ferdas_rawa
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
5 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@XTobiX z takim podejściem Guardiola prowadził by jeszcze Barcę B.
Jakie doświadczenie trenerskie mieli trenerzy Barcy tacy jak: Rijkaard, Cruyf, Enrique i ww Guardiola?
Czy dając szansę gry Messiemu w wieku 17 lat nie powinniśmy do najpierw sprawdzić na wypozyczeniu w jakimś silnym klubie? A Pedri? Gra mimo, że zagrał 1-2 sezony w Las Palmas...
5
@Elvisek od odejscia Messiego nie miałem sił, aby czytać komenty i w ogóle uczesniczyć w dyskusjach ale zerknałem na Twój komentarz i muszę odpisać, bo nie zgadzam się z nim w 100%.
"każdy trener który będzie wierny naszemu stylowi sprzed dekady popłynie" - tylko ten styl nie pochodzi z przed 10 lat, a z lat 70 tych i został zapoczątkowany przez Rinusa Michelisa (legendarnego trenera Barcy i Holandii), przez lata wielu trenerów dostowowywało ten styl pod potrzeby, Cruyf, Rijkaard, Guardiola, Enrique - potrafili nawet sporo wygrać. Ty uważasz, że Guardiola wymyślił całą Barcę i że Barca zawsze gra tak samo! Nawet za Pepa, Barca potrafiła grać inaczej (raz grali 4-3-3 a raz 3-4-3).
Zaden wielki klub nie dostosowuje się do przeciwnika, a narzuca mój swój styl, a to jest ogromna różnica. Nikt przed nami nie klękał, budowali jedynie autobus. A Ci którzy podnosili rękawice ponosili dotkliwe porażki, właśnie dlatego że Barca ich zdominowała.
"Koeman reagował jak mógł, wiec sposób grania na przeciwnika wysoką piłką i dośrodkowania nie był taki zły na tamten moment" - na jaki moment? Z Granadą? Nie ma zgrania? Przecież on jest już trenerem drugi rok? Barcelona grająca na wrzutki? Z tak niskimi i słabymi fizycznie piłkarzami? Po jakiego wogóle trenować taki wariant?
My kibice byliśmy cierpliwi, daliśmy Koemanowi cały poprzedni sezon na przygotowanie się do tego.... a w tym nie widac promyka nadzieji że będzie lepiej. Barca gra po prostu źle, bez pomysłu. Kolejne mecze moga sprawić, że sezon będzie nie do odratowania.
Koeman musi odejść.
1
@AxelF pełna zgoda.
3
Nie ma co ryczeć, Messi ma 34 lata, wysoka pensje, moim zdaniem wyjdzie mu ten transfer bokiem. Będą liczby i tylko tyle. PSG zainwestowało w Ramosa, Messiego... Oni wiedzą że za rok spadnie na nich FFP i mają ostatni sezon na zdobycie lm.
0
@Bagsik88 bo jesteś zabawny i obrażasz używając słów których definicji nie znasz, więc uznałem, że będzie ciekawie :-) i nie myliłem się, ale że przyznałeś mi rację, że Kubiak zachował się słabo, to mogę zakończyć.
Przeglądanie neta z 2014 żeby ci pokazać od czego się to wzięło, jest wyzwaniem trudnym, bo tak naprawdę wtedy nic nie świadczyło, że będą takie jajca. Więc, aby zaspokoić Twoje rządze, to przyznaję Ci rację, Irańczycy zaczepili Kubiaka a jego słaba psychika pokazała jakim jest małym człowieczkiem . Niech będzie!
Siatkarze Iranu się zmieniają, ale nasz wybuchowy kapitan nadal jest na posterunku i robi dymy dalej! A te dymy robił również z meczu Serbami, Bułgarami, Włochami itp. oczywiście za każdym razem go prowokowano! xD np: lepszą grą
0
@Bagsik88 ale ja nie potrzebuje twojej racji xD odpisujesz po kilka razy co parę minut, nie dajesz chwili wytchnienia. Mi bardziej zależy żeby dowieść że Kubiak postąpił źle i tu widzę że mamy zgodę. Na resztę musisz poczekac
0
@Bagsik88 Wyciąganie z kontekstu to ocena zdania z pomonieciem okoliczności w taki sposób że jego interpretacja jest nieprawdziwa. W zdaniu które wypowiedział żaden kontekst tego nie usprawiedliwia, mało tego nie przeprosil. To podaj ten kontekst który zmieni znaczenie zdania Ten naród dla mnie nie istnieje. Znam Persów i taki tekst do nich, to plunięcie w twarz, jeszcze ten tekst o arabach. Wiedział co ich zaboli, bo najbardziej boli Persa porównanie z Arabem, coś jak tekst Polacy, a to Rosjanie, nie? Wie o nich sporo. A zdarzenie. 2014 wkleje, ale nie jest to dla mnie nadrzędne, mam troszkę ważniejszych spraw.
