0

Myślałem że dłużej tam był :)

1

Szkoda ,że odchodzi.Kiedyś go krytykowałem ale dobry z niego trener.Nawet 4:0 z P$G tego nie zmieni.Będzie d.. jak następnym trenerem zostanie jakiś Eusebio lub inny Unuze. Najbardziej do tej roli pasuje wg. mnie Sampaoli.Do Koemana nie mam zaufania ,bo z Evertonem za dużo nie osiągnął.

0

Nie będę pytał następnym razem jak macie tak atakować. Nie chciało mi się zagłębiać jak można zapytać kogoś rozgarniętego.

0

Nie nazywaj mnie debilem.Patrzyłem na tabelę tylko coś mi się nie zgadzało bo wg. niej Real ma dwa mecze zaległe dlatego się zapytałem.

0

Culues jak wygląda teraz sytuacja w La Lidze uwzględniając obecy wynik meczu z Gijon 3:1? Czy jak Real przegra z Celtą to Barca będzie pierwsza?

0

Spoko ja gram w Fifę tylko w weekendy i w wolne dni więc też nie mam cały czas włączonej.

0

Ja z reguły gram 4 obrońcami.Na 3 możesz grać jak masz w miarę szybkich obrońców żeby kontra cię nie zaskoczyła;) Jak gram 3 to w pomocy mam D.Suareza,Asensio,Kovalenko,Gomes. Polecam granie trójką jeśli lubisz grać szybko i nie tracisz w pomocy głupio piłek.Ja często wyrzucam piłkę do przodu gdzie Dybalą odbieram podanie,drybluję i prostopadle podaję do Lottin lub Iheanacho i strzelam gole bo nikt nie może dogonić zawodnika z 99 szybkość i przyspieszenia na pełnej prędkości.Jak 4 Ci nie wychodzi to spróbuj 3.Poeksperymentuj z formacjami,może któraś spowoduje ,że zaczniesz z nowu wygrywać.

0

A jak wygląda sytuacja w lidze u Cb?

0

Ma 78 ovrl.Słabo mi się nim gra w mojej karierze;(

0

Malaga ma 12 pkt do Madrytu.Może utrzyma tą przewagę.Narazie muszę nieźle walczyć bo Malaga ma 1 pkt do mnie i ciągle depcze mi po piętach.

0

Byłoby ciekawie gdyby Malaga utrzymała drugie miejsc ,a nie ciągle Real.

0

Ten Kovalenko został przez Ai kupiony jak byłem jeszcze w Porto.

0

To jeszcze lepiej;)

0

Na ŚPO Kovalenko też jest dobry bo w wieku 24l. ma 87 ovr i jest szybki i zwinny.

0

Ja na zawodocu większość wygrywam i remisuję.Ostatnio z Bilbao przegrywałem 2:0 i zremisowałem w ostatniej chwili.

0

Mi się dobrze gra Asensio. Nie wiem ,czy Ci się spodoba ale dla mnie jest ok.

0

Malaga u mnie zrobiła parę dobrych transferów,mają niezłych juniorów i niszczą większość la ligi.Ja nie mam z nimi problemu bo są za wolni w obronie.Biegnie Jedvaj bokiem boiska przerzuca do Iheanacho,który ma 99 przyspieszenia i szybkości biegu i gol.

0

Awansowali tak wysoko po prostu. Wcześniej w komentarzu zamiast Malagi napisałem ,że Atleti stanowi dla mnie zagrożenie ;) Coś mi się pokręciło z Atleico.

0

U mnie Asensio wymiata.Realowi strzeliłem nim przepiękną bramkę na 3:1

0

Mi się gra coraz lepiej. Chyba zwiększę poziom trudności na kl.światowa bo miażdzę Real 3:1 na luzie:) Teraz liga wygląda tak: 1.Barca 51 pkt 2.Malaga 50 pkt 3.Real 38 pkt. Podoba mi się to ;)

0

89 i rośnie.Gram tradycyjnym 4-3-3 lub 4-3-2-1.

0

Jedvaj z Iheanacho przy kontrach miażdżą wszystkich.

0

Narazie tylko Atleti jest zagrożeniem bo Bilbao na luzie 3:1 pokonałem. Asensio asystował dwa razy.

0

U mnie w karierze po 11 kolejkach Real Madryt zajmuje 10 miejsce ;). O majstra malczę z Atleti,Bilbao i z Sevillą.Nawet Sociedad jest wyżej od Realu. Ja zajmuję pierwsze miejsce i mam tyle samo pkt ile Atleti i Bilbao ,ale mam lepszy bilans bramkowy.

0

Niezły skład;) Ja nie mam już Iniesty bo po wygraniu PK zakończył karierę.

0

Podasz swój skład?

0

Wiem i dzięki bo miałeś lekki wpływ na niego bo doradziłeś mi Jedvaja;) Uwielbiam grać tym składem bo lubię szybkie akcje. Krótkie szybkie podania i czasem prostopadłe do szybkiego jak torpeda Iheanacho.

0

Wiem ,że mało wychowanków ale jeszcze są za słabi by być w pierwszym składzie.Jak będą się nadawać to zrobię skład z nimi i Ci pokażę.

0

Tak dokładnie 80. Sprawdzałem parę razy z niedowierzaniem.

0

W lidze Athletic Bilbao zaczyna dominować nawet nad Realem bo świetne transfery robią i miażdżą wszystkich oprócz mnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?