0

@robsesh Przecież balistyki są do zestrzelenia, bo lecą po przewidywalnej trajektorii. Hipersoniczne faktycznie bardzo ciężko trafić i sprawiają najwięcej problemów. Główny problem to przeciążenie systemu, masowe zastosowanie dronów i dosyć mała ilość antyrakiet Patriot. Izrael przy swojej zaawansowanej obronie niszczy wiele rakiet ale nie daje sobie rady z masowy ostrzałem, a co dopiero takie ZEA, które ma chyba tylko 9 najnowszych baterii Patriot.

3

Dzisiaj rozpocząłem przygodę z Anno 1800 i od razu mnie na kilka godzin wciągnęło. Świetna część. Szczególnie że lubię wiek XIX. Pax Romana na razie nie kupuję. Będę na dodatki czekać.

0

Jeśli chodzi o Crimson Desert to już myślałem o fajnie będzie Diuna w średniowieczu, a tam zamki, europejskie miasteczka, góry, lasy i doliny :)

1

@pt9 Gorzej jakby nabawił się przy tym kontuzji

2

@VinDiesel Szczególnie, że bramkarze kontuzje złapali i dopiero wracają do zdrowia. Pachnie kolejnym Kariusem

0

@Alozuer0900 No Kinsky zaliczył epizod Kariusa :)

0

@Kuczek @Danny Gaucho nasz piłkarski Groku czy to prawda?

2

@macio_944 Ciekawe w której minucie będzie sprzedawanie wszystkich.

1

@Popitek12 A murawa będzie?

1

@kejdzi To weź stoperan :)

1

@blakkudium Ale czemu tam jest Bartosz Kurek?

1

@Kgorecki2500 pinsa?

2

Zamki na piasku, gdy pełno w szkle.
Newcastle na lanie przygotuj się! :)

0

Grał ktoś z Was w Anno Pax Romana? Zastanawiam się nad zakupem. Może lepiej czekać na DLC?

1

@barcanawieki Dzisiaj pokazują Liverpool z Galatasaray

0

@draxidox No to do roboty! Ktoś musi spłodzić te twoje "kaszojady" ;)

0

@Bilon87 Dodaj do tego kontuzje prawie wszystkich bramkarzy Bayernu i mamy Real w półfinale XD

1

@PawkoFCB Jasne. Każdy ma swoje zdanie. Nie zachwycam się tą nową wersją. Uważam tylko, że ma potencjał i spodobały mi się niektóre "przeróbki".
@FCB_dimiC Chodzi tylko o to, że nie potrzebujesz teraz najdroższej karty do gier, bo to jest prezentacja możliwości. Obecnie jest tylko problem z pamięcią RAM, która cholernie zdrożała :)

0

@FCB_dimiC Po pierwsze DLSS 5 jeszcze nie weszło i będzie optymalizowane. Ray Tracing też początkowo był przeznaczony dla najmocniejszych kart i one też się "męczyły". Po drugie zawsze możesz to wyłączyć. A po trzecie AMD, Sony i Microsoft nie będą chcieli zostać w tyle i na pewno jakoś odpowiedzą Nvidii.

0

https://www.purepc.pl/nvidia-dlss-5-geforce-rtx-5090-wsoarcie-i-optymalizacja
Wczoraj Nvidia pochwaliła się DLSS 5. Wygląda to całkiem nieźle, szczególnie w Starfield. Problem jest tylko taki, że na razie wymaga dwóch kart RTX 5090. Jedna do odpalenia gry i druga dla samego DLSS. Oczywiście poźniej to zoptymalizują, a dobrze pewnie będzie działało dopiero w kartach serii RTX 6000.

4

@AmigoBlancos Szkoda tylko, że założył tą obleśną białą koszulkę...

0

@esem91 Lubię. Fajne zwierzaki. Oczywiście lepiej obserwować z daleka, bo są silne.

7


Niezła nitka o amerykańskim żarciu ;)

0

@Kozinho. Rommlowi szło dobrze tylko AH uciął mu zaopatrzenie. Poza tym sporo niemieckich okrętów poszło na dno Morza Śródziemnego.

2


Jeszcze wojny na Bałkanach brakuje XD Swoją drogą to niezły bajkopisarz.

4


Nowe stroje Bodo/Glimt ze wzorem zorzy polarnej. Mi się podobają.

1


Nie ma to jak meczyk z więźniami :)

0

@FCB_dimiC Ciężko powiedzieć. Niektórzy metalowcy i emo malują na czarno, bo pasuje im do stroju. Znałem też jednego homoseksualistę, który malował ale nie miałem zamiaru zapytać ;)

0

@draxidox W grze RPG oczywiście, że tak ;)

1

@Popitek12 To przepraszam Popitku. Coś źle zrozumiałem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?