Ale to mityczne kłamstwo wynika z twojego braku zrozumienia, ja nie wiem jak ci prościej wyjaśniać pewne sprawy.
0
@Bagsik88 bo na razie nikt nic nie dowiódł, jakbyś dowiódł to dyskusja byłaby skończona. W wolnej chwili poszukam jakiegoś opisu tego co się działo w 2014.
Przed 2019 Kubiak przepychał się z Irańczykami, była to wojna na linii Kubiak Fayed, dopiero po meczu w którym Fayed nabił piłkę meczowa na Kubiaku i dzięki temu Irańczycy wygrali 3:2 w meczu który przegrywali 2:0 Kubiak udzielił tego wywiadu i wyniósł ten konflikt na level wojny Polska Iran. Żona Kurka jest mu wdzięczna, choć Kurek też swoje ma za uszami.
Ciągle mi przypisujesz że ja usprawiedliwiam, tłumacze stronę irańska, a ja stawiam ich na równi z Kubiakiem. A ty piszesz że 'Dobrze, że nie jest Ci wstyd za tych co obrażają żonę Kurka.' a ja się odniosłem co o nich myślę a ty dalej mi tutaj wciskasz że stoję po stronie Iranu.
Nie zrozumiałem slow Kubiaka. Cóż jeśli posługuje się on pojęciami tak niesprawne jak ty to może mieć pretensje tylko do siebie. Oto cytat "Dla mnie ten naród nie istnieje" której części nie zrozumiałem. Jego oświadczenie coś wyjaśnia? Nic bo doprecyzował że naród to paru siatkarzy i część kibiców, czyli chyba nie zna definicji wyrazu naród. Powoli zaczynam rozumieć czemu go bronisz? Obraził ponad 60 mln ludzi i nie przeprosil. Mimo że Fayed, osoba która stała się z nim w siatce klubowej potrafił wyciągnąć rękę, udzielają wywiadu w irańskiej gazecie powiedział, że poda rękę Kubiakowi. Do tego dochodzą oskarżenia ze strony irańskiej że Kubiak obraża zawodników po persku, ciekawe że nauczył się paru wyrazów w języku narodu który nie istnieje.
Kubiak ma problem z głową bo równie śmiertelnie obraził się na kibiców jak grałem Polsce, co już pokazałem linkiem wyżej.
Dla mnie Kubiak, stoi na równi z tymi których obraża, możesz go wybielać, usprawiedliwiać, tłumaczyć jego słowa, ale to mojego zdania nie zmini. Tutaj nie ma twardych dowodów, bo ciężko dowieść czyjąś intencje
0
@Bagsik88 nic nie udowodniłeś, i nie można mówić o błędzie w tej sytuacji bo to nie matematyka. Konflikt polsko irański zaczął się w 2014 po meczach w których Iran nas zlał. Fayed który miał największa kosę z Kubiakiem po latach mówił wprost, że nie ma problemu z Polakami jest z Kubiakiem i jeszcze jednym zawodnikiem. W tym samym wywiadzie powiedział że chciałbym zapomnieć o tych błędach i przyznaje że pewne zdarzenia z Kubiakiem byly niepotrzebne. Kubiak za to napisał że dla niego Naród Irański nie istnieje. Widzisz różnicę? Pewnie nie. Xd
Nie ale Kubiak ruszył w stronę Irańczyków i polska strona z tego co pamiętał protestowała że było dotknięcie siatki, a że był tam Kubiak to poszło.
Jest mi wstyd za tych co obrażali żonę kurka, pisałem że to debile. Czytaj ze zrozumieniem. Pisałem już nie raz.
Nie możesz oceniać że się pomyliłem skoro wciąż wkładasz mi w usta słowa których nie powiedzialem. Naprawdę wydaje mi się że ta dyskusja skończyła by się szybciej gdybyś czytał że zrozumieniem i nie komentował zdań wyrwanych z kontekstu a odniósł się do całości.
Pytam po raz trzeci. Pytanie jest proste
Czy Kubiak przeprosił? Tu niea innej odpowiedzi jak tak, albo nie.
