Trump upamiętnia żołnierzy: mamy wspaniałych żołnierzy w tym budynku, gdzie wisi ta wspaniała złota zasłona, którą sam wybierałem. Za nią jest czarna dziura, ale będzie wspaniała złota sala balowa, choć moja żona się denerwuje słysząc dźwięk budowlanych prac, ale ja mówię, ty się… https://t.co/VTcYN25iM7">pic.twitter.com/VTcYN25iM7
Dla tych, którzy nie zrozumieli 🫣🇵🇱 „Pierwszy gol! Bardzo się cieszę z mojego pierwszego gola, ale najważniejsze jest to, że wygraliśmy i zdobyliśmy trzy punkty!”
@ranger3120@mindbender84@Eric_Abidal_22 No tak przepraszam. Zagalopowałem się i jak zauważyłem błąd to już nie mogłem poprawić. Jakby dali tyle ile napisałem to byłby cukier z napojem ;)
Ostatnio przeszedłem Control. Całkiem fajna gra od fińskiego Remedy. Supermoce, teorie spiskowe, tajemnice, niewytłumaczalne zjawiska i fajna ruda bohaterka Jesse. Klimat przypomina trochę słynny serial "Z Archiwum X". Do tego wszechobecny brutalizm, który był popularny w Finlandii. Jest krótka, ale to dobrze bo pod koniec walka mi się trochę przejadła. Niezły jest też system zniszczeń. https://ibb.co/kVYRRWgy
@Criss18Barca Wikingowie mają przynajmniej jakiś zapas bramek. Inter będzie prowadził huraganowe ataki. Może Bodo coś z kontry wciśnie. Ale na pewno latwo nie będzie.
No cóż Brugge się wypompowało i Atleti ich dojechało. Ale i tak brawo za walkę. Norweg zaliczył mecz na poziomie swojego kumpla z repki Haalanda, a Lookman to kozak
0
@heniusss Jeszcze to ciche bzyczenie lodówek w tle :)
3
@wojopancer Albo: niby człowiek wiedział, a jednak się łudził :)
13
Jego żołnierze giną a on o złotych zasłonach gada. Niesamowite... Ale ładne te zasłony, prawda?
2
@bartekvisca ZEA są sojusznikiem USA. Mają też amerykańską bazę. Pewnie myśleli że są bezpieczni
28
Nowy serial. To dopiero będzie epicka produkcja XD
1
@kuz Jest moc ;) Ten numer przypomina mi trochę zespół Heart
0
@Bykunn Chyba Snowpiercer :)
0
Berlińskie techno ;)
0
@Czyhrynski Znam jeszcze Shotcut. Też ma dużo funkcji, ale jest mniej skomplikowany od daVinci
0
@Leooo Belgowie mają szczęście co do bramkarzy: Mignolet, Courtois, Lammens
8
@FcPortoFan1999 Fajne jest to twoje Porto
0
@ranger3120 @mindbender84 @Eric_Abidal_22 No tak przepraszam. Zagalopowałem się i jak zauważyłem błąd to już nie mogłem poprawić. Jakby dali tyle ile napisałem to byłby cukier z napojem ;)
2
@kundee Ludziki z plasteliny lepiłeś? :)
1
Matko jak Amerykanie mogą tak jeść/pić. Ponad 70 g cukru w 100 ml...
1
@Kamiloza91 Jak kontuzjowani wrócą do gry, a Tudor to ogarnie wszystko może się wydarzyć.
1
Ostatnio przeszedłem Control. Całkiem fajna gra od fińskiego Remedy. Supermoce, teorie spiskowe, tajemnice, niewytłumaczalne zjawiska i fajna ruda bohaterka Jesse. Klimat przypomina trochę słynny serial "Z Archiwum X". Do tego wszechobecny brutalizm, który był popularny w Finlandii. Jest krótka, ale to dobrze bo pod koniec walka mi się trochę przejadła. Niezły jest też system zniszczeń.
https://ibb.co/kVYRRWgy
https://ibb.co/7drCbsYb
https://ibb.co/TqpNx2LD
https://ibb.co/4gd6TXwv
@Sulimo @Kgorecki2500
1
@arasz1819 Są też tacy, którzy myślą o dogadaniu się z Chinami. Co z tego że są daleko :) Choć taki nowy jedwabny szlak raczej byłby korzystny dla nas
3
Bodo to ma dopiero mental, a nie tam jakiś Real z centralnej Hiszpanii
0
@AmigoBlancos W porównaniu do piłkarzy z białej części Madrytu to on nie prowokuje
3
@Bolton Może jest na rekolekcjach?
0
@partymaker Ja bym chciał Wilno, Lwów i okolice Połocka (Białoruś) bo stamtąd pochodzi część mojej rodziny :)
3
@macio_944 Najlepszy jest tam gościu, który w komentarzach nazwał mieszkańców ziem zachodnich potomkami szabrowników, patologią, a nawet podludźmi XD
0
Już medal sobie przywłaszczył XD
1
@Safrani Po prostu nie montuj kas samoobsługowych to się nie "pomyli" :)
2
@esem91 Widzę, że PiS robi teraz spotkania inspirowane Kirkiem. A ten student to niezły geniusz...
5
@Criss18Barca Wikingowie mają przynajmniej jakiś zapas bramek. Inter będzie prowadził huraganowe ataki. Może Bodo coś z kontry wciśnie. Ale na pewno latwo nie będzie.
1
No cóż Brugge się wypompowało i Atleti ich dojechało. Ale i tak brawo za walkę. Norweg zaliczył mecz na poziomie swojego kumpla z repki Haalanda, a Lookman to kozak
5
Fajne są takie Brugie młode i ofensywne, a nie nudni rzeźnicy z Getafe. Oby pary im nie zabrakło w drugiej połowie.
3
Brugia potrafi zaskoczyć. Fajnie przyspieszają grę.
1
Brugia na razie gra całkiem fajnie. Bez strachu.