ferdas_rawa
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
5 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AbelKabel partia to ludzie... czyż nie? Pisząc o partii piszesz o ludziach?
Robię screeny i nie tylko, kończyłem bardzo dziwny kierunek, powiązany z bezpieczeństwem ;-) więc mam pewne nawyki, które powodują, że nie masz większych szans w dyskusji ze mną jeśli będziesz kłamał. A to właśnie robisz. Kłamiesz. Za obrażanie ludzi usuwano Twoje posty, a nawet dostałeś czasowego bana, ale nie pamiętam już za co. Pamiętaj, że strona upublicznia historię Twoich postów i banalny bot potrafi zdziałać cuda.
Więc nie rób z siebie sztucznej ofiary, bo jesteś wilkiem w przebraniu owcy.
0
@AxelF wiesz, że umowy mogą być zawarte nie tylko pisemnie? :-)
0
@AbelKabel mam screeny jak obrażałeś, sam się przynałeś, że są pewne grupy, np ludzie skupieni wokół konfederacji, których obrażanie sprawia Ci przyjemność. Nie jest tak? :-)
Pod tym postem też nawołujesz do banowania ww grupy...
"Partia szerząca skrajne poglądy.
Która jest tak zakłamana w swoim sloganach.
Takie coś trzeba tępić."
"Jak Ja bym miał np swoje forum to bym tych oszołomów wywalił." - no nie... Ty jesteś aniołem xD
Facebook jest narzędziem, które jest wykorzystywane do walki politycznej, banują tych którzy im nie pasują a nie tych co powinni. Wiesz, że facebook jest najwieskszą platformą wymiany materiałów wśród pedofili? I Oni banuą jakieś strony, a przestęców tam siedzących nawet nie tkną. Od lat facebook broni się przed tym, aby wprowadzić niezależny od nich organ decydujący o 'niewłasciwych treściach', ale oni chcą mieć kontrolę nad innymi. A Ty takie postawy popierasz. A zabawne jest to, że zbanowali na facebook Koriwna i nagle dostał się do sejmu, idę o zakład, że po tym banie poparcie Konfederacji wzrośnie. Męczennicy w polityce są niezbędni ;-)
Dla mnie opieranie biznesu o tylko o facebooka to debilizm, więc na szczęście Konfa się od tego odetnie i zacznie dyfersyfikować kanały komunikacji. Ważne ze na FB są konta posłów, dość popularne ;-)
i ps. Ja Cię nie obrażam, ja tylko przywołuję fakty, a że są dla Ciebie niewygodne i źle się z tym czujesz.
0
@AbelKabel "Bo forum jest wiadomo jakie kolego i jakie poglądy promuje :)" przecież bany dostawałeś za obrażanie innych. Administracja zła? Bo co? Bo Ci nie pozwala wyzywać ludzi? Rozwiń temat... xD
Ale ja znam Twoje pełne pogardy poglądy, tylko trzeba dać Ci mówić :-) a raczej pisać... każdy kto chce pisać kogo i skąd by wywalił ma duże ego... tak jak pisałem, trzeba dać Ci pisać i nie przeszkadzać. Demaskujesz się po 2 postach.
1
@AbelKabel Adolf! Uspokój się! Ego urosło ci tak bardzo, że będziesz decydował o tym co jest dla.kogo xD na razie to wiele twoich komentarzy na tym forum banują bo są pełne negatywnych treści także zacznij cenzurę od siebie
0
@osa91 SLD a dokładnie Czarzasty mówił, że Armia Czerwona wyzwalała Polskę... hmmm usunęli konto SLD z facebooka? A jak posłanka Żukowska mówiła, że w The Lancet pisali, że biologiczne chłopy mogą rodzić dzieci - za co później przepraszała - chyba u Mazurka itp. I co? Usuwamy?
Ale jestem ciekaw jak to Kanfa zmanipulowała danymi. Rzuciłeś oskarżenie, to wskaż co dokładnie jest manipilacją. Sprostuj to. Postawiłeś tezę, zapomniałeś o dowodzie... podałeś tylko przykład lewicy... notabene bardzo nietrafiony xD
Z fake newsami trzeba walczyć... ale nie można blokować komuś możliwości wypowiadania się na wszystko. Jeśli ktoś uważa, że w strefie 51 lądowali obcy to musimy zabronić mu mówić o podatkach? Gdyby tak było na La Ramblii byliby tylko admini/moderatorzy... i to nie wszyscy.
