1

@socha jedyne? Czy Ty w ogóle czytasz co on mówi? Bo mówi dużo więcej o planach na Barcę niż Laporta, który na razie boi się odpowiedzialności. Font przedstawia również swoich współpracowników, przed wyborami będzie wiadomo z kim pracuje, a Laporta w tym temacie milczy, bo pewnie zaraz nam sprowadzi kolegów pokroju Rosella i Bartomeu. Rozumiem, dlaczego ktoś chce głosować na Laportę, ale nazywanie idiotami popierających Fonta? Gościa, który doprowadził do wotum nieufności, w czasie gdy Laporta pierdział w fotel? No bez jaj

0

@Zip Nawet niech będzie losowo z tych 60, ale na stałe xD mi za pierwszym razem trafił się właśnie kibic realu xD nie ma chyba lepszego żartu na prima aprillis.

8

Mam dziwne pytanie, o co chodzi z tymi miniaturkami piesków obok nicków? Można się pośmiać jak trafisz na "kibic realu madryt 2020" - ale czemu to się zmienia przy każdym odświeżeniu? :-)

2

@socha głupcem? Wiele osób będzie głosować na Fonta i jego plan jest na razie lepiej zaprezentowany niż Laporty. Ja osobiście nie chcę widzieć Laporty w Barcelonie, bo to On sprowadził Rosella i Bartomeu, jego kandydatura była polityczna, otaczał się dziwnymi ludźmi.Ja nie żyję wspomnieniami o wielkiej Barcelonie, bo nigdy dwa razy nie wchodzi się do tej samej rzeki :-)

0

@michail99 biorę pod uwagę, ja nie chciałem, żeby w ogóle przychodził. Przyszedł, wiedział na co się piszę. Co to jest za usprawiedliwienie? I zadałem pytanie, dlaczego sezon to jest ten czas po którym można oceniać trenera, a Setien nie miał sezonu, wywalili go po połowie a przejął zespół też w bardzo trudnym momencie. I za Koemana jest jeszcze gorzej, więc czemu akurat jemu dajemy taryfę ulgową? Bo matematycznie mamy jakieś szanse? Bo wierzysz, że odrobimy straty? Juve pokazało nam gdzie jest Europa. Korzmary Setiena i EV wróciły, szkoda tylko, że w fazie grupowej.

My na razie walczymy o awans do LM a nie o wygraną w lidze xD mamy cele które sobie stawia taka Sevilla czy Valencia xD no jaja.
Tabela jest spłaszczona a forma Barcy jest zmienna, równie dobrze możemy polecieć w dół tabeli, więc to jest dramatyzowanie. Na dzisiaj mamy takie miejsce w tabeli jakie mamy, a awans do LM jest raczej niepewny.

Wczoraj Barca zagrała fajny mecz, ale tylko dlatego, że Messi się obudził! I Wreszcie zagrał Breitwhite, a na boisku nie było Busiego i Griezmana! Zobaczymy, czy ten trend się utrzyma.

2

Barcelona nie zasłużyła na Pedriego, ale to będzie grajek! :-)

0

@jojupek a ja tez bylem na Camp Nou i to ruina. Ratuje go pojemnosc, ale wizualnie Legla go bije na leb. No sorry, ale nie kazdemu camp nou sie podoba

0

@michail99 ale to Twoja interpretacja tego co chciałem powiedzieć. Ja widzę to tak, Koeman jest tak słaby, że nigdy nie powinno go być w Barcy, część z kibiców robi sobie projekcję w głowie, że Koeman jest jednak dobrym trenerem i za jakiś czas nastąpi w Barcy mega przełom i będzie dobrze. I to jest właśnie myślenie takiego indyka/koguta/kurczaka, skupiamy się na jakiś fantasmagoriach, a nie na tym co jest tutaj i teraz. A tu i teraz jest bardzo źle, Koeman już takie jaja robi, że mnie się nie chcę Barcy oglądać. Ale dlaczego mamy czekać 38 kolejek? Dajmy mu może dwa sezony? A może trzy? Czemu jeden? Utarło się takie podejście, że trenera osądza się po sezonie, dwóch? Właśnie za bardzo skupiamy się nad przyszłością Koemana, w d. mając to co gra zespół teraz. Szukamy wymówek, usprawiedliwień... masakra

Barcelona, jeśli nie awansuje do LM, to wizerunkowo będzie dramat, odbije się to również na finansach. Ludzie tutaj nie chodzi o La Ligę, tutaj walczymy o awans do Ligi Mistrzów. Nie ma czasu na eksperymenty!

0

@MeMyselfAndI mi, jak byłem mały mama zawsze powtarzała, "myślał kurczak o niedzieli a w sobotę mu łeb ucięli". Czekajmy, pociąg La Liga odjechał, ale Liga Europy jeszcze czeka! Bo ten o nazwie Liga Mistrzów lada moment odjedzie, a patrząc na to co się dzieję, to widzę, że Koeman z ekipą wjechali w niezły korek.

