Szkoda ,że odchodzi.Kiedyś go krytykowałem ale dobry z niego trener.Nawet 4:0 z P$G tego nie zmieni.Będzie d.. jak następnym trenerem zostanie jakiś Eusebio lub inny Unuze. Najbardziej do tej roli pasuje wg. mnie Sampaoli.Do Koemana nie mam zaufania ,bo z Evertonem za dużo nie osiągnął.
Ja z reguły gram 4 obrońcami.Na 3 możesz grać jak masz w miarę szybkich obrońców żeby kontra cię nie zaskoczyła;) Jak gram 3 to w pomocy mam D.Suareza,Asensio,Kovalenko,Gomes. Polecam granie trójką jeśli lubisz grać szybko i nie tracisz w pomocy głupio piłek.Ja często wyrzucam piłkę do przodu gdzie Dybalą odbieram podanie,drybluję i prostopadle podaję do Lottin lub Iheanacho i strzelam gole bo nikt nie może dogonić zawodnika z 99 szybkość i przyspieszenia na pełnej prędkości.Jak 4 Ci nie wychodzi to spróbuj 3.Poeksperymentuj z formacjami,może któraś spowoduje ,że zaczniesz z nowu wygrywać.
Malaga u mnie zrobiła parę dobrych transferów,mają niezłych juniorów i niszczą większość la ligi.Ja nie mam z nimi problemu bo są za wolni w obronie.Biegnie Jedvaj bokiem boiska przerzuca do Iheanacho,który ma 99 przyspieszenia i szybkości biegu i gol.
Awansowali tak wysoko po prostu. Wcześniej w komentarzu zamiast Malagi napisałem ,że Atleti stanowi dla mnie zagrożenie ;) Coś mi się pokręciło z Atleico.
Mi się gra coraz lepiej. Chyba zwiększę poziom trudności na kl.światowa bo miażdzę Real 3:1 na luzie:) Teraz liga wygląda tak: 1.Barca 51 pkt 2.Malaga 50 pkt 3.Real 38 pkt. Podoba mi się to ;)
U mnie w karierze po 11 kolejkach Real Madryt zajmuje 10 miejsce ;). O majstra malczę z Atleti,Bilbao i z Sevillą.Nawet Sociedad jest wyżej od Realu. Ja zajmuję pierwsze miejsce i mam tyle samo pkt ile Atleti i Bilbao ,ale mam lepszy bilans bramkowy.
Wiem i dzięki bo miałeś lekki wpływ na niego bo doradziłeś mi Jedvaja;) Uwielbiam grać tym składem bo lubię szybkie akcje. Krótkie szybkie podania i czasem prostopadłe do szybkiego jak torpeda Iheanacho.
0
Myślałem że dłużej tam był :)
1
Szkoda ,że odchodzi.Kiedyś go krytykowałem ale dobry z niego trener.Nawet 4:0 z P$G tego nie zmieni.Będzie d.. jak następnym trenerem zostanie jakiś Eusebio lub inny Unuze. Najbardziej do tej roli pasuje wg. mnie Sampaoli.Do Koemana nie mam zaufania ,bo z Evertonem za dużo nie osiągnął.
0
Nie będę pytał następnym razem jak macie tak atakować. Nie chciało mi się zagłębiać jak można zapytać kogoś rozgarniętego.
0
Nie nazywaj mnie debilem.Patrzyłem na tabelę tylko coś mi się nie zgadzało bo wg. niej Real ma dwa mecze zaległe dlatego się zapytałem.
0
Culues jak wygląda teraz sytuacja w La Lidze uwzględniając obecy wynik meczu z Gijon 3:1? Czy jak Real przegra z Celtą to Barca będzie pierwsza?
0
Spoko ja gram w Fifę tylko w weekendy i w wolne dni więc też nie mam cały czas włączonej.