0
@Bagsik88 po pierwsze używasz słów których nie rozumiesz, hipokryzja, usprawiedliwianie. Pod drugie opierasz linię obrony na oświadczeniu Kubiaka że jest niewinny i dwóch filmach, gdzie poszła kartka dla Kubiaka i po raz nty ci pisze drugi film u mnie nie dzial. Po 3 nie przeprosił reszty Irańczyków których jego słowa nie dotyczyły, a nawet podtrzymał to oswiadczenie. Czego dowodzisz, że jest ofiarą!? Xd Jest niestabilnym emocjonalnie człowiekiem, który nie raz to pokazywał.
Nic nie pokazałeś, zrozum :) może Ciebie to przekonuje, mnie nie. Seyed skacze do bloku i w tym czasie wyzywa Kubiaka, jakich słów użył?
Mnie jest wstyd i za Kubiaka i teraz za ciebie.
0
@Elvisek tylko że na razie Sąd w Szwajcarii i Madrycie wydały wyroki na niekorzyść UEFA. Myślisz że TSUE wyda inny wyrok?
0
@LuisSalvano czytałeś że kierowca był na anty depresantach, oficjalne info. Pracodawca nie wiedział że leczył się psychiatrycznie. Czysto technicznie, naćpany był kierowca.
Ps poproszę link do jej profilu, chętnie zobaczę zdjęcia z tej imprezy.
0
@Bagsik88 napisałeś "zarzucasz Kubiakowi, że cały naród obraził, a Irańczyków już tłumaczysz tym..." Pisałeś. Do tego usprawiedliwiać jest synonimem tłumaczyć. Ja już nie rozumiem co piszesz, bo używasz wyrazów niezgodnie ze słownikiem a twoim własnym widzi mi się.
Jeśli Kubiak nie zaczął to kto? Persowie? A to które zdarzenie rozpoczęło konflikt, Kubiak napieprza się z Irańskimi zawodnikami nawet w lidze. Trwa to od ponad 6 lat. Jak ma słabą psychikę i nie potrafi trzymać języka za zębami to niech zajmie się szachami. Nie przypominam sobie żeby przed wywiadem z 2019 roku jakiś irański siatkarz atakował Polskę. A są tacy co nawet Nas chwala.
Czy Kubiak przeprosił za wywiad?
3
@LuisSalvano a co w tym złego że zaciążyła?! Skąd wiesz jaka była matką?
Jeśli czyjeś zachowanie uznam za źle to La Rambla daje mi pozwolenie na rozjeżdżanie tych ludzi na drogach?
0
@Bagsik88 tłumaczyć kogoś oznacza, rehabilitować, oczyszczać. A ja tylko wyjaśniam skąd się wzięło to zachowanie jednocześnie je krytykując. Więc piszę raz jeszcze nie tłumacze.
Doczepilea się do jednego zdania, nazywając to kłamstwem. Szkoda że używasz wyrazów tłumaczyć, hipokryzja w złym znaczeniu. Ty nadal nic nie zrozumiałeś? Dalej będziesz wałkował to jedno zdanie, zakończone xD no mistrz. Kubiak zaczął konflikt z Iranem... Koniec kropka
0
@Bagsik88 nikogo nie usprawiedliwiam, napisałem wyraźnie jaki mam w tym cel. Nie moja wina że nie rozumiesz :)
Ok Kubiak nie zaczepiał Irańczyków, czyli wyjaśniliśmy sobie że napisałem nieprawdę. Co to zmienia? Dlaczego Kubiak ma kosę z Irańczykami już od 2015 roku? Przez 6 lat nie zrozumiał że zachowuje się jak burak ? Możemy to kontynuować ale to nic nie zmieni, dla mnie i wielu Lubią to burak.
0
@Bobo25 robiono takie analizy, Niemcy nie wygrałyby wojny, prędzej czy później by padli. Alternatywna rzeczywistość dla nas to pomoc Niemcom w zniszczeniu ZSRR oraz przejście na stronę aliantów w końcowej fazie wojny.
3
@Persyfl a ja się zgadzam z Tobą, że na razie nic nie wiadomo.
Zadziwiająco dużo osób uważa że skoro laska miała 19 lat, dwójkę dzieci i była tam o 6 rano to w sumie jej się należało, bo pewnie patusiara. Brzydzi mnie to.
