0

Mam mieszane uczucia. Odejście Messiego odciąży budżet, będzie można zacząć budować nową Barcę, wreszcie będzie można wrócić do tiki-taki a nie do-tylu-albo-do-messiego. Z drugiej strony? Widzieć go w koszulce innego klubu? Nie oszukujmy się w nowym klubie będzie grał rewelacyjnie, efekt zmiany środowiska, nowe chęci. Będzie boleć... ale przeżyłem odejście Ronniego, okazało się, że wyszliśmy na tym jeszcze lepiej. trenerem został były zawodnik Barcy, postawił na szkółkę... ale tę historię każdy już zna

0

@Filipfcb2000 bez pezesady ze wiecznie, ale po przerwie sedziowie nagle sobie przypomnieli ze serca maja biale, to fakt :)

3

Ale mózgi xD no trzeba na szybko uciułać 140 mln na papierze....

0

@PawelBarcaVeB no powinien. Ale nie daje. Wnsporcie jwst zasada, trener ma zawsze racje, tak sie buduje szacunek do starszych, bardziej doswiadczonych. Wiec daje zly przyklad.

0

@PawelBarcaVeB serio, Messiego bym sprzedał jeszcze dzisiaj... zaczyna mnie drażnić.

0

@against_modern_football Arthur to 23 latek z potencjałem... no to też brzmi jak gadanie z ekstraklasy :-) tylko wiesz, że za miesiąc będzie mieć 24 lata? I wiesz, że miał dwa lata żeby to pokazać?

0

@against_modern_football yhm... branżowy dowcip :-) tylko nadal nie łapię skąd to porównanie :)

1

@sokot i co z tego? Kiedyś na nich nakrzyczał i się wszyscy po-obrażali.

8

Uważam, że te zarząd nie jest zły, jest ku...a szkodliwy. Robią nam taką reputację, że szkoda gadać. Najpierw wywalają EV, tak po prostu w połowie sezonu. Później ściągają Setiena, po to, żeby go wywalić, bo tak naprawdę, w zespole nic się nie zmieniło, tylko że to nie wina Setiena, że piłkarze grają taktyką na Messiego, tak się gra na podwórku?! Do tego jak Sarabia ich z ławki opieprzał i dowiedzieli się z telewizji, to od razu była afera w szatni. Ale jak to? Jak tak można?
Do tego Teraz każdy trener się dwa razy zastanowi. Kolejna sprawa, zbudowali ekipę kolesiów Messiego, który dzieli i rządzi. Mamy nadmiar piłkarzy średnich, bo zamiast sprzedawać, wypożyczali. Teraz co? Przyjdzie nowy trener i z tymi samymi leniami w krótszym czasie ma zbudować coś sensownego? W jaki sposób?
Inna sprawa, że budżet jest w dramatycznym stanie, do tego afery, zwolnienia, medialne wywlekanie brudów.
Sukces Guardioli opierał się, że jak wszedł do szatni od razu rozmontował układ, który negatywnie wpływał na drużynę. Deco i Ronnie out. Miał wsparcie zarządu. Teraz musi przyjść taka miotła... tylko kto się zgodzi jak zarząd nie da mu wsparcia?
#BartolomeuOUT

0

1

@GregSTG tylko ze Rafal bedzie wszystko wetowal. Wiec czym sie bedzie roznil od Andrzeja? Jeden i drugi bede robic nie to co mysla tylko to czego od nich wymagaja.

0

@Majsteer tylko nikt o zdrowych zmysłach nie weźmie Arthura :-) ale zgodzę się, są dużo ciekawszą opcją. Ten transfer ma drugie dno, bo Barca na papierze weźmie za niego 70 baniek, a dzień później odda 60 za Pijanica. Księgowo ten rok zamkną z dodatkowym zyskiem 70 mln. Czy Bayern na to pójdzie? Albo Totki?Jak tak to śmiało bierzmy Thiago! Albo Ndombele. Arthur = Thiago + 10 baniek

0

@zibiku Dokładnie a Barca często ściągała zawodników w ok. 30 tki. Paulinho, Vidal a dawniej. Thuram, Davids, Mendieta, Larsson, Henry, Albertini, Claudio Bravo , Sylvinho, Pinto. Łącznie transfermarkt podaje, że Barcelona dokonała ok 29transferów zawodników po 30, do tego zaliczają się również powroty z wypożyczeń. W ostatnich 10 latach przeprowadzono 4-5 takie transfery. A w latach 2000-2010 aż 9. Więc gdzie ten Milan?

0

@Midast oswiec mnie bo do tej pory nie wiedzialem. Arthur ma 23 lata do sierpnia. A klub rok temu byl na granicy ffp, przy spadku dochodow moze byc pod kreska. Jaki jest sens podbijac cene za zawodnika, jak im wyzsza kwota tym wyzszy podatek? Przypominam wymiana eto ibra. Wysoko wycena jest potrzebna do zwiekszenia dochodu, zeby wykazac to obiecywane 140 mln ze sprzedazy zawodnikow. Barca jest na skraju bankuctwa. Uwazasz inaczej, podaj jakies faktu, swoje zdanie, spostrzezenia. Smialo

0

@Majsteer to ze jest w formie nie znaczy ze bedzie. A pijanic jest mlodszy od Rakitica i moze spokojnie go zastapic na 2-3 sezony. Barca za nie tak dawnyxh czasow czesto siegala po dziadkow... Davids, Ambrossini, Thuram, Larsson, Henry, Paulinho, Vidal... Zawodnicy zadaniowi. Nie zawodzili. Dla Pijanica tak, pod warunkiem ze Rakieta i Arthur odejda. Nie jak ma byc kolejnym pomocnikiem.