0
Ja z reguły gram 4 obrońcami.Na 3 możesz grać jak masz w miarę szybkich obrońców żeby kontra cię nie zaskoczyła;) Jak gram 3 to w pomocy mam D.Suareza,Asensio,Kovalenko,Gomes. Polecam granie trójką jeśli lubisz grać szybko i nie tracisz w pomocy głupio piłek.Ja często wyrzucam piłkę do przodu gdzie Dybalą odbieram podanie,drybluję i prostopadle podaję do Lottin lub Iheanacho i strzelam gole bo nikt nie może dogonić zawodnika z 99 szybkość i przyspieszenia na pełnej prędkości.Jak 4 Ci nie wychodzi to spróbuj 3.Poeksperymentuj z formacjami,może któraś spowoduje ,że zaczniesz z nowu wygrywać.
0
A jak wygląda sytuacja w lidze u Cb?
0
Ma 78 ovrl.Słabo mi się nim gra w mojej karierze;(
0
Malaga ma 12 pkt do Madrytu.Może utrzyma tą przewagę.Narazie muszę nieźle walczyć bo Malaga ma 1 pkt do mnie i ciągle depcze mi po piętach.
0
Byłoby ciekawie gdyby Malaga utrzymała drugie miejsc ,a nie ciągle Real.
0
Ten Kovalenko został przez Ai kupiony jak byłem jeszcze w Porto.
0
To jeszcze lepiej;)
0
Na ŚPO Kovalenko też jest dobry bo w wieku 24l. ma 87 ovr i jest szybki i zwinny.
0
Ja na zawodocu większość wygrywam i remisuję.Ostatnio z Bilbao przegrywałem 2:0 i zremisowałem w ostatniej chwili.
0
Mi się dobrze gra Asensio. Nie wiem ,czy Ci się spodoba ale dla mnie jest ok.
0
Malaga u mnie zrobiła parę dobrych transferów,mają niezłych juniorów i niszczą większość la ligi.Ja nie mam z nimi problemu bo są za wolni w obronie.Biegnie Jedvaj bokiem boiska przerzuca do Iheanacho,który ma 99 przyspieszenia i szybkości biegu i gol.
0
Awansowali tak wysoko po prostu. Wcześniej w komentarzu zamiast Malagi napisałem ,że Atleti stanowi dla mnie zagrożenie ;) Coś mi się pokręciło z Atleico.
0
U mnie Asensio wymiata.Realowi strzeliłem nim przepiękną bramkę na 3:1
0
Mi się gra coraz lepiej. Chyba zwiększę poziom trudności na kl.światowa bo miażdzę Real 3:1 na luzie:) Teraz liga wygląda tak: 1.Barca 51 pkt 2.Malaga 50 pkt 3.Real 38 pkt. Podoba mi się to ;)
0
89 i rośnie.Gram tradycyjnym 4-3-3 lub 4-3-2-1.
0
Jedvaj z Iheanacho przy kontrach miażdżą wszystkich.
0
Narazie tylko Atleti jest zagrożeniem bo Bilbao na luzie 3:1 pokonałem. Asensio asystował dwa razy.
0
U mnie w karierze po 11 kolejkach Real Madryt zajmuje 10 miejsce ;). O majstra malczę z Atleti,Bilbao i z Sevillą.Nawet Sociedad jest wyżej od Realu. Ja zajmuję pierwsze miejsce i mam tyle samo pkt ile Atleti i Bilbao ,ale mam lepszy bilans bramkowy.
0
Niezły skład;) Ja nie mam już Iniesty bo po wygraniu PK zakończył karierę.
0
Podasz swój skład?
0
Wiem i dzięki bo miałeś lekki wpływ na niego bo doradziłeś mi Jedvaja;) Uwielbiam grać tym składem bo lubię szybkie akcje. Krótkie szybkie podania i czasem prostopadłe do szybkiego jak torpeda Iheanacho.
0
Wiem ,że mało wychowanków ale jeszcze są za słabi by być w pierwszym składzie.Jak będą się nadawać to zrobię skład z nimi i Ci pokażę.
0
Tak dokładnie 80. Sprawdzałem parę razy z niedowierzaniem.
0
W lidze Athletic Bilbao zaczyna dominować nawet nad Realem bo świetne transfery robią i miażdżą wszystkich oprócz mnie.