1
@clyde a co było gdyby użył biegu wstecznego? Wezwał policję? Albo nie podjeżdżał do nich? Skąd wniosek że naćpana hołota miała nóż? Skąd wiadomo że byli naćpani. Piszesz że za dużo alkoholu, rozumiem że narkotyków mieli w sam raz.
1
@patry295 mi się syn urodził jak miałem 21, mój przyjaciel miał 20. Z perspektywy czasu uważam, że super sprawa, mój przyjaciel też. Powodów jest wiele, ale nie ma to nic wspólnego z patola:)
Dziecko jest katalizatorem dojrzewania, a przekładanie tego na jutro coraz częściej kończy się brakiem dzieci. Jest powiedzenie, co masz zrobić jutro, zrob dzisiaj. Nie kumam czemu w przypadku dzieci ono jest nieaktualne?
0
@LeoMessiah Oli Bierhoff z Milanu, sezon 98/99?
0
a ja pamiętam jak przychodził do Barcy jako prospekt :-) miał wymiatać, podobno parametry wydolnościowe miał kosmiczne, co z tego jak głowa nie ta :-)
0
@Bagsik88 ale wysłałeś dwa filmiki na którym to Kubiak zaczepił za co dostał czerwoną kartkę a drugi mi się nie wyświetla więc nie mam co komentować. Gdzie Ci irańczycy go zaczepiali? Teraz przed IO? Ale nie widzisz, że to nie zaczepianie a konsekwencję jego wypowiedzi z 2019? Być może niefortunnie, że napisałem to w ten sposób, przekaz jest dość jasny, problem z Iranem mamy przez Kubiaka który swoje wojenki z Iranem toczy praktycznie wszędzie.
To, że Kubiak chciał wycofać te słowa to przyznanie się do winy. Iran wystosował prośbę do FIVB o ukaranie naszego kapitana. Zaczęła się nagonka, więc wycofał, ale mleko się rozlało, nigdzie nie przeprosił, chyba, że mnie coś ominęło? Nie slędze tego wątku super uważnie.
Jeden z Twoich filmów nie działa, a drugi pokazuję, że to Kubiak sprowokował całą akcę. Więc nie zarzucam Ci, że filmiki były dwa, tylko jeden dowodzi czego innego a drugi nie działa.
Ad. dwa - jeden filmik pokazuję, że Kubiak zaczął dostał kartkę, Irańczyk nie wytrzymnał presji dostał kartkę. W sędziowaniu jest tak, że pierwszy kartkę dostaję ten co zaczął. Jeśli w piłce zawodnika A zaatakuje zawodnika B, a ten mu odda, to najpierw zawodnika A dostanie kartkę, a później B. Tylko czy bardziej winny jest A czy B? Moim zdaniem obaj kretyni, ale wina leży po stronie A. Skoro dla Ciebie to hipokryzja? Ja nigdzie nie bronię Irańczyków, wskazuję jedynie, że całe to zamieszanie rozpoczął Kubiak ;-) weź się naucz czytaź ze zrozumieniem albo poznaj definicję wyrazu hipokryzja :-)
Ad. trzy - napisałęm wyraźnie, "Co do obrażania innych siatkarzy Polski, no cóż debile" - nie doczytałeś i teraz wmawiasz mi coś czego nie napisałem, ba, pisałem nawet coś odwrotnego. Serio, czytaj uważnie, albo nie zaczepiaj mnie, bo jak masz wyrywać zdania z kontekstu to znaczy, że jesteś tylko prowokatorem a nie poważnym rozmówcą.
Kibice z Iranu zachowali się skandalicznie! Tak jak pisałem debile, tak samo Polscy kibice obrażający Irańczyków i Rosjan (afera ze Spiridinovem)..
" zarzucasz Kubiakowi, że cały naród obraził, a Irańczyków już tłumaczysz tym," - gdzie tłumaczę? Jak ich również krytykuję. Co Ty piszesz? Tylko w prawie jest coś takiego jak przestępstwo w afekcie, które również podlega karze, są okoliczności łagodzące, ale na pewnie nie są tacy ludzie uniewinniani. Kubiak poruszył temat narodu, to jest tak jakbym w prywatnej rozmowie powiedział źle na temat twojej rodziny. Tak się nie robi. I pisze Ci to wyraźnie!! Ci irańczycy którzy obrażają, atakują innych w tym Kubiaka, ci kibice którzy stalkują naszych są takimi samymi chamami jak ww Kubiak. Czy dalej będziesz mi wmawiał coś czego nie napisałem, czy już zrozumiałeś?
