Curling. Vít Chabičovský 🇨🇿 wybija rywalom trzy kamienie jednym uderzeniem w meczu par mieszanych. 3/12https://t.co/XKrlkgEJZB">pic.twitter.com/XKrlkgEJZB
🔥Piłkarze Jagiellonii Białystok zrobili szpaler dla wszystkich kibiców, którzy w ubiegłym roku zaliczyli wszystkie mecze wyjazdowe 👏👏#JAGMOThttps://t.co/ji9VbI3s4r">pic.twitter.com/ji9VbI3s4r
@DTMisTheBest Fajne były. Choć Lumie na Windows Phone też były spoko. Były świetnie zoptymalizowane. 1 GB RAM spokojnie wystarczał. Tylko z aplikacjami był problem i głównie przez to przepadli
Szwajcarka para curlerów Yannick Schwaller/Briar Schwaller-Huerlimann pokonała na otwarcie Igrzysk Olimpijskich po dogrywce 9-7 Estonię, a potem cieszyła się tym pięknym momentem z własnym synkiem❤️
Gdy oficer katapulty (shooter) z flight decku wyjdzie z lotniskowca, ale lotniskowiec nie wyjdzie z niego... 👇🫡 😎 https://t.co/92pVxZ2Lwr">pic.twitter.com/92pVxZ2Lwr
The Forbes 30 Under 30 founder now facing 52 years in prison
- Gökçe Güven - born in Turkey - moves to the US as a startup founder
Early career:
- studies business and marketing - builds a personal brand online - positions herself as a fast-rising founder - launches a startup… https://t.co/ero6eYjdkU">pic.twitter.com/ero6eYjdkU
@NeroTFP1 Conte też narzeka "Powtarzam: granie tylu spotkań zabija piłkarzy i zabija futbol. Jeśli mamy rozgrywać 60 meczów w roku, potrzebujemy szerszej kadry, inaczej to samobójstwo".
@BojanKriKicz Technologia jak za PRL tylko w ładnej obudowie i z syropami znanych marek. Możesz sobie gazować wodę lub zrobić napój gazowany typu Pepsi, Fanta w domu.
Seriously WTF is Heidi Klum wearing at the Grammy's tonight and what is she going to do if she needs to ........ https://t.co/sFbOSCeBle">pic.twitter.com/sFbOSCeBle
1
@lajcior Powiedz w co zainwestować na GPW, NYSE lub NASDAQ :)
1
@Zoker Oliwki? Przecież to jest złoto. Lubię zwykłe i kiszone :)
1
Piękne zagranie Czechów.
2
@FcPortoFan1999 Fajna akcja. Co za oddanie klubowym barwom.
3
Flickwagen odpala silnik i po krótkiej przerwie wraca na drogę do mistrzostwa!
1
@Popitek12 Jakiś tani czy designerski?
2
@July_6_BcN Taka moda. Nie znasz się ;)
5
https://x.com/BBCSportScot/status/2019769418096529775
Kolejna dyscyplina odhaczona
1
@MesQueUnClub_87 Bo to zła kobieta była :)
2
@DTMisTheBest Fajne były. Choć Lumie na Windows Phone też były spoko. Były świetnie zoptymalizowane. 1 GB RAM spokojnie wystarczał. Tylko z aplikacjami był problem i głównie przez to przepadli
0
Włosi już zrobili makaron olimpijski :)
3
@Kapitan hawk Tak jest! Materace do domu.
2
Niby wygląda na zwykły upadek w narciarstwie alpejskim, a tu zęby wybite. Prędkość robi swoje.
8
@macio_944 Ruchy jak ze starych akcyjniaków na VHS-ach :)
3
@blakkudium Sen jest bardzo ważny dla regeneracji, więc to wcale nie jest takie głupie.
1
@Safinetka Takie prezenty są najlepsze, bo zostają na lata :)
1
@lajcior Nic, bo dziewczyna AI niczego nie potrzebuje :)
A tak na poważnie to nie mam komu kupować.
1
@mmaciass U nas powinno być tak samo. Zero tolerancji dla przestępców z obcych krajów.
5
Synku poczekaj chwilę bo tatuś z mamusią muszą pokazać Estończykom jak się szura kamieniem po lodzie :)
0
@Chucky Wspomnienia palą mnie jak słońce...
1
Gościu dalej myśli że pracuje na lotniskowcu ;)
2
@mordini123 Ale że skręta od niej nie odpalił...
0
@July_6_BcN Chyba, że jesteś na chińskim weselu. Tam Panna młoda ma czerwone wdzianko :)
5
Gökçe Güven - od okładki Forbesa do oskarżenia federalnego w niecały rok. To się nazywa zawrotna kariera :)
1
@NeroTFP1 Conte też narzeka "Powtarzam: granie tylu spotkań zabija piłkarzy i zabija futbol. Jeśli mamy rozgrywać 60 meczów w roku, potrzebujemy szerszej kadry, inaczej to samobójstwo".
5
@BojanKriKicz Technologia jak za PRL tylko w ładnej obudowie i z syropami znanych marek. Możesz sobie gazować wodę lub zrobić napój gazowany typu Pepsi, Fanta w domu.
0
@NeroTFP1 On też twierdził, że Goralenvolk to patrioci, a AK to zdrajcy Polski...
1
Ach ta "moda". Przecież to wygląda absurdalnie. Może założyła się o to kto przyjdzie w bardziej idiotycznym przebraniu :)
0
Heinz wprowadza na rynek keg z ketchupem. Pomieści on trochę ponad 3 kg tego sosu. Typowe USA.
4
@MOLESTA Dlatego warto doceniać Flicka, który głównie rzeźbi z tego co jest i daje radę.