0

Ale jednak Miki Messi to taki nasz rodzaj maskotki. Dzieciak nie dzieciak, glupi jak but ale idzie czasem sie posmiać, a jak napisze cos z sensem to i pokiwac z podziwem głową. Czuje do tego czlowieka rodzaj swoistej sympatii.

0

Ban dla tego parszywca ponizej prosze

0

Powinni zabronic takim patologicznym rodzinom jak tego smalca, płodzic takie żałosne ludzkie karykatury wylewajace swe frustracje wsród normalnych ludzi.

0

Ja tez mam nadzieje ze Song nie przyszedl tu tylko po to zeby posiedziec na lawce i oddejsc. A wariant troche defensywniejszy z Songiem I Busim powinen byc juz szykowany na ten konczący sie sezon. Ale od krytykowania Vilanowy porobily mi sie odciski na palcach. Cieszmy sie pucharem!

0

Ja tam sie ciesze. Kibicem jestem dlugo i był czas ze tylko takie puchary bylismy w stanie zdobywac.

0

Towarzyski pucharek ale jednak cieszy. :)

0

albo tak

0

Tak sie qrwa strzela karne

0

Xavi podal do bramkarza.

0

Hmm a redakcja spi czy co? Zadnego newsa odnosnie meczu ktory dalej trwa.

0

To nie pech tylko szklany ogranizm. Szkoda gościa.

0

Świetny bramkarz, ale juz ma swoje lata i najlepszy okres kariery wlasnie teraz, a nie wiadomo jak bedzie za rok dwa. Nam trzeba kogos na lata. Nie wiem kogo. Tego calego Ter Stegena nigdy nie widzialem na oczy. Tibo i De Gea sa nie do wyjecia. Ciężka sprawa.

0

Szkoda tylko ze za frkio. Sociedad nastepne sępy.

0

Neymar to wielki celebryta. Mowi to co jego mlodzi fani i fanki chca uslyszeć.

0

Gdyby nie te kontuzje to gral by w 1 skladzie. Bez roznicy na lewej czy prawej stronie.

0

Cristian Tello, who at first wanted to stay, has some doubts after Neymar's transfer. Many teams are willing to pay his 10M buyout fee. [md]

Ale pewnie zara nowo przybyli na tę stronę fani Neymara powiedza pieprzyc Tello skoro przyszedl naaaas nassio Neymarcio. Noo o ile wogole rozumiec ten obca język.

0

Dokładnie. Ale Nejman byl priorytetem. Zauważyłem na stronie znaczny przyrost użytkownikow ponizej 16 roku zycia , odkad rozpoczęła sie cała nagonka na Nejmana. Jest tu teraz wielki szał pał ktory mi sie nie podoba. Jak Tello przez ten transfer odejdzie, to bede zły.

0

O ile sam Thiago sie na to zgodzi.

0

Zakochany ten gwiazdorek w Messim jest po uszy. Zobaczymy ile bedzie wart ten jego transfer.

0

To ja chyba pamietam innego Ville. Bo przypominam sobie ze w ostatnim sezonie Pepa, przegranie mistrzostwa mozemy w sporej czesci przypisac tez Villi. Pamietam te jego trzy czy cztery mecze z rzedu w ktorych marnowal po 3-4 setki. W trzech z tych meczow tracilimsy ptk. Potem Villa dostal kontuzju i wielu sie tu zastanawialo czy to nawet nie lepiej.

0

Ten jeden milon euro to jest obiecana kwota od zarzadu dla calej kadry za wywalczenie tych 100 ptk. Taki bonus od prezesa dla zawodnikow.

0

Na towarzyski turniej zabiera pierwszy garnitur. Zawodnikow ktorzy maja juz za duzo gry w klubach i reprezewntacjach w ciagu sezonu. Wydaje mi sie ze wynika to z kontratku. Federacja hiszpanska dostaje pieniadze za to zeby grali podstawowi gracze.

0

Zapomniales o Thiago w pomocnikach. On raczej nie odejdzie.

0

Tak lechu. Błedy Vilanovy sa oczywiste i widoczne jak na dloni, a to ze nie daje sie ogrywac mlodym, to tylko wierzcholek jego wielbłedów. Ale cóż. My szaraczki nic nie mozemy na to poradzic.

0

Dobrze. Jest to o klase lepszy gracz od Pedro. Bo po postawie zawodnika ktory w ciagu trzech sezonow jeden mial dobry a dwa kiepskie, wywynioskowac mozna ze pilkarzem jest przecietnym, a miejsce dla przecietniakow w Barcelonie bylo za Gasparta. (mowie tu o Pedro)

0

Do wszystkich co twierdza że Thiago powinen odejsc bo malo gra. Jak byście byli z tym klubem troche dluzej niz od ery Pepa, to byscie wiedzieli ze taki Iniesta czy nawet Xavi dlugo czekali na swoja szanse i na to zeby stac sie tak waznymi elementami zespolu. Zwłaszcza Iniesta.

0

Ty sprzedaj swoje cuchnace dziurawe skarpety a nie mi tu Xaviego wystawiasz na sprzedaż.

0

Nienawidze dziennikarskiego scierwa. W dupe niech se wsadza te plotki. Wyaczcie chamski ton.

0

Villa do Arsenalu lub Atletico. Tam na swojej nominalnej pozycji jeszcze pokaże na co go stac.

0

On o tak zagra w Barcelonie jesli tego wlasnie chce. W tym roku czy w nastepnym ale zagra. A Santos przejedzie sie na nim jak Bilbao na Lorente.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?