2

Jest tu jakiś informatyk ,który zna kod huffmana? Mam takie zadanie z infy; Odkoduj następujące słowa zakodowane przy pomocy kodu Huffmana (dla liter: a, b, d, k, o, r). Te słowa to 10110110101100
00101011001011001000010101100
Nie wiem jak się za to zabrać :(

0

Dosłownie sto metrów przed domem jest jeszcze lte ,a za laskiem za którym mieszkam jest edge/hspa

0

Tak jest jak mieszka się na wsi po Szczecinem.Zasięg sieci jest do d.. tylko właśnie ta nieszczęsna satelita jako tako działa

0

Niestety mam Internet satelitarny ;(

0

Witajcie ! Mam takie pytanie czy z pingiem 756 da się grać w jakąś grę multiplayer?

0

Jakiego pomocnika polecisz mi do "Świętych"? Mam prawie 25 mln do wydania. Myślałem nad Weiglem ale nie wiem ,czy jest dobry.

0

Jeeeest! On odpadł!

0

Normalnie zbankrutują po tej karze i UEFA za długi nie wpuści nas do LM;)

0

A może jest katolikiem?

0

On + Dybala i możemy brać ;)

0

Graty dla Barcy! Dobrze zagrali ,ale następnym razem więcej sytuacji trzeba wykorzystywać! Gol Gomesa jeszcze bardziej mi poprawił nastrój.

0

Redakcjo zróbcie coś z reklamą na La Rambli ,bo jak chcę napisać komentarz na androidzie to przełącza mnie na inną stronę.

0

Dołączam się do prośby;) Ja miałem dość dobry ale wy pisaliście o Munirze ,a ja miałem karny Messiego.

0

Idź pan w d... Ramos wygra im ligę;(

0

Fifa gdy strzelam gola ,a gra pokazuje goal line i mimo przekroczenia całym obwodem nie zalicza.

0

Ja jestem zażenowany tym co LP odwaliło.HP był fajne ,a ty taki $hit. 3 lata czekania na nową płytę i żenada.Myślałem ,że pójdą ścieżką HP;( Na szczęście mam swoje Muse i inne zespoły ;)

0

Franek Smuda nawet? ;)

0

Miałem takie trzy mecze ,że przegrywałem i w ostatnich minutach odrabiałem straty i wygrywałem.Ostatnio pokonałem chyba Leicester po główce Zoumy.Dwa razy z rzędu Szpakowski mi się wydzierał ,że strzeliłem w ostatnich minutach aż musiałem ściszyć wieżę;)

0

Mógłby mi ktoś powiedzieć o jego występach w PL? Nie oglądam Kanonierów ,a nie wiem czemu tak się jarają? Chyba ,że oceniają go po statsach w fifie;)

0

Wiem;) Ale lubię nim grać i mam dużą satysfakcję jak pokonuję MU 2:1 po strzale nim w ostatnich minutach meczu.

0

Zgadzam się z tobą;) Jeszcze jak Lottin dobije do 92 to będzie jeszcze lepiej.

0

Na razie mam taki atak : Sofiane Boufal (82) Correa (81) Redmond(78) Na ławie : Lottin 76 i Gabiaddini (82)

0

Narazie nie potrzebuję ale będę musiał kupić pomocnika bo Ci młodzi jeszcze są za słabi. Ale to po pierwszym sezonie bo muszę oszczędzać(zarząd tak chce).

0

U mnie Vardy jest nie do wyjęcia z Leicester ,a poza tym nie lubię go za bardzo.

0

Idź pan w d... myślałem ,że coś pokażą a tu zawód.
No trudno może Real się potknie ,albo forma im wróci.VeB!!!

1

Dybalę,Verrattiego,Koke,Saula,Asensio;)

0

Budżet to 40 mln £ i na początku jest informacja ,że Sofiane Boufal przechodzi na st.Mary's stadium

0

Jednak zrobiłem karierę Southamptonem ,bo FC Paris spadło z drugiej ligi i nie ma ich w fifie po aktualizacji.Muszę zakwalifikować się do europejskich pucharów,dotrzeć do finału Euro League i rozwijać młodzież bo to jest ich priorytet.
Święci mają swój stadion w grze i ta atmosfera PL mnie przyciągnęł.Mają fajny,dobrze rozwijający się skład i młody.Kupiłem Lottina,Donnarummę,Zoumę i Correę bo zarząd chciał jakiegoś kluczowego napadziora ,a on był tani i nie miałem zbyt dużo kasy.

0

Te gazety to szmatławce.Co chwilę szukają kontrowersji i sensacji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?