0
@jarkszon Już mnie oskarżałeś o brak IQ. Znowu nie masz żadnych dowdów, ale lubisz wygłosić sobie tezę, opinię, którą uważasz za prawdę objawioną.
Jedynce co chciałem osiągnąć, to pokazać, że stawiasz tezy i wymagasz, aby inni to udowadniali ew. obalali. Cel osiągnąłem, teraz to tylko zabawa. i ok wchodzę w tę grę.
Użytkownik @jarkszon nie ma bladego pojęcia o niczym - proszę obalić tę tezę inaczej jest ona prawdziwa xD
Pisałem to, napiszę raz jeszcze, może zrozumiesz. Oglądaj sobie co chcesz, nie moja sprawa. Ja czytając Twoje napastliwe komentarze, tylko utwierdzam się, że widzowie TVN, kreujący totalną opozycję (dla mnie totalnie nieudolną), potrafią tylko siać nienawiść, hejt, obelgi i wyzwiska. Mógłbym to uargumentować, ale po co? POczekam aż merytorycznie to obalisz. Ot takie standardy w dyskusji wprowadzasz... to z TVN? Bo na pewno nie ma nic wspólnego z dowodzeniem twierdzeń.
0
@jarkszon czyli zmiana retoryki, teraz już nie ważne kto śledztwo przeprowadził, ważne kto powiedział. Czyli jednak jest jak ja pisałem.
A skąd ty wziąłeś że radio to ściek. Pisałem ci wyraźnie, poziom trzyma Polsat. Zetke i RMF też polecam. Nie przypisuj mi słów których nie napisałem, ok? Robisz to notorycznie! Zarzucasz mi braki w IQ, a kolego nawet czytać nie umiesz...że zrozumieniem.
Problemem TVN i TVP jest to że manipulują faktami. Stoją na dwóch różnych biegunach. Ty patrzysz na te telewizję przez pryzmat rządów PiS, a co było wcześniej? A co będzie później?
Mnie bardziej niż stacje interesują ludzie, jak widzę Kraśko, notabene wychowanka TVP, to mnie nóż się otwiera. Ale już takich jegomości jak Piasecki, Witwicki, Gozdyra itd polecam.
Tak jak pisałem, oglądaj co chcesz, ale patrząc po twoim zacietrzewieniu ładnie masz sprany beret. TVN wychowuje właśnie taka nieudolna opozycję xd wincyj TVN a PiS nigdy nie odejdzie od koryta!
0
@El dominatore ja gram tiki take, ale napastnik musi grać dobrze głową i mieć skoczność, wtedy jest miazga. fm22
0
@jarkszon Wiem ale nie powiem ;-) ok. ładnie argumentujesz swoje wypowiedzi. Dziękuję za Twoje podpowiedzi, nie są mi do niczego potrzebne. Nie ja tutaj dowodzę swoich twierdzeń, prosiłem o te dowody a ich brak. No cóż.
Dla mnie żartem jest to jak piszesz, jak dowodzisz swoich tez. Robisz z siebie specjalistę z Mensy, z miernikiem IQ w oczach... a może ten miernik podaje Ci wartość z odbicia w lustrze, zastanawiałeś się nad tym?
TVN i TVP to ściek, inny, ale smród ten sam. Nie mam zamiaru bronić jednych i drugich, ale Ty widze wiesz więcej o mnie, skoro wyciągasz wnioski inne nić można wywnioskować z tego co piszę. I ty mi zarzucasz zerową inteligencję? Z ust kogoś kto ma wątpliwe umiejętności oceny mojego IQ każda liczba, czy to zero czy - 1000 oznacza to samo. Losową liczbę ;-)
pozdrawiam i oglądaj sobie co chcesz... pomóc nie pomoże, ale czas sobie zabijesz.
1
@MarFan jest kilka leków, nie tylko ten.
Dwa wokół szczepionek urosło wiele niedomówień, a nawet kłamstw. Lek ma czysta kartę, ale może podzielić los szczepionek. Ty zamiast się cieszyć że mamy kolejne narzędzie do walki z choroba, szukasz dziury w całym.
Ps. Od dawna twierdzę że lek jest kluczem przeciwko pandemii, nie szczepienie. Gdy człowiek zachoruje, na szczepienia za późno, największy foliarz łyknie pigułe.
I ps. Jeśli uważasz że lek jest tak samo robiony jak szczepionka to ... Chyba za bardzo odplynales.
