Kupno Paco,Gomesa i Douglasa to była żenada. Przecież od tylu sezonów mamy problem z obroną ,a w szczególności z pomocą ,która nie istnieje a zarząd ślepy panie.
Tata Martino!!! Jedyny słuszny kandydat ;) Przynajmniej Messi nauczy się grillować na świeżym powietrzu i tak będzie spędzał czas wolny z Antonellą i z dziećmi
Oto chodzi PO o niekończące się debaty by nic nie zrobić.Edukacja jest w Polsce słaba(system testowy,szybki kurs to matury,brak karty nauczyciela,niskie wyniki z matury z matematyki),ktoś to musi zrobić by uczniowie byli mądrzejsi a nie głupsin
Ja nie jestem jakimś zacietrzewionym PISowcem,widziałem tylko co działo się z moim miastem i co Komor robił u Obamy rozmawiając o bigosie,nie mówiąc o tych "polskich" mediach.
Przez nich moje miasto Szczecin straciło największy zakład przemysłowy stocznię szczecińską i wielu ludzi straciło pracę,przez nich poziom edukacji spadł bo chcieli zrównać go ze Skandynawskim,przez nich mamy zaje.... Leopardy w armii.
PO to banda eurofili która zgadza się na wszystko co im powiedzą. Ja chcę żyć w Polsce ,a nie w niewolniczym kraju sprzedanym Niemcom i innym.
Po za tym ja popieram niektóre pomysły PiS,nie jestem zapatrzony w Kaczyńskiego. Kukiz też mi się podoba, ale nadal nie ma partii która zmieniłaby coś w Polsce.
Nie wiem co jest gorszego od złodziei i sprzedawczyków, którzy zniszczyli stocznie,huty,ukradli kasę z OFE,niszczyli armię kupując przestarzałe uzbrojenie itp. Ja nie rozumiem jak można na PO głosowaćn
Wiesz są różne temperamenty. Nie każdy jest tak spokojny jak Puyol,Xavi i Iniesta. Niektórym bliżej jest do Ballotelliego, czy innych wariantów. Ney nie jest ugrzecznionym gościem i taki nie będzie bo taki ma charakter. Po za tym czerwonych kartek w Barcelonie dużo nie uzbierał więc nie ma co wieszać na nim psów ;)
Ostatnio jak grałem Barceloną w fifę 17 to Real sprzedał Ronaldo do Juventusu za 80 mln €. Śmieszą mnie te transfery czasami ;) Teraz u mnie Real trochę osłabł bo Ronaldo kupiło Juve ,a Isco przejąłem ja.
Nawet jak chamskie to nie powinno być karane. Jakby wyzwał sędziego,kopnął go,uderzył ,opluł,ugryzł to wtedy ,a tak to nie ma sensu.Ilu piłkarzy musieliby zawiesić za szydercze oklasi i uśmiechy. Zastanów się trochę.
Ale go nie wyzwał. Szydercze klaskanie nie powinno być karane dłuższym zawieszeniem.To jest kuriozum! CR może ,a inni nie-to jest cały arbitraż La Ligi.
Idź pan w d... Jak Real traci to oni chrzanią. Ale te faule Malagi to żenada, łapią za koszulki,taranują itp., z drugiej strony to dobrze może będzie karny dla Barcy ;)
3
Kupno Paco,Gomesa i Douglasa to była żenada. Przecież od tylu sezonów mamy problem z obroną ,a w szczególności z pomocą ,która nie istnieje a zarząd ślepy panie.
0
Trzeba wypier.... LE bo 0 taktyki i mecze grane na stojąco. Kupić śo (Isco,Coutinho,Veratti) i PO(Bellerin,itp.)
1
Normalnie chciałem rzucić telefonem z wściekłości! Jak nie kupią śp i po to znaczy, że są do d..
0
No tak ,a taki Mathieu,Douglas,Vermaelen,Gomes to jest jakaś porażka. Jak można wydawać na bzdety i nie widzieć ,że coś tu nie gra!
0
Tak jest jak klub odkłada transfer światowej klasy ŚP,PO i zmiennika dla ŚO bo Mathieu jest za słaby ,a Iniesta stary i zmęczony.
0
I piszesz głupoty ;)
0
Ale gdyby się ruszyli to byłby spokój. Wiem, że sami się przyczynili obalając Kaddafiego i innych dyktatorów wprowadzając "demokrację".
0
Póki USA i Rosja nie ruszą d.. i nie zmiażdżą ISIS to będziemy mieć takie sytuacje.
1
Marc Bartra ranny.
0
Powinien być spoko.
0
Można na stronie TV3 oglądać za darmo ?
1
Tata Martino!!! Jedyny słuszny kandydat ;) Przynajmniej Messi nauczy się grillować na świeżym powietrzu i tak będzie spędzał czas wolny z Antonellą i z dziećmi
1
A ja nie chcę złodziejstwa i wyprzedaży kraju.
2
Oto chodzi PO o niekończące się debaty by nic nie zrobić.Edukacja jest w Polsce słaba(system testowy,szybki kurs to matury,brak karty nauczyciela,niskie wyniki z matury z matematyki),ktoś to musi zrobić by uczniowie byli mądrzejsi a nie głupsin
1
Ja nie jestem jakimś zacietrzewionym PISowcem,widziałem tylko co działo się z moim miastem i co Komor robił u Obamy rozmawiając o bigosie,nie mówiąc o tych "polskich" mediach.
1
Przez nich moje miasto Szczecin straciło największy zakład przemysłowy stocznię szczecińską i wielu ludzi straciło pracę,przez nich poziom edukacji spadł bo chcieli zrównać go ze Skandynawskim,przez nich mamy zaje.... Leopardy w armii.
3
PO to banda eurofili która zgadza się na wszystko co im powiedzą. Ja chcę żyć w Polsce ,a nie w niewolniczym kraju sprzedanym Niemcom i innym.
Po za tym ja popieram niektóre pomysły PiS,nie jestem zapatrzony w Kaczyńskiego. Kukiz też mi się podoba, ale nadal nie ma partii która zmieniłaby coś w Polsce.
2
Nie wiem co jest gorszego od złodziei i sprzedawczyków, którzy zniszczyli stocznie,huty,ukradli kasę z OFE,niszczyli armię kupując przestarzałe uzbrojenie itp. Ja nie rozumiem jak można na PO głosowaćn
0
Stream Ci został. Chyba, że masz bein sports,bt sports albo inne zagraniczne stacje.
0
Gdyby Andre strzelił Buffonowi to byłoby fajnie
0
Ja mam długie place i grając u kolegi pad mnie irytował.
1
Kryptonim U.N.C.L.E.
Fajne żarciki amerykańsko-radzieckie.
0
Wiesz są różne temperamenty. Nie każdy jest tak spokojny jak Puyol,Xavi i Iniesta. Niektórym bliżej jest do Ballotelliego, czy innych wariantów. Ney nie jest ugrzecznionym gościem i taki nie będzie bo taki ma charakter. Po za tym czerwonych kartek w Barcelonie dużo nie uzbierał więc nie ma co wieszać na nim psów ;)
53
Transfer petarda! Sami jest genialny. Myślałem, że będzie potrzebne więcej czasu by zaczął grać, a tu gość tak gra. Po prostu cud,miód i orzeszki ;)
0
Tylko, że to się stało w 1 sezonie
0
Ostatnio jak grałem Barceloną w fifę 17 to Real sprzedał Ronaldo do Juventusu za 80 mln €. Śmieszą mnie te transfery czasami ;) Teraz u mnie Real trochę osłabł bo Ronaldo kupiło Juve ,a Isco przejąłem ja.
1
Pogoń Szczecin ;)
1
Nawet jak chamskie to nie powinno być karane. Jakby wyzwał sędziego,kopnął go,uderzył ,opluł,ugryzł to wtedy ,a tak to nie ma sensu.Ilu piłkarzy musieliby zawiesić za szydercze oklasi i uśmiechy. Zastanów się trochę.
0
Ale go nie wyzwał. Szydercze klaskanie nie powinno być karane dłuższym zawieszeniem.To jest kuriozum! CR może ,a inni nie-to jest cały arbitraż La Ligi.
0
Idź pan w d... Jak Real traci to oni chrzanią. Ale te faule Malagi to żenada, łapią za koszulki,taranują itp., z drugiej strony to dobrze może będzie karny dla Barcy ;)