0

Np. mieliśmy Twardego i zamiast rozwijać jego kolejne wersje porzucono całkowicie ten projekt i jesteśmy dalej w d... Teraz mamy Rosomaki, które są dobre ale nie mają żadnych szans z czołgami. Mam nadzieję, że chociaż one będą dobrze rozwijane.

0

Wiem dlatego jestem "przerażony" stanem naszej armii. Polacy też mają świetne pomysły ale przez ostatnie lata władza miała ich gdzieś dlatego teraz mamy Leopardy, a Niemcy robią sobie jakieś nowe z Francją.

0

Bo będzie jakaś przeciwwaga ;) Oczywiście zdaję sobie sprawę, że trzeba liczyć na siebie ale obecnie nasze pancerne leośki są śmieszne w porównaniu z Abramsem i tą Armatą. Jeśli chodzi o ww II to zgadzam się z Tobą.

0

Trzeba przyznać, że Putin ma niezły sprzęt. Oto jego najnowsze pancerne dziecko t14 Armata: http://www.defence24.pl/486456,brytyjski-wywiad-rewolucyjny-czolg-t-14-armata
https://www.google.pl/amp/www.popularmechanics.com/military/weapons/news/amp27023/russias-new-tank-will-out-stick-americas-abrams/
Ma bezobsługową wieżyczkę, armatę 125mm i zasięg strzału 2x większy od Abramsa oraz nowy pancerz reaktywny. Na szczęście Abrams ma pancerz wzmocniony zubożonym uranem i w przyszłości pancerzem aktywnym.

1

Zgadzam się. W klasie mam dwóch normalnych, bliskich znajomych, a reszta mnie unika bo nie oglądam głupot na yt cały dzień i nie robię "fajnych" selfie. No ale takie jest życie ;)

2

Klucz bo jest napisane wersja cyfrowa.

0

Albo Mate 10, który wyjdzie za 2-3 miesiące lub coś bardziej egzotycznego jak Xiaomi mi mix 2.

0

Pierwszy Option File do PES 2018 na ps4.
Link jak ktoś chce pobrać mogę podać na privie.

1

Np. moja klasa podnieca się Snapami, Instagramami i innymi pierdołami. Wszystko co robią jakieś "gwiazdeczki" jest przejmowane przez popularne osoby z klasy i inni robią to samo. Masakra jakaś...

0

Zgolił sobie pryszcza, dostał infekcji i wyskokiej gorączki. Dlatego nie wystąpił.

0

Podziękuj użytkownikom notatnika.

0

Kiedy premiera PES 18 w Polsce?

1

Wiesz w PESie 18 Camp Nou też jest bardzo realistyczne, a reszta wiadomo jak wygląda...
Jeśli chodzi o doping to każde spotkanie na CN zaczyna się hymnem Barçy.

0

Skąd pobierasz mody?

0

Właśnie na ps4 chcę kupić. Fajne są też mody do PESa np. aktualizacja składu do starej wersji itd.

0

Ostatni mój PES to 2009 na pc. Od tamtego czasu dema mnie odrzucały i grałem w fifę na ps3/ps4.

0

Poza tym nosi tytuł jednego z najdroższych transferów na świecie.

0

Znasz jakieś inne miejsce do wymiany/sprzedaży gier ?

1

Jakieś opinie o PESie 18? Zastanawiam się nad zakupem tej gry i chciałbym poznać zdanie La Rambli ;)

0

Wie ktoś dlaczego nie mogę zarejestrować się do gametrade. Czekam na maila i nic.

1

Może znajdziesz ale Messi zagrał dobry mecz.

0

Czepiasz się po prostu...

0

Można było wybrać klub do którego chcesz udać się na wypożyczenie.

0

Wie ktoś ile mogę wziąć za te gry?

0

Gdzie sprzedajecie gry ps4? Chcę się pozbyć Watch Dogs 2, Fifa 17, ME:Andromeda i Rise o the Tomb Raider.

0

Znowu nas wyprzedzają.

0

Debilny pomysł? Np. obecne liceum to krótki kurs do matury podczas, którego tak na prawdę niczego się nie nauczysz.

0

Jałowa dyskusja jest zawsze z waszym kółkiem wzajemnej adoracji. Tak w ogóle co tu Renzi robisz jak jest tak strasznie i groźnie w kraju?

0

Lepiej pośmiać się z PISu jaki jest głupi i w ogóle i nie zastanawiać się na ważnymi rzeczami. Polacy praktycznie nic swojego nie produkują i nie mają!

0

Faktycznie śmieszne jak cholera! PO jest za to partią nienawiści wobec narodowców i ludzi o prawicowych poglądach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?