1
@busquets5 oby, Barca nie ma kasy i planuje zakup Moraty... Widzisz gdzieś tutaj miejsce dla Haalanda?
0
@amanter spoko, ale Barcy nie da sie od tak sprzedac :-)
2
precz!!!
I niech odda kasę za czas jak się leczył, siedział po nocach i grał w gry. Choćby to miałbyć nowy Messi, a wiemy, że nie jest adios!
0
@colossus tylko mowimy o nim jako o alternatywie, czy zawodniku 1 skladu? Ze względu na charakterystykę Moraty, to jego transfer to jednak krok do przodu, natomiast nie jest to idealna 9tka dla Barcy.
Wolałbym Cavaniego, ale jeśli mamy inwestować w jakiś wynalazki, to wolę mieć w składzie kogoś doświadczonego.
0
Heh, a ja mam o Moracie b dobre zdanie... i na pewno byłby ciekawszą opcją w ataku, a wszyscy ci którzy piszą, że on jest słaby... no tak jest słaby i ma taką karierę, o której większość może pomarzyć ;-)
0
@jarkszon jesteś pewny, że to wykrył TVN, czy tylo o tym mówił. Poproszę linki do źródeł, w których dziennikarze śledczy wykrywali te afery. Mylisz pojęcia :-)
Czy TVP się zająknęła na któryś z tych tematów? NIE. - a czy ja pisałem, że tak? :-)
Gdyby ktoś nagle ci zrobił wjazd na chatę i powiedział oddawaj klucze od domu, od auta, od sejfu i dostęp do kont bankowych to byś to po prostu zrobił będąc niewinnym? - a komu tak na chatę wjechano? Tvn'owi? Rób z nich męczenników xD
ps. tak wsadzą za kraty, tak jak PiS wsadził PO. Nikt nikogo nie wsadzi a tylko naiwniacy tak o tym myślą. TVN to propagandowa stacja, ty wymagasz od pisiakow aby przejrzeli na oczy, zacznij od siebie :-)
5
@Don-Corleone yhm, a ile afer wykryła TVN? Nie bronie TVPiS, ale obiektywizmu troszkę kolego. TVN to antyrządowy ściek dokładnie taki sam jak pro Jarkowa TVP. Jedyna obiektywna (w miarę) stacja to Polsat... TVN szuka dziur w caly i czesto przedstawia opracow w roli ofiar i na odwrot. To samo co tvpis.
Kazdy obronca tvn dla mnie jest rowny widzowi tvp. Ludzie ogarnijcie sie, byly wybory, lud wybral. Nastepnym razem zamiast leczyc kaca idzicie na wybory.
0
@Borneo a to widzisz, po prostu piszesz niewyraźnie.
Ja pisałem, że maks odpornosci masz, gdy zachorujesz po szczepieniu. Że u Ciebie maks na papierku jest po szczenariuszu odwrotnym, to żaden dowód, bardziej błąd poznawczy.
Moja mama nie chorowała, nie szczepiła się i przebywała z 2 osobmi chorymi na covid, namawiam ją na szczepienia - u niecj strach jest na tyle duży, że boi się iść do lekarza. Nie chorowała - weryfikowała to 2 pcrami i testem na przeciwciała. Takich opowieści można przytaczać dużo, każda inna. A tak z ciekawości, po przechorowaniu przed szczepieniem ile miałeś przeciwciał? Bo według najnowszych badań, przechorowanie - nie zakażenie - daję lepszą odporność niż szczepienia. Więc na razie nawet Twój przypadek nie stwierdza tej skuteczności szczepienia...
0
@tristan87 Tuchel i Nagelsman, Flick za nisko. Pochettino, Simeone i Klopp za wysoko,
3
@oZinho ja tam ostatnio nie wchodzę, ich strona nie działa jak powinna. Parę lat jęczeli o upgrade, dostali przypudrowanego trupa ;-)
a tak serio, to oni się jarają tym, że są w gazie i myślą, że Real jest potęgą. Real wygląda dobrze, bo cała La Liga gra kupę. Oni 10 lat znosili upokorzenia, mnie jako kibicowi blaugrana nie przeszkadza, aby pocierpieć jeszcze 2-3 sezony i idę o zakład, że z czasem wszystko będzie wracać do tego do czego jesteśmy przyzwyczajeni.