Oczywiście, to nie wina Koemana, on przecież jest zbyt super ;)

0

@FutbolToMagia i co tu gadać, 2:2... nie mam sił na rudego :-(

2

@Dari0G ale mniej więcej tak wyglądał mecz z RSSS, 2:1 i oddali pole. Koeman nie wprowadzi Barcy do LM w przyszłym roku, co tylko dobije wizerunkowo i finansowo Barcę, ale i tak znajdzie się jeden i drugi "mundry", który powie, że Koeman to inwestycja w przyszłość, bo dał zagrać paru młodym, że trudny okres, że kryzys.
Obrońcy grają bo muszą, a najlepszy z wychowanków siedzi na ławie bo został oskarżony o bycie kretem, trudny okres ma każdy, a oprócz Realu i Atletico zespoły w tabeli przed Barcą chciałby by być w takim kryzysie.

Dramat... ładnie nam Bartomeu świnie podłożył

0

@LS Brawo! Pięknie to podsumowałeś.

0

Ultraofensywnie widze... Ciekawe...

0

@FutbolToMagia przeciez nie mial wyjacia bo mu sie posypali obroncy xd

0

@m81 bo Puig jest kretem, dlatego inwestujemy w Alene, który nawet w Betisie grzał ławę.

2

Nie jestem fanatykiem Laporty, ale tym gestem zyskał w moich oczach :-)

0

@greymid Obrona PSG przy naszej i przy naszym nieproduktywnym ataku, jest nie do przejścia. PSG ma fajnego trenera, zbalansowany skład, świetny atak. Finalista LM. Dla mnie top 4 w Europie na ten moment. A słabe strony, ma każdy.

0

@greymid jakie slabe punkty?

6

@Avatarr zamiast Messiego Griezman, bardziej pracuje w defensywie

0

A Juventus gra z Porto :) Koeman to jednak lubi wyzwania! Jak mamy wygrac LM to musiny wygrywac, najlepszymi!!!

0

@lukas1442 nikt nie będzie go wychwalał, na tyle szans to o ja bym w końcu strzelił xD

1

@damcio24 Wystarczy mieć jaja i posadzić Messiego i Busiego :-) podobno Koeman je ma i robi rewolucję. Może nie są aż tak duże, żeby to zrobić od razu, może zbiera się w sobie i niedługo mu powie, może po jego odejściu, ale powie na pewno, w końcu to Koeman, najlepszy trener jaki mógł nam sie trafić ;-)


3

Nie da się wygrać jeśli trener nie wytłumaczy zespołowi, że nie można grać każdej piłki do Messiego. Nie da się również wygrać jeśli Busi i Messi znajdują się w pierwszym składzie. Gra Barcelony jest ok, ale do 16 metra, a później piłka do Messiego, strata. I tak w kółko.

0

@natanvip dokładnie. Ale i tak usłyszysz, że Koeman jest super, że inwestuje w szkółkę, że nie ma lepszego.

0

@jare10
Widzę, że nerwy nie trzymają xD a podobno analizujesz na chłodno xD

Stulejarz? ehh poczułem znowu zapach podstawówki :-)

Chętnie bym skomentował, bo to co napisałeś, to pyszne postawienie się w roli super eksperta, a mnie to czytającego nagłówki. Myślałem, że piszę się posty, zakłada wątki, żeby dyskutować. A tu taki zawód ;/

Powiem Ci, że łatwo Cię sprawdzić, poczekamy jeszcze parę kolejek i zobaczymy ileż to prawdy wyczytałeś na katalońskich forach ;-)

'do przeczytania' ekspercie xD

0

@JarekS dokladnie lepiej byloby gdybym sie mylil, szkoda tylko ze tak nie jest. Milo ze sie podpierasz Kloppem, szkoda tylko ze bez konkretow:) ty powolujesz sie na Jurgena a ja na Einsteina, tylko glupiec robi to samo oczekujac innych rezultatow. Najgorszy trener od lat, trener bez sukcesow, mimo ze 20 lat trenerki na karku. Masz racje bez odbioru, poczekamy do dnia dymisji Koemana. Pozdro!

0

@JarekS No jak byłby ustawiony? Co takiego Klopp powiedział, a Pep napisał, czy na odwrót xD

Reszta to naprawdę Twój 'mokry sen', a jak przeczytałem jaki to Koeman super dla młodzieży to padłem. Barca to nie Ajax. Ten facet poza Holandią nic nie osiągnął a raczej większość popsuł.

Przez jego ręce przewinęło się masę młodych piłkarzy i sugerowanie, że Koeman w tym miał choćby 1% udziału to tylko Twoje życzenie. Miał wyciągnąć 100% z de Jonga. I? Fajerwerków nie ma. Pedri to klasyczna 10, po kiego on go stawia na skrzydle. Stawia na Trincao ale widać, że dla niego za wcześnie na Barce. Po szkółkę sięga jak tylko mu się rezerwowi wykruszą, a Puiga nie chcę nawet na ławce.
Non stop rotuje z przodu, na dzisiaj nawet nie wiem kto ma jaką pozycję. I się dziwić, że atak nie działa. Takiego burdelu w Barcy nie pamiętam odkąd ją oglądam, a oglądam ją już prawie od 30 lat.

