10 września 2017, 14:14
0
Najlepsi piłkarze PES 2018 c.d. : Obrońcy : https://mobile.twitter.com/officialpes/status/906140061959409664/photo/1 https://mobile.twitter.com/officialpes/status/906170273912819712/photo/1 Pomocnicy : https://mobile.twitter.com/officialpes/status/906487350917779462/photo/1 https://mobile.twitter.com/officialpes/status/906502460503707648/photo/1 Napastnicy : https://mobile.twitter.com/officialpes/status/906849747356540934/photo/1
10 września 2017, 13:48
Dembele nadał sobie na tt pseudonim "@dembouz".
10 września 2017, 13:43
Messi nie będzie chciał grać z Mauro "asshole" Icardim. Edit: Dzięki za wyprowadzenie z błędu ;)
10 września 2017, 13:41
Co myślicie o Huddersfield Town F.C.? Utrzymają się,spadną, czy zaskoczą tak jak Leicester?
9 września 2017, 22:49
Valverde Effect ;)
9 września 2017, 22:42
12
Pomimo manity #BartomeuDimiteYa!
9 września 2017, 21:18
Wchodzisz na meczosy.pl i tam szukasz meczu. Tam są linki do aliez.
9 września 2017, 21:16
2
Tak bo musi być sprawiedliwe sędziowanie.
9 września 2017, 20:49
http://aliez.me/live/opoptnf5bf66n7/
9 września 2017, 20:48
Tylko w tym przypadku ;)
9 września 2017, 20:47
Paulinho w fife 17 jest taranem i wołem roboczym jakich mało ;) Grałem nim niedawno w szybkim meczu.
9 września 2017, 20:43
1
Mam taki ale nie wiem, czy polski : http://aliez.me/live/opoptnf5bf66n7/
9 września 2017, 20:40
No to Visca el Marlonik!, Visca el Sernik! ;)
9 września 2017, 20:37
Z kim Glikuś przegrał ?
Barto szykuj się na kopa w d... i wywózkę na taczkach!
9 września 2017, 20:32
Może on zamiast Cou w następnym oknie? Wg. mnie byłby idealny.
9 września 2017, 20:25
No tak zapomniałem, że to EA.
9 września 2017, 17:10
Czemu po aktualizacji składów w Fifie 17 ps4 Neymar dalej jest w Barcelonie?
9 września 2017, 15:33
Komentarz usunięty przez użytkownika
9 września 2017, 15:27
Cou musi uciekać z tonącej łodzi "Liverpool" ;)
9 września 2017, 14:04
Bo kraje z których pochodzą te kluby są zjednoczone z Anglią.
8 września 2017, 22:13
Komentarz usunięty
8 września 2017, 22:10
Łańcuch Symulkowy się tworzy.
8 września 2017, 22:02
"Krul Symulek" ;)
8 września 2017, 21:39
5
Benzyna słaby jest teraz.
8 września 2017, 21:31
8 września 2017, 20:48
Mają rację. RB Lipsk to sztuczny twór redbulla...
8 września 2017, 20:35
Ciekawe skąd to wziąłeś. Messi jest Argentyńczykiem i obywatelstwo tego nie zmienia. Dalej gra dla swojego ojczystego kraju. Ty chodziło o najlepszych rodowitych Hiszpanów, a nie tylko obywateli.
8 września 2017, 16:51
Chodzi o coraz większą radykalizację młodzieży.
8 września 2017, 16:34
Żartujesz? Jeśli nie to jest Argentyńczykiem.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Najlepsi piłkarze PES 2018 c.d. :
Obrońcy : https://mobile.twitter.com/officialpes/status/906140061959409664/photo/1
https://mobile.twitter.com/officialpes/status/906170273912819712/photo/1
Pomocnicy :
https://mobile.twitter.com/officialpes/status/906487350917779462/photo/1
https://mobile.twitter.com/officialpes/status/906502460503707648/photo/1
Napastnicy :
https://mobile.twitter.com/officialpes/status/906849747356540934/photo/1
0
Dembele nadał sobie na tt pseudonim "@dembouz".
0
Messi nie będzie chciał grać z Mauro "asshole" Icardim. Edit: Dzięki za wyprowadzenie z błędu ;)
0
Co myślicie o Huddersfield Town F.C.? Utrzymają się,spadną, czy zaskoczą tak jak Leicester?
0
Valverde Effect ;)
12
Pomimo manity #BartomeuDimiteYa!
0
Wchodzisz na meczosy.pl i tam szukasz meczu. Tam są linki do aliez.
2
Tak bo musi być sprawiedliwe sędziowanie.
0
http://aliez.me/live/opoptnf5bf66n7/
0
Tylko w tym przypadku ;)
0
Paulinho w fife 17 jest taranem i wołem roboczym jakich mało ;) Grałem nim niedawno w szybkim meczu.
1
Mam taki ale nie wiem, czy polski : http://aliez.me/live/opoptnf5bf66n7/
0
No to Visca el Marlonik!, Visca el Sernik! ;)
0
Z kim Glikuś przegrał ?
1
Barto szykuj się na kopa w d... i wywózkę na taczkach!
1
Może on zamiast Cou w następnym oknie?
Wg. mnie byłby idealny.
0
No tak zapomniałem, że to EA.
0
Czemu po aktualizacji składów w Fifie 17 ps4 Neymar dalej jest w Barcelonie?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Cou musi uciekać z tonącej łodzi "Liverpool" ;)
0
Bo kraje z których pochodzą te kluby są zjednoczone z Anglią.
0
Komentarz usunięty
0
Łańcuch Symulkowy się tworzy.
0
"Krul Symulek" ;)
5
Benzyna słaby jest teraz.
0
Komentarz usunięty
1
Mają rację. RB Lipsk to sztuczny twór redbulla...
0
Ciekawe skąd to wziąłeś. Messi jest Argentyńczykiem i obywatelstwo tego nie zmienia. Dalej gra dla swojego ojczystego kraju. Ty chodziło o najlepszych rodowitych Hiszpanów, a nie tylko obywateli.
0
Chodzi o coraz większą radykalizację młodzieży.
0
Żartujesz? Jeśli nie to jest Argentyńczykiem.