@robsesh Przecież balistyki są do zestrzelenia, bo lecą po przewidywalnej trajektorii. Hipersoniczne faktycznie bardzo ciężko trafić i sprawiają najwięcej problemów. Główny problem to przeciążenie systemu, masowe zastosowanie dronów i dosyć mała ilość antyrakiet Patriot. Izrael przy swojej zaawansowanej obronie niszczy wiele rakiet ale nie daje sobie rady z masowy ostrzałem, a co dopiero takie ZEA, które ma chyba tylko 9 najnowszych baterii Patriot.
Dzisiaj rozpocząłem przygodę z Anno 1800 i od razu mnie na kilka godzin wciągnęło. Świetna część. Szczególnie że lubię wiek XIX. Pax Romana na razie nie kupuję. Będę na dodatki czekać.
@PawkoFCB Jasne. Każdy ma swoje zdanie. Nie zachwycam się tą nową wersją. Uważam tylko, że ma potencjał i spodobały mi się niektóre "przeróbki". @FCB_dimiC Chodzi tylko o to, że nie potrzebujesz teraz najdroższej karty do gier, bo to jest prezentacja możliwości. Obecnie jest tylko problem z pamięcią RAM, która cholernie zdrożała :)
@FCB_dimiC Po pierwsze DLSS 5 jeszcze nie weszło i będzie optymalizowane. Ray Tracing też początkowo był przeznaczony dla najmocniejszych kart i one też się "męczyły". Po drugie zawsze możesz to wyłączyć. A po trzecie AMD, Sony i Microsoft nie będą chcieli zostać w tyle i na pewno jakoś odpowiedzą Nvidii.
https://www.purepc.pl/nvidia-dlss-5-geforce-rtx-5090-wsoarcie-i-optymalizacja Wczoraj Nvidia pochwaliła się DLSS 5. Wygląda to całkiem nieźle, szczególnie w Starfield. Problem jest tylko taki, że na razie wymaga dwóch kart RTX 5090. Jedna do odpalenia gry i druga dla samego DLSS. Oczywiście poźniej to zoptymalizują, a dobrze pewnie będzie działało dopiero w kartach serii RTX 6000.
In an attempt to explain just why it is that some 77 million Americans voted for the dumbest man alive to be their president for a second time, I’m absolutely delighted to present you with the expanded list of US food that you cannot legally sell in Europe!🧵 https://t.co/0KCG9DUSaK">pic.twitter.com/0KCG9DUSaK
Serbian President Aleksandar Vučić stated that Croatia, Albania, and Kosovo are allegedly preparing to attack Serbia.
According to him, these countries "are waiting for an escalation of the conflict between Russia and Europe" and hope that global chaos… https://t.co/mZAD2zG8sX">pic.twitter.com/mZAD2zG8sX
Inspired by the Northern Lights and the freezing Arctic atmosphere. This concept features a flowing aurora pattern with a cold, icy color palette. A modern look from the heart of the North. https://t.co/UJJfxiLjDg">pic.twitter.com/UJJfxiLjDg
Młodzieżowa drużyna TSV 1860 Monachium do lat 19 zagrała mecz towarzyski na terenie więzienia z tamtejszą ekipą osadzonych :) Mecz rozegrano na dziedzińcu więziennym otoczonym wysokimi murami, drutem kolczastym i wieżą strażniczą. Więźniowie sami namalowali linie autowe a na… https://t.co/q5wNEun1xd">pic.twitter.com/q5wNEun1xd
@FCB_dimiC Ciężko powiedzieć. Niektórzy metalowcy i emo malują na czarno, bo pasuje im do stroju. Znałem też jednego homoseksualistę, który malował ale nie miałem zamiaru zapytać ;)
0
@robsesh Przecież balistyki są do zestrzelenia, bo lecą po przewidywalnej trajektorii. Hipersoniczne faktycznie bardzo ciężko trafić i sprawiają najwięcej problemów. Główny problem to przeciążenie systemu, masowe zastosowanie dronów i dosyć mała ilość antyrakiet Patriot. Izrael przy swojej zaawansowanej obronie niszczy wiele rakiet ale nie daje sobie rady z masowy ostrzałem, a co dopiero takie ZEA, które ma chyba tylko 9 najnowszych baterii Patriot.
