Np. mieliśmy Twardego i zamiast rozwijać jego kolejne wersje porzucono całkowicie ten projekt i jesteśmy dalej w d... Teraz mamy Rosomaki, które są dobre ale nie mają żadnych szans z czołgami. Mam nadzieję, że chociaż one będą dobrze rozwijane.
Wiem dlatego jestem "przerażony" stanem naszej armii. Polacy też mają świetne pomysły ale przez ostatnie lata władza miała ich gdzieś dlatego teraz mamy Leopardy, a Niemcy robią sobie jakieś nowe z Francją.
Bo będzie jakaś przeciwwaga ;) Oczywiście zdaję sobie sprawę, że trzeba liczyć na siebie ale obecnie nasze pancerne leośki są śmieszne w porównaniu z Abramsem i tą Armatą. Jeśli chodzi o ww II to zgadzam się z Tobą.
Zgadzam się. W klasie mam dwóch normalnych, bliskich znajomych, a reszta mnie unika bo nie oglądam głupot na yt cały dzień i nie robię "fajnych" selfie. No ale takie jest życie ;)
Np. moja klasa podnieca się Snapami, Instagramami i innymi pierdołami. Wszystko co robią jakieś "gwiazdeczki" jest przejmowane przez popularne osoby z klasy i inni robią to samo. Masakra jakaś...
Wiesz w PESie 18 Camp Nou też jest bardzo realistyczne, a reszta wiadomo jak wygląda... Jeśli chodzi o doping to każde spotkanie na CN zaczyna się hymnem Barçy.
Lepiej pośmiać się z PISu jaki jest głupi i w ogóle i nie zastanawiać się na ważnymi rzeczami. Polacy praktycznie nic swojego nie produkują i nie mają!
0
Np. mieliśmy Twardego i zamiast rozwijać jego kolejne wersje porzucono całkowicie ten projekt i jesteśmy dalej w d... Teraz mamy Rosomaki, które są dobre ale nie mają żadnych szans z czołgami. Mam nadzieję, że chociaż one będą dobrze rozwijane.
0
Wiem dlatego jestem "przerażony" stanem naszej armii. Polacy też mają świetne pomysły ale przez ostatnie lata władza miała ich gdzieś dlatego teraz mamy Leopardy, a Niemcy robią sobie jakieś nowe z Francją.
0
Bo będzie jakaś przeciwwaga ;) Oczywiście zdaję sobie sprawę, że trzeba liczyć na siebie ale obecnie nasze pancerne leośki są śmieszne w porównaniu z Abramsem i tą Armatą. Jeśli chodzi o ww II to zgadzam się z Tobą.
0
Trzeba przyznać, że Putin ma niezły sprzęt. Oto jego najnowsze pancerne dziecko t14 Armata: http://www.defence24.pl/486456,brytyjski-wywiad-rewolucyjny-czolg-t-14-armata
https://www.google.pl/amp/www.popularmechanics.com/military/weapons/news/amp27023/russias-new-tank-will-out-stick-americas-abrams/
Ma bezobsługową wieżyczkę, armatę 125mm i zasięg strzału 2x większy od Abramsa oraz nowy pancerz reaktywny. Na szczęście Abrams ma pancerz wzmocniony zubożonym uranem i w przyszłości pancerzem aktywnym.
1
Zgadzam się. W klasie mam dwóch normalnych, bliskich znajomych, a reszta mnie unika bo nie oglądam głupot na yt cały dzień i nie robię "fajnych" selfie. No ale takie jest życie ;)
2
Klucz bo jest napisane wersja cyfrowa.
0
Albo Mate 10, który wyjdzie za 2-3 miesiące lub coś bardziej egzotycznego jak Xiaomi mi mix 2.
0
Pierwszy Option File do PES 2018 na ps4.
Link jak ktoś chce pobrać mogę podać na privie.
1
Np. moja klasa podnieca się Snapami, Instagramami i innymi pierdołami. Wszystko co robią jakieś "gwiazdeczki" jest przejmowane przez popularne osoby z klasy i inni robią to samo. Masakra jakaś...
0
Zgolił sobie pryszcza, dostał infekcji i wyskokiej gorączki. Dlatego nie wystąpił.
0
Podziękuj użytkownikom notatnika.
0
Kiedy premiera PES 18 w Polsce?
1
Wiesz w PESie 18 Camp Nou też jest bardzo realistyczne, a reszta wiadomo jak wygląda...
Jeśli chodzi o doping to każde spotkanie na CN zaczyna się hymnem Barçy.
0
Skąd pobierasz mody?
0
Właśnie na ps4 chcę kupić. Fajne są też mody do PESa np. aktualizacja składu do starej wersji itd.
0
Ostatni mój PES to 2009 na pc. Od tamtego czasu dema mnie odrzucały i grałem w fifę na ps3/ps4.
0
Poza tym nosi tytuł jednego z najdroższych transferów na świecie.
0
Znasz jakieś inne miejsce do wymiany/sprzedaży gier ?
1
Jakieś opinie o PESie 18? Zastanawiam się nad zakupem tej gry i chciałbym poznać zdanie La Rambli ;)
0
Wie ktoś dlaczego nie mogę zarejestrować się do gametrade. Czekam na maila i nic.
1
Może znajdziesz ale Messi zagrał dobry mecz.
0
Czepiasz się po prostu...
0
Można było wybrać klub do którego chcesz udać się na wypożyczenie.
0
Wie ktoś ile mogę wziąć za te gry?
0
Gdzie sprzedajecie gry ps4? Chcę się pozbyć Watch Dogs 2, Fifa 17, ME:Andromeda i Rise o the Tomb Raider.
0
Znowu nas wyprzedzają.
0
Debilny pomysł? Np. obecne liceum to krótki kurs do matury podczas, którego tak na prawdę niczego się nie nauczysz.
0
Jałowa dyskusja jest zawsze z waszym kółkiem wzajemnej adoracji. Tak w ogóle co tu Renzi robisz jak jest tak strasznie i groźnie w kraju?
0
Lepiej pośmiać się z PISu jaki jest głupi i w ogóle i nie zastanawiać się na ważnymi rzeczami. Polacy praktycznie nic swojego nie produkują i nie mają!
0
Faktycznie śmieszne jak cholera! PO jest za to partią nienawiści wobec narodowców i ludzi o prawicowych poglądach.