1

@Majsteer oceniam go za caly sezon, w koncu jak ma odejsc to po sezonie. A nie przypominam sobie zeby wychodzil w kazdym z 4 meczow? Moze sie myle. Ma swoje lata, kontrakt mu sie konczy, ja mysle o nastepnym sezonie, w tym niech walczy i pokazuje ze jeszcze warto w niego inwestowac.

0

@odo997 jestem przeciw Arthurowi, kopie sie po czole. To ze Pijanic poszedl do Juve to byla pomykla, do Barcy pasuje duzo lepiej. Ale nienoszukujmy sie, jako alternatywa, a nie zawodnik na lata.

0

@Majsteer tak uczmy inne kluby ze Barca to frajerzy ktorzy za pare euro sprzedadza wlasna matke. Jezeli go potrzebuja niech placa, a jak nie to wolalbym go przygotowywac do sezonu sam. Co za zysk ze zostanie w Bayernie na miesiac dluzej, wroci latem na chwile a pozniej nowy sezon, nagle zagra mevze zycia i go sprzedamy z zyskiem? Zart

11

Nie zgodzilbym sie. Chca zeby gral to proponuje zaplacic klauzule.

1

@Majsteer w dobre formie bo wczoraj bramke strzelil? Bez przesady

0

@johny11 nie zlapie wystawiajac Arthura w kadrze, on mial kreowac gre i nadawac tempo. Padaka. 4 mecze po przerwie i nawet 90 min nie rozegral, to tak apropos ze trener go wystawia i mu ufa. Do 30 czerwca Arthur mogl przekonac wlodarzy ze jest niezbedny, a jest przecietny. Puig pokazal od niego duzo wiecej...

0

@Majsteer przyda sie jak pozbedziemy sie Rakitica, Rafinhi i Arthura.

0

@Batys 24 latka... Do tego 10 mln i lewa transakcja ratujaca klub przed ffp, zawyza przychod!

0

@johny11 a tak zeby dolac jeszcze oliwy do ognia. Arthur wczoraj gral i co? Najslabszy na boisku.

0

@johny11 na pewno mam swoje zdanie. Ale jak czytam o tym jak Arthur jest zajebisty to nie daje rady, no koles jest przecietny i bez kondycji. A wielu w nim widzi Xaviego. A Pijanic bije go na leb. I spokojnie zastapi i jego i Rakitica i dzieki Bogu zarzad mysli tak samo. Wiec wychodzi na moje

0

@odo997 moim zdaniem w Barcy sie odnajdzie, nie bedzie to Xavi, to na pewno, ale gorszy niz Arthur nie bedzie

0

@grejtxkrzychu a spoko, to jak koledzy kibice mowia ze slaby to bym nie bral

0

@johny11 W trakcie sezonu poleciał na urodziny siostry Neymara. Wrócił z nadwagą po sezonie. Średnia minut w tym sezonie 60 min na 90 min. Wielokrotnie się wypowiadano, że Arthur nie może grać 90 minut, co potwierdza się w jego występach. Ja nie wiem co On musi zrobić, żebyś zobaczył, że on po prostu nie ma sił na piłkę. Ps. prawa młodości... to są zawodowcy! A jak chce się wyszaleć to niech się wyszaleje w Juve, zapraszamy jak zmądrzeje.
A co Dembele, jakby go sprzedano to wcale bym nie płakał. Również miał moementy gdzie mógł zachować się lepiej.

1

@Robertinho yhm... i przez 2 lata była deflacja. 2014-2016. Zwracam tylko uwagę na to, że w przypadku inflacji brak podwyżek to strata! Więc gadanie że 600 zł za pisu jest zjadane przez inflację to śmieszny argument, to co powiedzieć o braku podwyżek za czasów PO i większej inflacji (średnio wyższa niż za PIS)???

0

@Jordi10 przypomnę, że Rakitica też chcą sprzedać. Ale dla mnie to gracze z różną charakterystyką. Bardziej kreatywny Pijanic, a Rakitic miał jakiś czas temu większą pracowitość, no właśnie, miał. Moim zdaniem i Rakitica i Arthura Barca powinna pożegnać.
@johny11
NIe pokazał na co go stać i nie jest w stanie grać 90 min co parę dni! Ten zawodnik ma umiejętności, ale jego tryb życia?, zdrowie? Mu nie pozwalają. Czy jestem zwolennikiem kolejnej szansy dla Dembele? Powiem tak, i tak i nie. Dlaczego tak? Chłopak jest młodszy i nie miał okazji grać zdrowy cały sezon (Arthur miał), do tego po dwóch sezonach nie weźmiemy za niego odpowiedniej kasy. Dlatego na siłę bym go nie sprzedawał, jeżeli będzie jeszcze jedna kontuzja to bye bye.
Dlaczego nie?
Tłok na pozycji, nie do końca jest miejsce dla Dembele w Barcy. Nic nie wniósł, jest obciążeniem dla budżetu, sprawia problemy wychowawcze. Więc jeżeli trafi się sensowna kasa to bym go sprzedał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?