Za Koemana nic się w bólach nie zrodzi, ale ból w sercu będzie ogromny.

NIe próbuj mi tu pisać, że Koeman ma jakieś plusy i że to odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Mnie i tabeli nie oszukasz. Najgorszy trener od 33 lat i przykro patrzeć jak wielki klub wraca do czasów Joana Gasparda i będzie toczył zaciętą walkę o awans do Ligi Europy ;/

0

@JarekS Część krytyków chcę tylko, żeby Barca grała tak, żeby być chociaż w top 3. A nie na 9-tym miejscu. Część ludzi ma, nie wiedzieć czemu, przeświadczenie, że jak są zmiany to można sobie pozwolić na kompletny chaos. No nie można. Jak robisz remont to burzysz dom i budujesz od nowa a sam w tym czasie mieszkasz w namiocie?
Koeman jest gwoździem do trumny Barcy, piszę to już n-ty raz, w każdym klubie Koeman im dłużej był, tym wyglądało to gorzej. 20 lat trenerki a tak naprawdę nic co mogłoby przykuć uwagę, miał fajny sezon w Evertonie, ale w następnym dali mu setki mln na transfery, zaczął tragicznie i mu podziękowano, bo nakupował szrotu, który nic nie grał. W Valencii zdobył Puchar by później dumnie prowadzić Valencię do spadku z La Liga. Naprawdę boję się co będzie jutro.

0

@X37 Guardiola? Odstawil Ronniego i z miejsca gral jak z nut.
Rijkaard?
Koeman ma najgorszy start Barcy od 33 lat. Ja nie znam rownie fatalnego trenera Barcelony patrzac tylko na poczatek kariery. Wielu podejmowalo sie rewolucji w Barcy, Pep, Rijkaard, van Gaal, Antic, Bobby Robson. Jednym sie udalo innym nie, ale kazdy z nich byl lepszy, mimo ze wielu z nich dostawalo gorsza Barce niz ma teraz Koeman

Tak jak powiedzialem wierz sobie w co chcesz, Koeman poleci, odejdzie w nieslawie i nasze gadanie tego nie zmieni. MNIE TYLKO DZIWI, ze sa tutaj tacy obroncy... Ktorzy wbrew faktom, wbrew historii mysla ze on jest zbawca. Ale z fanatyzmem nie wygram :)

0

@X37 a skąd wiesz, że się nie kontaktowali? Skąd wiesz, że Koeman nie zadzwonił z własnej inicjatywy? Hmm?

Tak, to wina Koemana, że nie ma Suareza. Nasz kochany pomarańczowy trener powiedział coś takiego:
"Takie decyzje są częścią klubu. Zanim podpisałem kontrakt z Barceloną, klub rozważał zmianę kilku rzeczy i ja te zmiany poparłem. To nie tylko moje decyzje, ale także klubu. W przypadku Luisa porozmawialiśmy szczerze, pojawiła się opcja transferu do Atletico, więc nie robiliśmy mu żadnych przeszkód, życząc wszystkiego, co najlepsze - powiedział trener FC Barcelony, Ronald Koeman.". Wyraźnie powiedział, klub je rozważał a ja je poparłem! Koeman popierał te genialne pomysły zarządu, w tym odejście Suareza i wiedział o tym zanim przyszedł. Więc nie pitol, że Koeman jest ofiarą, że przez zarząd nie ma napastnika. Bo tylko idiota oddaje takiego napastnika za kota w worku. Widział też jakich ma obrońców.

Co do obrony dzisiaj, to oczywiście, że jest nie pewnego rodzaju problem, ale to zdarza się każdemu! I dobry trener potrafi takie rzeczy ratować zmianą taktyki itp. Koeman nie umie tego robić, rozumiem, gdyby przegrywał z Realem, Juve, Atletico, ale On przegrał z Cadizem! Getafe! A jak miał obrońców w komplecie to Real, Atletico i Sevilla zabrały Barcy 8 pkt. Wstawił Braithwhita, Barca zaczęła z przodu grać lepiej i wrócił na ławę. Z Juve wystarczyło nie przegrać za wysoko i cyk 0:3.

Powiem Ci tak, wierz sobie w co chcesz :-) mozesz nawet postawić ołtarzyk Koemanowi, ale zapamiętaj tę rozmowę i miej odwagę tu wrócić jak Koeman wyleci na zbity ryj. A ja Ci obiecuję, że jak Barca nie skompromituje się totalnie również wrócę i wtedy sobie podsumujemy kto tak naprawdę miał rację.

I tak na koniec, najgorsza Barca od 33 lat! Gorsza niż za Gaspara gdzie grały takie tuzy jak Geovanni, Christanval, Rochemback itp.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?