3
Dzisiaj rozpocząłem przygodę z Anno 1800 i od razu mnie na kilka godzin wciągnęło. Świetna część. Szczególnie że lubię wiek XIX. Pax Romana na razie nie kupuję. Będę na dodatki czekać.
0
Jeśli chodzi o Crimson Desert to już myślałem o fajnie będzie Diuna w średniowieczu, a tam zamki, europejskie miasteczka, góry, lasy i doliny :)
1
@pt9 Gorzej jakby nabawił się przy tym kontuzji
2
@VinDiesel Szczególnie, że bramkarze kontuzje złapali i dopiero wracają do zdrowia. Pachnie kolejnym Kariusem
0
@Alozuer0900 No Kinsky zaliczył epizod Kariusa :)
0
@Kuczek @Danny Gaucho nasz piłkarski Groku czy to prawda?
2
@macio_944 Ciekawe w której minucie będzie sprzedawanie wszystkich.
1
@Popitek12 A murawa będzie?
1
@kejdzi To weź stoperan :)
1
@blakkudium Ale czemu tam jest Bartosz Kurek?
1
@Kgorecki2500 pinsa?
2
Zamki na piasku, gdy pełno w szkle.
Newcastle na lanie przygotuj się! :)
0
Grał ktoś z Was w Anno Pax Romana? Zastanawiam się nad zakupem. Może lepiej czekać na DLC?
1
@barcanawieki Dzisiaj pokazują Liverpool z Galatasaray
0
@draxidox No to do roboty! Ktoś musi spłodzić te twoje "kaszojady" ;)
0
@Bilon87 Dodaj do tego kontuzje prawie wszystkich bramkarzy Bayernu i mamy Real w półfinale XD
1
@PawkoFCB Jasne. Każdy ma swoje zdanie. Nie zachwycam się tą nową wersją. Uważam tylko, że ma potencjał i spodobały mi się niektóre "przeróbki".
@FCB_dimiC Chodzi tylko o to, że nie potrzebujesz teraz najdroższej karty do gier, bo to jest prezentacja możliwości. Obecnie jest tylko problem z pamięcią RAM, która cholernie zdrożała :)
0
@FCB_dimiC Po pierwsze DLSS 5 jeszcze nie weszło i będzie optymalizowane. Ray Tracing też początkowo był przeznaczony dla najmocniejszych kart i one też się "męczyły". Po drugie zawsze możesz to wyłączyć. A po trzecie AMD, Sony i Microsoft nie będą chcieli zostać w tyle i na pewno jakoś odpowiedzą Nvidii.
0
https://www.purepc.pl/nvidia-dlss-5-geforce-rtx-5090-wsoarcie-i-optymalizacja
Wczoraj Nvidia pochwaliła się DLSS 5. Wygląda to całkiem nieźle, szczególnie w Starfield. Problem jest tylko taki, że na razie wymaga dwóch kart RTX 5090. Jedna do odpalenia gry i druga dla samego DLSS. Oczywiście poźniej to zoptymalizują, a dobrze pewnie będzie działało dopiero w kartach serii RTX 6000.
4
@AmigoBlancos Szkoda tylko, że założył tą obleśną białą koszulkę...
0
@esem91 Lubię. Fajne zwierzaki. Oczywiście lepiej obserwować z daleka, bo są silne.
7
Niezła nitka o amerykańskim żarciu ;)
0
@Kozinho. Rommlowi szło dobrze tylko AH uciął mu zaopatrzenie. Poza tym sporo niemieckich okrętów poszło na dno Morza Śródziemnego.
2
Jeszcze wojny na Bałkanach brakuje XD Swoją drogą to niezły bajkopisarz.
4
Nowe stroje Bodo/Glimt ze wzorem zorzy polarnej. Mi się podobają.
1
Nie ma to jak meczyk z więźniami :)
0
@FCB_dimiC Ciężko powiedzieć. Niektórzy metalowcy i emo malują na czarno, bo pasuje im do stroju. Znałem też jednego homoseksualistę, który malował ale nie miałem zamiaru zapytać ;)
0
@draxidox W grze RPG oczywiście, że tak ;)
1
@Popitek12 To przepraszam Popitku. Coś źle zrozumiałem.