Mieszkający w Sztokholmie 53-latek na długo zapamięta jeden ze swoich posiłków. To właśnie m.in. jedzenie bekonu w obecności muzułmanek było dla sądu powodem do skazania mężczyzny za "obraźliwe zachowanie". Dokąd zmierza Szwecja?
FIFA i NBA 2K mają szansę stać się pierwszymi grami olimpijskimi w których rozegrane byłyby spotkania w trakcie Igrzysk Olimpijskich. Potwierdził to prezes Komitetu Igrzysk Olimpijskich. [Pssite/SCMP]
0
Jak zaatakują to Kim może Seul zrównać z ziemią swoją niby wodorówką.
0
Nie ma ;)
6
Fifa 18 pójdzie śladem PES-a i wprowadzi animacje w trybie kariery. Będą też klauzule i inne bajery.
https://www.purepc.pl/rozrywka/fifa_18_szykuja_sie_duze_zmiany_w_trybie_kariery
1
Tak naprawdę Eriksen pokonał Polaków ;) Te asysty i ta piękna brama po prostu creme de la creme.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Może barceloński kebab mu już nie smakuje i chce zjeść oryginalny ;)
0
Zna ktoś jakiś nowy zespół Rockowy/Rap-Rockowy z "mądrymi" tekstami?
0
Proszę o to sondaż dotyczący dymisji: http://www.strawpoll.me/13843216/r
0
Daj spokój, bo neurony mu od naszego języka eksplodują ;)
0
Niedługo wszystkie Szwedki będą nosić chusty by nie obrażać muzułmanów.
1
Mieszkający w Sztokholmie 53-latek na długo zapamięta jeden ze swoich posiłków. To właśnie m.in. jedzenie bekonu w obecności muzułmanek było dla sądu powodem do skazania mężczyzny za "obraźliwe zachowanie". Dokąd zmierza Szwecja?
0
Spodziewałem się, że po Dembele nikogo więcej nie kupią bo to w końcu zarząd Bartka jest ;)
0
Z Benedito to może się skończyć tak jak z Sandro R.
0
#ReparationsforPoland co o tym myślicie?
0
Wiesz jak komentator mówi o truskawce na torcie lub o fantaziście to jest to dość śmieszne.
0
Meczosy.pl.
0
Nie będzie truskawki na torcie? :(
0
Może zablokowali? Ściągnąłem parę dni temu z play Store, a teraz faktycznie nie ma.
0
Narazie Azja jest do d... ale kiedyś muszą znaleźć jakieś perełki. W końcu tam żyje ponad 3 mld ludzi.
0
Też tak uważam. Co jak co ale w piłkę Samurajowie grają słabo ;)
2
Bo reklamowali też rewanż z Kazachstanem na Narodowym ;)
0
Gram początek 4 sezonu dopiero. 2,5 sezonu w Liverpoolu spędziłem więc może jeszcze podskoczyć.
1
Ciekawe jak Japonia sobie poradzi na MŚ bo na 100% tam się dostaną. Wiem, że są słabi ale lubię im kibicować na takich imprezach.
0
Nawet Messi nie pomógł przy 7-upie.
0
W fifie z kolei Gomes jest wspaniały bo dochodzi do 89 ovrl ;) Dlatego nigdy go nie sprzedaję.
1
Wejdź na meczosy.pl na chrome lub ściągnij apkę F-Soccer..
0
W grze Mass effect Andromeda mam zadanie Kolonizacja Kadary i tam jest misja współpracuj z Reyesem i nie wiem co robić bo na mapie nic nie ma.
0
To dobrze :-) dzięki
0
FIFA i NBA 2K mają szansę stać się pierwszymi grami olimpijskimi w których rozegrane byłyby spotkania w trakcie Igrzysk Olimpijskich. Potwierdził to prezes Komitetu Igrzysk Olimpijskich. [Pssite/SCMP]
0
Może ale rozpędzony Cou z Neyem to masakratorzy.