1
@Tomo1989 mój szef po 3 dawkach szczepionki, zmarł miesiąc temu na covid... argument na tym samym poziomie. Nie zastanawia Cię kto go zaraził? Może ktoś po szczepieniu, kto myśli że ukłucie i średniej jakości szczepienie daję 100% odpornosci? Ktoś kto nie trzymał dystansu społecznego?
0
@Borneo ja się tylko dziwię, że zachorowałeś, do tego ciężko, po szczepionce ;-)
0
@BorneoJa też mogę opowiadać ze 5 lat temu na grypę się szczepiłem i jestem zaszczepiiny;) -
patrz a ja się szczepiłem na Odrę naście lat temu i chodzę i mówię, że jestem zaszczepiony ;-) troszkę ujowe te szczepionki jak niecały rok działają.
Dzisiaj przeczytałem, ze jakiś kolejny naukowiec powiedział, że najlepsza odporność, będzie jak się zaszczepimy i zachorujemy po xD no jaja. Jak można zachorować po szczepionce? xD
1
@adukla tylko zwróć uwagę, że Torres z tych 87 meczów średnio grał 45 min? Średnia gole na minuty wskazuję raczej, że w ManC gdyby grał cały czas miałby bliżej 45 bramek na 87 występów. Pomijam, że grając takie końcówki, ciężko zbudować formę, pomijam że ma dopiero 21 lat i nie jest prawdziwą 9tką.
Do tego to nie 9tka, a bardziej prawy napastnik, z możliwością gry w środku albo na lewo.
0
@7black4
Kiedyś miałem o koledze inne zdanie. Różniliśmy się, ale nie było wyzwisk, wywyższania się. Odkąd wycieli kilku radykalanych prowokatorów, kolega dzielnie ich zastępuje, tylko niestety staje się tym z czym kiedyś walczył.
Rasizm, mizoginia, szowinizm, to cechy złych ludzi a nie konserwatystów - cała progresywna lewica jest pełna takich zachowań, tylko nie wolno tego tak nazywać. Prawica nie może być ofiarą rasizmu, Ona może być tylko sprawcą itp.
A później zdziwienie, że Polska murem podzielona. Teraz jeszcze jest moda na wyjazd z kraju... super, tylko kto zostanie i będzie głosował za lepszym jutro? Nóż w kieszeni się otwiera co z tym krajem zrobł Donald z Jarosławem. Masakra
2
@Comentateiro
Pieszesz o mnie? Czy o Nas? Czy o kim? Bo na razie to emocjonalnie do kociołka dodałeś trochę tego, trochę tego a trochę tamtego i liczyłeś, że wyjdzie coś ekstra, a wyszło ciężko strawna papka Pieszesz do mnie to pisz wprost. Nieuctwo? Przykład. Szambo? Kiedy to szambo wybiło z mojej strony?
Bezkarność, ja propaguję bezkarność? Gdzie?
Jesteś dokładnie taki sam jak Ci na których narzekasz. Tylko Ci których pokazujesz palcem mają odwagę mówić wprost co myślą, a u Ciebie trup jest mocno przypudrowany. Zarzuciłeś mi coś, czego nie potrafisz nawet udowodnić, a robisz z siebie Bóg wie kogo. Wiesz, że jak postawisz tezę, to nalezy jej dowieść w innym przypadku pozostaje tylko tezą.
[Edit]
ps. Twój nienawistny wpis o sąsiedzie głosującym za PiS został usunięty - więc na razie to Ty pokazałeś się ze złej strony.
3
@vota dla mnie Ci co najgłośniej krzyczą o toleranji mają jej w sobie najmniej. Nie trudno jest tolerować kogoś z kimś się zgadzasz, sztuką jest tolerować kogoś kogo nie rozumiesz itp.
Wszyscy się powolutku demoaskuję. I o to chodzi.
20
@Comentateiro "Nawet pisowskich sąsiadów ostatnio traktuję zdawkowym dzień dobry, bo mi wykręca twarz na ich widok" - proponuję napluć im w twarz i zoorganizować noc długich...
problemem nie jest wyborca PiS, ale nienawiść którą siejesz, prowadzisz do tego, że jeszcze bardziej się nienawidzimy. Zaczęli to - lata temu - Donald z Kaczorem, a ty jesteś dzieckiem tej awantury. Sąsiad pewnie patrzy na Ciebie i myśli to samo... a później się dziwić, że na świecie panuję rasizm, szowinizm itp.
Brawo kolego, piękna postawa!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika