1

@lajcior Powiedz w co zainwestować na GPW, NYSE lub NASDAQ :)

1

@Zoker Oliwki? Przecież to jest złoto. Lubię zwykłe i kiszone :)

1


Piękne zagranie Czechów.

2


@FcPortoFan1999 Fajna akcja. Co za oddanie klubowym barwom.

3

Flickwagen odpala silnik i po krótkiej przerwie wraca na drogę do mistrzostwa!

1

@Popitek12 Jakiś tani czy designerski?

2

@July_6_BcN Taka moda. Nie znasz się ;)

5

1

@MesQueUnClub_87 Bo to zła kobieta była :)

2

@DTMisTheBest Fajne były. Choć Lumie na Windows Phone też były spoko. Były świetnie zoptymalizowane. 1 GB RAM spokojnie wystarczał. Tylko z aplikacjami był problem i głównie przez to przepadli

0


Włosi już zrobili makaron olimpijski :)

3

@Kapitan hawk Tak jest! Materace do domu.

2


Niby wygląda na zwykły upadek w narciarstwie alpejskim, a tu zęby wybite. Prędkość robi swoje.

8

@macio_944 Ruchy jak ze starych akcyjniaków na VHS-ach :)

3

@blakkudium Sen jest bardzo ważny dla regeneracji, więc to wcale nie jest takie głupie.

1

@Safinetka Takie prezenty są najlepsze, bo zostają na lata :)

1

@lajcior Nic, bo dziewczyna AI niczego nie potrzebuje :)
A tak na poważnie to nie mam komu kupować.

1

@mmaciass U nas powinno być tak samo. Zero tolerancji dla przestępców z obcych krajów.

5


Synku poczekaj chwilę bo tatuś z mamusią muszą pokazać Estończykom jak się szura kamieniem po lodzie :)

0

@Chucky Wspomnienia palą mnie jak słońce...

1


Gościu dalej myśli że pracuje na lotniskowcu ;)

2

@mordini123 Ale że skręta od niej nie odpalił...

0

@July_6_BcN Chyba, że jesteś na chińskim weselu. Tam Panna młoda ma czerwone wdzianko :)

5


Gökçe Güven - od okładki Forbesa do oskarżenia federalnego w niecały rok. To się nazywa zawrotna kariera :)

1

@NeroTFP1 Conte też narzeka "Powtarzam: granie tylu spotkań zabija piłkarzy i zabija futbol. Jeśli mamy rozgrywać 60 meczów w roku, potrzebujemy szerszej kadry, inaczej to samobójstwo".

5

@BojanKriKicz Technologia jak za PRL tylko w ładnej obudowie i z syropami znanych marek. Możesz sobie gazować wodę lub zrobić napój gazowany typu Pepsi, Fanta w domu.

0

@NeroTFP1 On też twierdził, że Goralenvolk to patrioci, a AK to zdrajcy Polski...

1


Ach ta "moda". Przecież to wygląda absurdalnie. Może założyła się o to kto przyjdzie w bardziej idiotycznym przebraniu :)

0


Heinz wprowadza na rynek keg z ketchupem. Pomieści on trochę ponad 3 kg tego sosu. Typowe USA.

4

@MOLESTA Dlatego warto doceniać Flicka, który głównie rzeźbi z tego co jest i daje radę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?