to była jedna z największych rywalizacji w dziejach sportu

0

Odnośnie naszego bohatera Wacha :)

kulcze... "słychać, że go budzili w środku nocy" chłopak zaspany no :)

1

dokładnie a oprócz tego zobaczcie jak świetnie włącza sie w akcje jaki ma spokój w wyprowadzaniu piłki. Oby dalej się tak świetnie rozwijał.

0

jak możesz to wrzuć mi na priv jak możesz

0

:)

1

wg mnie dla Tysona :)

8

A dla mnie MOTM absolutnie Umtiti czyścił wszystko. Gość rozwija się genialnie a to dopiero jego pierwszy sezon i juz fundament naszej obrony. Każda górna piłka jego. Brawo Umtiti!!

0

no jest to ciekawa sprawa, bo jeśli faktycznie Atleti chce bardziej go sprzedać Theo Barcelonie niż realowi to są dwa wyjścia: Sprzedaż/wypożyczenie Digne lub zakup i wypożyczenie Theo. Alba zostanie, ale 3 LO to za dużo i ktoś może odejść.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?