Cały cel mojej wypowiedzi ma pokazać, że rozróżnianie Klepackiej i Kubiaka, tylko dlatego, że Kubiak obrażał w afekcie- co nie jest prawdą - mija się z celem. Klepackiej się nie lubi bo jest prawaczką, a Kubiak na razie neutralny światopoglądowo jest broniony przez większość - bo to kapitan.
Jesteś koleją osobą, która na siłe będzie szukać kontrowersji, aby tylko pokazać, że masz inne zdanie niż ja?
0
@sokot ciężko znaleźć takich jak On, ale pełna zgoda. Trzeba go poświęcić, aby przywrócić reżim i w przyszłości nie przepłacać za najemników takich jak On.
Może w tym wypadku stracimy, ale w perspektywie długoterminowej klubowi wyjdzie tylko na plus. A chyba widać, że projekt Laporta 2.0 to coś więcej niż walka o trofea w 21/22.
Szkoda chłopaka, że ma takichh doradców, ale jest miejsce dla nie go na tym świecie. PSG. Tak kończą wszyscy pazerni. Wydali miliardy a sukcesów nadal im brakuję.
0
@Bagsik88 Kolego wyrwałeś dwa filmiki z kontekstu, z czego w jednym chyba Kubiak jako pierwszy dostał czerwoną kartkę. Ile widujesz czerwonych kartek w siatce? A drugi mi się nie otwiera i mam kolorowe pasy ;]
Ale ja też mam filmik, który pięknie podsumowuje kim jest Kubiak a konflikt polsko-irański w siatkówce wziął się z prywatnego konflitku Kubiaka z paroma-zawodnikami.
Co do obrażania innych siatkarzy Polski, no cóż debile. A wszystko to wzięło się od porywczego temperamentu Kubiaka. I przypomina mi się akcja jak Spiridonov parę razy wypowiedział się o Polakach w sposób chamski, pół Poski zaatakowało kadrę Rosji.
Ty naprawdę próbujesz bronić Kubiaka? Może napisz coś w jego obronie, a nie ograniczasz się to dwóch filmików i tłumaczeń, że Iran też obraża atakuję Polskę. Tak robią to przez Kubiaka, mógł zachować pewne rzeczy dla siebie.
ps i jeszcze jedno, Kubiak nawet w Polsce potrafił zrażać do siebie własnych kibiców;
3
Podobną droga przeszedł Depay, nie radził sobie w Man U a trafił do Nas...
3
@panczo jak byłem w Iranie było mi wstyd za Kubiaka.
Dla mnie zachowanie skandaliczne niegodne sportowca.
Jego Irańćzycy nie zaczepiali xD Kubiak jest mistrzem kręcenia afer i z tego zawsze słynął i można powiedzieć, że to głównie przez niego są problemy na linii Iran - Polska. Ale nie, takie zachowanie jest normalne, bo atakuję naród a nie orientację :-)
ps. Iran jest w czołówce krajów na świecie w operacjach zmiany płci . Więc atakując Persów nieświadomie zaatakował wielu członków społeczności LGBT .
1
@Stoiczkow dokładnie! Jest szum, są zasięgi i o to chodzi.
0
@Mroziu owszem, dlatego nie wolno zakładać że odszedł i nigdzie sobie nie poradzi. Pomijam że Piłek, Alba też odeszli, na szczęście wrócili. A gdyby Messi odszedł to też by sobie nie poradził, a Xavi, iniesta? Hmm?
0
@PatrychoO A czy ja odpisałem tylko Tobie? Odpisałem ogólnie. Średniak w Premier League to nadal kariera o której ww Mboula może tylko pomarzyć.
@liamgreyhate Icardi przyszedł do Barcelony 1 lipca 2009 roku, a w 2011 rozpoczął się jego proces wypożyczeń. Czy 2,5 roku to krótko? Autor wątku twierdzi, że ludzie opuszczający szkółkę giną w świecie piłki poprzez specyficzną filozofię, którą się im wpaja. Ale to, że Bellerin ma kontuzję to dowód, że nie zrobił kariery i nie odniósł sukcesu? W takim razie co ma powiedziec taki Fati? Akurat Arsenal to dobry przykład jak w Anglii można wykorzystać piłkarzy z La Masii.
Owszem wielu przepada, ale jednak są tacy którzy się przebijają i uważam, ze to źle dobrany argument, żeby usprawiedliwiać utratę napastnika ze szkółki. Taka próba pocieszania się. Ale ok możecie tego bronić, niewiele to zmienia, czas pokażę.