0

@heniusss Jeszcze to ciche bzyczenie lodówek w tle :)

3

@wojopancer Albo: niby człowiek wiedział, a jednak się łudził :)

13


Jego żołnierze giną a on o złotych zasłonach gada. Niesamowite... Ale ładne te zasłony, prawda?

2

@bartekvisca ZEA są sojusznikiem USA. Mają też amerykańską bazę. Pewnie myśleli że są bezpieczni

28


Nowy serial. To dopiero będzie epicka produkcja XD

1

@kuz Jest moc ;) Ten numer przypomina mi trochę zespół Heart

0

@Bykunn Chyba Snowpiercer :)

0


Berlińskie techno ;)

0

@Czyhrynski Znam jeszcze Shotcut. Też ma dużo funkcji, ale jest mniej skomplikowany od daVinci

0

@Leooo Belgowie mają szczęście co do bramkarzy: Mignolet, Courtois, Lammens

8


@FcPortoFan1999 Fajne jest to twoje Porto

0

@ranger3120 @mindbender84 @Eric_Abidal_22 No tak przepraszam. Zagalopowałem się i jak zauważyłem błąd to już nie mogłem poprawić. Jakby dali tyle ile napisałem to byłby cukier z napojem ;)

2

@kundee Ludziki z plasteliny lepiłeś? :)

1


Matko jak Amerykanie mogą tak jeść/pić. Ponad 70 g cukru w 100 ml...

1

@Kamiloza91 Jak kontuzjowani wrócą do gry, a Tudor to ogarnie wszystko może się wydarzyć.

1

Ostatnio przeszedłem Control. Całkiem fajna gra od fińskiego Remedy. Supermoce, teorie spiskowe, tajemnice, niewytłumaczalne zjawiska i fajna ruda bohaterka Jesse. Klimat przypomina trochę słynny serial "Z Archiwum X". Do tego wszechobecny brutalizm, który był popularny w Finlandii. Jest krótka, ale to dobrze bo pod koniec walka mi się trochę przejadła. Niezły jest też system zniszczeń.
https://ibb.co/kVYRRWgy

https://ibb.co/7drCbsYb

https://ibb.co/TqpNx2LD

https://ibb.co/4gd6TXwv
@Sulimo @Kgorecki2500

1

@arasz1819 Są też tacy, którzy myślą o dogadaniu się z Chinami. Co z tego że są daleko :) Choć taki nowy jedwabny szlak raczej byłby korzystny dla nas

3


Bodo to ma dopiero mental, a nie tam jakiś Real z centralnej Hiszpanii

0

@AmigoBlancos W porównaniu do piłkarzy z białej części Madrytu to on nie prowokuje

3

@Bolton Może jest na rekolekcjach?

0

@partymaker Ja bym chciał Wilno, Lwów i okolice Połocka (Białoruś) bo stamtąd pochodzi część mojej rodziny :)

3

@macio_944 Najlepszy jest tam gościu, który w komentarzach nazwał mieszkańców ziem zachodnich potomkami szabrowników, patologią, a nawet podludźmi XD

0


Już medal sobie przywłaszczył XD

1

@Safrani Po prostu nie montuj kas samoobsługowych to się nie "pomyli" :)

2

@esem91 Widzę, że PiS robi teraz spotkania inspirowane Kirkiem. A ten student to niezły geniusz...

5

@Criss18Barca Wikingowie mają przynajmniej jakiś zapas bramek. Inter będzie prowadził huraganowe ataki. Może Bodo coś z kontry wciśnie. Ale na pewno latwo nie będzie.

1

No cóż Brugge się wypompowało i Atleti ich dojechało. Ale i tak brawo za walkę. Norweg zaliczył mecz na poziomie swojego kumpla z repki Haalanda, a Lookman to kozak

5

Fajne są takie Brugie młode i ofensywne, a nie nudni rzeźnicy z Getafe. Oby pary im nie zabrakło w drugiej połowie.

3

Brugia potrafi zaskoczyć. Fajnie przyspieszają grę.

1

Brugia na razie gra całkiem fajnie. Bez strachu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?