0

Problemem jest to, że są technologie coraz szybszego ładowania, a baterie wciąż li-ion więc bateria Ci szybciej może paść.

0

One Plus 5, Xiaomi mi6

2

Rosjanie nas zniszczą ;( Chyba, że zdarzy się cud...

0

Jeszcze możesz spytać o Kubicę,Kszczota,Inkę.

0

Zapytaj o Anitę Włodarczyk lub o Swobodę.

0

BVB,Liverpool,Pogoń Szczecin.

0

Teraz to będą baraże jak wygramy bo Serbia wygrała z Finlandią. Dopiero po nich dalej można awansować. Prawdopodobnie w barażach trafimy na Słowenię lub Bułgarię.

0

"Dunkierka","Babydriver","Szewc"

0

Skąd wiesz, że będzie tańszy?

0

Oby tylko nie okazał się ekstremistą. Ale oczywiście nic do jego wyznania nie mam ;)

0

Jeśli Finlandia pokona Serbie, a dzisiaj wygramy to będziemy w ćwierćfinale. Natomiast zwycięstwo Serbi i nasze da nam baraże.

0

Wie ktoś, czy są jeszcze dostawczaki(np. Vito,Transit itd.)z dieslem bez adblue?

0

Masz rację bo jedna Paulinka świetnej pomocy nie czyni ;)

1

#BartoFuc**ngLogic

0

Witam! Mam do wyboru następujące nowe vany: Toyota Proace, Transit Custom i Transporter Furgon. Nie wiem, który z nich jest najlepszy i dlaczego ;) Ma służyć do przewozu trzech robotników i jako mobilny warsztat z narzędziami na budowę.

0

W porządku.

0

Da się modować fifę 17 na ps4? Czy tylko Pes-a się da?

0

Wiem ale mogli chociaż wywalczyć częściową licencję.

0

Dlatego kupię PES-a 18 i zmoduję go bo na ps4 podobno się da.

3

OFICJALNIE: W Fifie 18 tak jak w 17 nie będzie Camp Nou! Z hiszpańskich będzie tylko Wanda(Atl.Madryt) i SB(Real). Pełna Lista:

http://pssite.com/news/58339/fifa-18-lista-wszystkich-stadionow.html

0

Ile on ma kabli w chacie ;) Elektrownia w Barcelonie będzie musiała nowe bloki energetyczne zbudować by Dembele grał w FC Barcelonie.

1

Ja w poprzednim sezonie nie obejrzałem ani jednego meczu ekstraklapy.

3

Jak jest się szalonym dziaduniem to wszystko jest możliwe :)

0

Ozill,Fazio,Ersoy,Benatia,Masip odeszli. Przyszedł Dembele narazie.

0

Wywalę na bruk tych Ozillów i innych Faziów.

0

Ale szrot kupili : Ozill,Ersoy,Benatia,Jovanovic itd. Na szczęście jest Eriksen i Neymar oraz Courtois.

0

Jestem w 3 sezonie kariery Liverpoolem i mam propozycję z Barcelony, która w poprzednim sezonie wygrała LE. Zostać czy przejść?

0

Jakby napisał do gier to wybiłbym mu to z głowy.

0

Nie zastanowiłem się ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?