0

Raz na wozie raz pod wozem... Life is brutal and full of zasadzkas...

0

Quo Vadis Barcelono?

0

Załamał bym się...

1

Do trzech razy sztuka;)

0

Nie niezrozumiałem tylko ty nielogicznie napisałeś. Jak już to oby były w półfinałach/półfinale:)

0

Tak jak w meczu Monaco-BVB.Niesprawiedliwy karny nie wykorzystany.

0

Wejdźcie na soccerstreams.net i tam szukajcie.

2

Jak będzie 1/2 Juve Bayern Monachium to za Chiny ludowe nie będzie finału Juve-Bayern

0

Będzie niezły mecz rewanżowy Monaco-BVB. Mam nadzieję że Monaco wygra, bo Glik będzie w 1/2 ;)

0

Soccerstreams.net tam szukaj

0

Dla tych co streamu szukają mam link do dobrego streamu w jakości 520p. Oto on: http://www.navixsport.com/m/sport.php?id=2785User_WengerOut

0

Taa jasne...(15znaków)

0

Na Lottina rzucą się jak piranie na rannego.

0

Karny z dupy ,ale na szczęście przestrzelony ;)

0

No ale Barca wygrała bo grała świetnie ,a nie przez same wypadki u przeciwników.

0

Jeśli Suarez będzie miał dobry dzień i wykorzysta wszystkie sety i Neymar walnie z wolnego ,a Messi i Gomes dostaną przebłysku geniuszu ,a Buffon będzie miał kiepski dzień to wszystko może się zdarzyć;)

0

Deja vu z jedną bramką mniej.

0

Oby ten karny był po ewidentnym,chamski faulu, by nie było UEFAlona.

0

Np. Parezja.pl

0

Co tak to Ter Stegena się przyczepiliście ? Gość dobrze broni tylko zdarzają mu się babole. Problemem jest pomoc ,a nie bramka.Sprzedaż Neymara jest głupotą bo kto go zastąpi? Griezmann? No chyba nie bo MU go kupi,Dybala wtf? Chyba za Suareza bo nie wyobrażam sobie go na lewym skrzydle. Ney jest świetnym piłkarzem, to że marnuje setki nie ma.znaczenia bo każdy to robi.Jak nam ratował tyłek to zapomnieliście już? Np.Jego wolny w meczu z PSG.Dużo tego było.Co to sprzedaży Mathieu,Turana,Gomesa się zgadzam bo śmieszne jest to, że klub taki jak Barca nie potrafi w końcu kupić światowego śo.

1

Wg. mnie była ale piłka odbiła się od twarzy zawodnika i potem uderzyła w rękę.Więc nie było to celowe zagranie,karny nie należy się.

0

Dokładnie. Juve kontra podanie i Dybala strzela ,a my sto tysięcy podań,nieczystych strzałów i zmarnowanych rożnych.Gdyby wpadły te dwie stówy to rewanż wyglądałby o wiele lepiej ,a tak to kolejna remontada jest potrzebna.Szkoda tylko, że Juve nie narobi w portki przed meczem tak jak młodzi piłkarze PSG.Taki Buffon,Chiellini,Alves nie przestraszą się raczej Barcy, którą ograli 3:0 ale trzeba poczekać może Lucho dostanie oświecenia i Barca wygra.

0

Barca gra jak ja w fifie.Podaję sto tysięcy razy w polu karnym i nie mogę dobrze strzelić ,a komputer wali od razu w bramkę i tak tracę bramki.

0

Bez jakiegoś PO(Cancelo,Bellerin itp.) i ŚP(Coutinho,Verratti,) za daleko nie zajdziemy

0

No tak ceer może wywalczyć karnego,strzeli spaloną bramkę lub podłoży się Lewemu by ten wyleciał z boiska.

0

Niech przyjdzie atomowy but do nas i kopnie zarząd w d.. i wymusi transfer Coutinhi i mocnego PO

1

Juve to w ogóle nie są frajerami.Ten Allegri chyba nie będzie takim badziewiakiem,chociaż jak Barca go upokorzy to będzie super.

2

Madryt by płakał ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?