Teraz to będą baraże jak wygramy bo Serbia wygrała z Finlandią. Dopiero po nich dalej można awansować. Prawdopodobnie w barażach trafimy na Słowenię lub Bułgarię.
Witam! Mam do wyboru następujące nowe vany: Toyota Proace, Transit Custom i Transporter Furgon. Nie wiem, który z nich jest najlepszy i dlaczego ;) Ma służyć do przewozu trzech robotników i jako mobilny warsztat z narzędziami na budowę.
0
Problemem jest to, że są technologie coraz szybszego ładowania, a baterie wciąż li-ion więc bateria Ci szybciej może paść.
0
One Plus 5, Xiaomi mi6
2
Rosjanie nas zniszczą ;( Chyba, że zdarzy się cud...
0
Jeszcze możesz spytać o Kubicę,Kszczota,Inkę.
0
Zapytaj o Anitę Włodarczyk lub o Swobodę.
0
BVB,Liverpool,Pogoń Szczecin.
0
Teraz to będą baraże jak wygramy bo Serbia wygrała z Finlandią. Dopiero po nich dalej można awansować. Prawdopodobnie w barażach trafimy na Słowenię lub Bułgarię.
0
"Dunkierka","Babydriver","Szewc"
0
Skąd wiesz, że będzie tańszy?
0
Oby tylko nie okazał się ekstremistą. Ale oczywiście nic do jego wyznania nie mam ;)
0
Jeśli Finlandia pokona Serbie, a dzisiaj wygramy to będziemy w ćwierćfinale. Natomiast zwycięstwo Serbi i nasze da nam baraże.
0
Wie ktoś, czy są jeszcze dostawczaki(np. Vito,Transit itd.)z dieslem bez adblue?
0
Masz rację bo jedna Paulinka świetnej pomocy nie czyni ;)
1
#BartoFuc**ngLogic
0
Witam! Mam do wyboru następujące nowe vany: Toyota Proace, Transit Custom i Transporter Furgon. Nie wiem, który z nich jest najlepszy i dlaczego ;) Ma służyć do przewozu trzech robotników i jako mobilny warsztat z narzędziami na budowę.
0
W porządku.
0
Da się modować fifę 17 na ps4? Czy tylko Pes-a się da?
0
Wiem ale mogli chociaż wywalczyć częściową licencję.
0
Dlatego kupię PES-a 18 i zmoduję go bo na ps4 podobno się da.
3
OFICJALNIE: W Fifie 18 tak jak w 17 nie będzie Camp Nou! Z hiszpańskich będzie tylko Wanda(Atl.Madryt) i SB(Real). Pełna Lista:
http://pssite.com/news/58339/fifa-18-lista-wszystkich-stadionow.html
0
Ile on ma kabli w chacie ;) Elektrownia w Barcelonie będzie musiała nowe bloki energetyczne zbudować by Dembele grał w FC Barcelonie.
1
Ja w poprzednim sezonie nie obejrzałem ani jednego meczu ekstraklapy.
3
Jak jest się szalonym dziaduniem to wszystko jest możliwe :)
0
Ozill,Fazio,Ersoy,Benatia,Masip odeszli. Przyszedł Dembele narazie.
0
Wywalę na bruk tych Ozillów i innych Faziów.
0
Ale szrot kupili : Ozill,Ersoy,Benatia,Jovanovic itd. Na szczęście jest Eriksen i Neymar oraz Courtois.
0
Jestem w 3 sezonie kariery Liverpoolem i mam propozycję z Barcelony, która w poprzednim sezonie wygrała LE. Zostać czy przejść?
0
Jakby napisał do gier to wybiłbym mu to z głowy.
0
Nie zastanowiłem się ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika