Chociaż jak widzę animację LM to kopara opada.Ten puchar i animacja wyrycia nazwy zwycięskiego klubu - miodzio. Pewnie jakby EA zyskała licencję to też atmosfera byłaby lepsza. Pamiętam pes 2009 i finał Barca-Real i jak strzeliłem Puyolem zwycięskiego gola w końcówce.
Ja odblokowałem "piłę" i miażdżyłem każdą fortecę przeciwnika. Po zdobyciu wszystkich gra mi się znudziła ,a zakończenie było miałkie bo nie pokazali jak Kyrat się zmienił bo obaleniu Pagana.
Grałbym w PES gdyby nie brak licencji.Man Blue to totalne dno.Najlepsze byłoby połączenie gameplayu pesa,animacji: (LM i LE,menedżera i zawodników podczas prezentacji) z wyglądem i licencjami fify.Wtedy to byłaby najlepsza gra piłkarska jaka dotąd powstała ,a tak to mamy środki zastępcze ;(
Wiadomo było, że Gomes nie będzie crackiem od razu to nie verratti, że przyjdzie i daje jakość od razu.Wkurza mnie czasem jego gra ,ale nie skreślam go bo jak w drugim sezonie odpali to może wam zamknąć jadaczki;)
0
Ściągnij sobie acestream i ten link odpal acestream://9b67f6041e3ff9c71484bfd53a102817889b1804
0
Co ty po wrzutce padnie ;) wrzutka James i główka Ramosa hehe
0
Z piłą czuję się jak terminator;) Wchodzisz wybijasz dwudziestu i idziesz dalej
0
Mówię PES+Fifa = OMG Amazing game
1
Chociaż jak widzę animację LM to kopara opada.Ten puchar i animacja wyrycia nazwy zwycięskiego klubu - miodzio. Pewnie jakby EA zyskała licencję to też atmosfera byłaby lepsza. Pamiętam pes 2009 i finał Barca-Real i jak strzeliłem Puyolem zwycięskiego gola w końcówce.
0
Ja bym grał ale wnerwiają mnie te kluby z wymyślonymi nazwami,herbami i z badziewnymi twarzami.
0
Ja odblokowałem "piłę" i miażdżyłem każdą fortecę przeciwnika. Po zdobyciu wszystkich gra mi się znudziła ,a zakończenie było miałkie bo nie pokazali jak Kyrat się zmienił bo obaleniu Pagana.
0
Grałbym w PES gdyby nie brak licencji.Man Blue to totalne dno.Najlepsze byłoby połączenie gameplayu pesa,animacji: (LM i LE,menedżera i zawodników podczas prezentacji) z wyglądem i licencjami fify.Wtedy to byłaby najlepsza gra piłkarska jaka dotąd powstała ,a tak to mamy środki zastępcze ;(
3
Magik Gomes będzie czarował Juventus!!! ;)
1
Zrobione ;) (znaki)
0
Hehehe leżę ze śmiechu ;)
0
I podajcie jaką taktykę wybrać
0
A ktoś bardziej realny/lepszy?
0
Nie zamierzam być wiecznie na 4 miejscu.
0
Hej chcę zacząć karierę menedżera FC Barcelona fifa 17. Chciałbym nazwać się jak jakiś trener i grać jego taktyką.Macie jakieś sugestie?
2
Dybala? Jesus? Thiago? Na pewno Barca nie kupi ich wszystkich.
0
Ja tak samo. Padł mi stream i Leganes strzela
0
OGÓRKI DO BOJU!!!
0
Link sd mobile polski eleven
0
http://aliez.me/live/fop9nbdnshj89/?4600660803
0
Poratujecie streamem mobile? Może być sd.
0
Poratujcie streamem na androida!!
0
Tak bo byłaby dramatyczna wywrotka spowodowana dotknięciem Lewego i wywaleniem Polaka z boiska lub karny wykonany przez "boskiego"
0
Chodzi o jego kontuzję ,czy złe zachowanie?
10
"Jakieś głupoty" przy herbie Espanyolu nieźle ;)
0
Lepiej żeby się nie wykartkował bo Real lepiej zagra;)
3
Wiadomo było, że Gomes nie będzie crackiem od razu to nie verratti, że przyjdzie i daje jakość od razu.Wkurza mnie czasem jego gra ,ale nie skreślam go bo jak w drugim sezonie odpali to może wam zamknąć jadaczki;)
0
No tak zapomniałem o edycji.
0
Przecież napisał 11.04 i 19.04. To o co chodzi?
0
Dobrze ,ale dlaczego jest dla liter a,b,d,k,o,r ?