Jest tu jakiś informatyk ,który zna kod huffmana? Mam takie zadanie z infy; Odkoduj następujące słowa zakodowane przy pomocy kodu Huffmana (dla liter: a, b, d, k, o, r). Te słowa to 10110110101100
00101011001011001000010101100
Nie wiem jak się za to zabrać :(
Ja jestem zażenowany tym co LP odwaliło.HP był fajne ,a ty taki $hit. 3 lata czekania na nową płytę i żenada.Myślałem ,że pójdą ścieżką HP;( Na szczęście mam swoje Muse i inne zespoły ;)
Miałem takie trzy mecze ,że przegrywałem i w ostatnich minutach odrabiałem straty i wygrywałem.Ostatnio pokonałem chyba Leicester po główce Zoumy.Dwa razy z rzędu Szpakowski mi się wydzierał ,że strzeliłem w ostatnich minutach aż musiałem ściszyć wieżę;)
Narazie nie potrzebuję ale będę musiał kupić pomocnika bo Ci młodzi jeszcze są za słabi. Ale to po pierwszym sezonie bo muszę oszczędzać(zarząd tak chce).
Jednak zrobiłem karierę Southamptonem ,bo FC Paris spadło z drugiej ligi i nie ma ich w fifie po aktualizacji.Muszę zakwalifikować się do europejskich pucharów,dotrzeć do finału Euro League i rozwijać młodzież bo to jest ich priorytet.
Święci mają swój stadion w grze i ta atmosfera PL mnie przyciągnęł.Mają fajny,dobrze rozwijający się skład i młody.Kupiłem Lottina,Donnarummę,Zoumę i Correę bo zarząd chciał jakiegoś kluczowego napadziora ,a on był tani i nie miałem zbyt dużo kasy.
2
Jest tu jakiś informatyk ,który zna kod huffmana? Mam takie zadanie z infy; Odkoduj następujące słowa zakodowane przy pomocy kodu Huffmana (dla liter: a, b, d, k, o, r). Te słowa to 10110110101100
00101011001011001000010101100
Nie wiem jak się za to zabrać :(
0
Dosłownie sto metrów przed domem jest jeszcze lte ,a za laskiem za którym mieszkam jest edge/hspa
0
Tak jest jak mieszka się na wsi po Szczecinem.Zasięg sieci jest do d.. tylko właśnie ta nieszczęsna satelita jako tako działa
1
http://www.speedtest.net/my-result/a/2741097674
0
Niestety mam Internet satelitarny ;(
0
Witajcie ! Mam takie pytanie czy z pingiem 756 da się grać w jakąś grę multiplayer?
0
Jakiego pomocnika polecisz mi do "Świętych"? Mam prawie 25 mln do wydania. Myślałem nad Weiglem ale nie wiem ,czy jest dobry.
0
Jeeeest! On odpadł!
0
Normalnie zbankrutują po tej karze i UEFA za długi nie wpuści nas do LM;)
0
A może jest katolikiem?
0
On + Dybala i możemy brać ;)
0
Graty dla Barcy! Dobrze zagrali ,ale następnym razem więcej sytuacji trzeba wykorzystywać! Gol Gomesa jeszcze bardziej mi poprawił nastrój.
0
Redakcjo zróbcie coś z reklamą na La Rambli ,bo jak chcę napisać komentarz na androidzie to przełącza mnie na inną stronę.
0
Dołączam się do prośby;) Ja miałem dość dobry ale wy pisaliście o Munirze ,a ja miałem karny Messiego.
0
Idź pan w d... Ramos wygra im ligę;(
0
Fifa gdy strzelam gola ,a gra pokazuje goal line i mimo przekroczenia całym obwodem nie zalicza.
0
Ja jestem zażenowany tym co LP odwaliło.HP był fajne ,a ty taki $hit. 3 lata czekania na nową płytę i żenada.Myślałem ,że pójdą ścieżką HP;( Na szczęście mam swoje Muse i inne zespoły ;)
0
Franek Smuda nawet? ;)
0
Miałem takie trzy mecze ,że przegrywałem i w ostatnich minutach odrabiałem straty i wygrywałem.Ostatnio pokonałem chyba Leicester po główce Zoumy.Dwa razy z rzędu Szpakowski mi się wydzierał ,że strzeliłem w ostatnich minutach aż musiałem ściszyć wieżę;)
0
Mógłby mi ktoś powiedzieć o jego występach w PL? Nie oglądam Kanonierów ,a nie wiem czemu tak się jarają? Chyba ,że oceniają go po statsach w fifie;)
0
Wiem;) Ale lubię nim grać i mam dużą satysfakcję jak pokonuję MU 2:1 po strzale nim w ostatnich minutach meczu.
0
Zgadzam się z tobą;) Jeszcze jak Lottin dobije do 92 to będzie jeszcze lepiej.
0
Na razie mam taki atak : Sofiane Boufal (82) Correa (81) Redmond(78) Na ławie : Lottin 76 i Gabiaddini (82)
0
Narazie nie potrzebuję ale będę musiał kupić pomocnika bo Ci młodzi jeszcze są za słabi. Ale to po pierwszym sezonie bo muszę oszczędzać(zarząd tak chce).
0
U mnie Vardy jest nie do wyjęcia z Leicester ,a poza tym nie lubię go za bardzo.
0
Idź pan w d... myślałem ,że coś pokażą a tu zawód.
No trudno może Real się potknie ,albo forma im wróci.VeB!!!
1
Dybalę,Verrattiego,Koke,Saula,Asensio;)
0
Budżet to 40 mln £ i na początku jest informacja ,że Sofiane Boufal przechodzi na st.Mary's stadium
0
Jednak zrobiłem karierę Southamptonem ,bo FC Paris spadło z drugiej ligi i nie ma ich w fifie po aktualizacji.Muszę zakwalifikować się do europejskich pucharów,dotrzeć do finału Euro League i rozwijać młodzież bo to jest ich priorytet.
Święci mają swój stadion w grze i ta atmosfera PL mnie przyciągnęł.Mają fajny,dobrze rozwijający się skład i młody.Kupiłem Lottina,Donnarummę,Zoumę i Correę bo zarząd chciał jakiegoś kluczowego napadziora ,a on był tani i nie miałem zbyt dużo kasy.
0
Te gazety to szmatławce.Co chwilę szukają kontrowersji i sensacji.