0

Błedy Błedy Błedy. Taktyczne, personalne. Ale to jeszcze nie czas aby rozliczyc Vilanove. Ja mam tylko nadzieje ze on wykarze sie odwaga cywilną i zrezygnuje. Myśli chyba o swojej chorobie a nie o grze zespolu. Nie mam mu tego za złe to logiczne, ale Barca potrzebuje trenera z charyzmą. Zdrowego trenera.

0

mielniczas
Zrozum ze bez zmian na samej gorze, nie bedzie juz zadnego topu. Nie ma tak dobrze. Nie mówie tu o giga rewolucji, tylko o kilku niezbednych zmianach. Jedna z nim jest trener i jego asystent.

0

CulesBarcelion
Moj tatko zatwardzialy kibic Realu przepowiedzial podobny scenariusz. Jak to ujał z trenerem myślącym o swojej powaznej chorobie i babcia klozetową jako asystentem, na najwyzszym szczeblu nic nie ugramy. Ten trener przeszedl naprawde osobiste pieklo i życze sobie aby mogl sie zajać czymś mniej stresujacym i wymagajacym wiele poświecenia.

0

mielniczas
Równie dobrze moglbym Ci powiedziec żebys uwierzyl że premier Twojego kraju to uczciwy człowiek. Tylko po co? Niby wiary zabraniać nikomu nie można, lecz ja lubie wierzyć w cos co ma w sobie chociaż cien szans na urealnienie.

0

Cochise
Nic dodac, nic ujac.

0

mielniczas
Ale przecież sprowadzenie Songa zamiast stopera było decyzja Tito! Błedem Tito! Tito to nie najlepsza alternatywa, bo to trener ktory (wybacz kolokwializm) nie ma jaj. Przepraszam ze tak ostro. Nie ma odwagi. Pozatym przeszedl cieżka chorobe i nie powinen dzwigac na swoich barkach takiego cięzaru. Tu jest potrzebny charyzmatyczny trener. Asystentow Tito sobie sam dobral wiec zwalanie wszystkiego na Roure jest bezcelowe.

0

pio2007
A pieniążki i to nie male bierze. O sędziach co mecz nie omieszka wspomnieć. A wracajac do głownego wątku, to moim zdaniem wybielanie Tito jest conajmniej niesmaczne. Myśle ostatnio, ze Tito rozważa wiecej o swojej chorobie, niz o grze zespolu. Jest to zrozumiałe i nie winie go za to. Chciałbym jednak żeby wykazał sie odwagą cywilną i zrezygnował. Pewnie mnie wielu za to potępi.
PRZEPRASZAM ZA MOJ WCZESNIEJSZY NIECZYTELNY POST. SENNOŚĆ...

0

pio2007
A pieniążki i to nie male bierze. O sędziach co mecz nie omieszka wspomnieć. A wracajac do głownego wątku, to moim zdaniem wybielanie Tito jest conajmniej niesmaczne. Myśle ostatnio wlaczajac to wczorajszy mecz, myśli on wiecej o swojej chorobie, niz o grze zespolu. Jest to zrozumiałe i nie winie go za to. Chciałbym jednak żeby wykazał sie odwagą cywilną i zrezygnował. Pewnie mnie wielu za to potępi.

0

tak IBRA
Jak mowilem widac Davida wbiegajacego na murawe w 82 minucie przy stanie 4-0 ogarnął mnie psychodeliczny śmiech rozpaczy.

0

mielniczas,
Jak znow zagra chodzący Messi to nie bedzie widac przewagi własnego boiska.

0

Cochise
"Trwanie w konfabulacji uważam za wyraz nieświadomego niszczenia klubu"
Ja bym rzekł ze jest to wrecz swiadome niszczenie klubu. Tj trwanie w tej obludzie. Wiesz czego sie boje po tym sezonie? Uslyszeć że wygralismy La Liga wiec wszystko jest ok, zwłaszcza że w Champions League mielismy pecha do sedziow. Tito i Roura zostaja i dalej bedą jak ktos tu ładnie ujal "ciągnać wózek po Guardioli". Bledów Tito było mnostwo. Poczynajac od tych transferowych / kadrowych.

0

Oprocz odlywu sezonowcow, ta przegrana paradoksalnie mnie cieszy. Wiemy na czym stoimy. Wiemy ze cos trzeba zmienic. I wiemy ze odpowiedzialni za to nie wymigaja sie tak łatwo bo lanie było solidne.Oby bylo to preludium do czegos pięknego.

0

A ja uważam ze po pierwszym.

0

Cochise
Z tego co mi wiadomo jest jeszcze kilka innych polskich fan site'ow FCB. Przebywam tam czesto zaraz po jakims meczu, kiedy tutaj jest istny chaos.

0

Moim zdaniem sytuacja w ktorej Messi człapie po boisku, a Villa grzeje ławe jest wymowna. Jeżeli Tito zostanie to David odejdzie. Szkoda.

0

Moim zdaniem sytuacja w ktorej Messi człapie po boisku, a Villa grzeje ławe jest wymowna. Jeżeli Tito zostanie to David odejdzie.

0

pio2007
Niby tak. Ale ja obserwujac i porownujac gre Xaviego i Thiago, nawet w tym sezonie, ktory nie jest najlepszym w karierze Generała, doszedlem do wniosku ze na dzien dzisiejszy Alcantara jest o klase słabszy. Ale rozumiem ze ktos moze miec inne spojrzenie. Pozatym jeżeli nie damy Thiago szansy to nigdy nie osiągnie poziomu Xaviego.

0

Cochise
Tak. Dlatego napisalem godzine temu ,ze najbardziej żal mi po tym meczu Xaviego. W przebiegu całego spotkania biegal za dwoje, ale najbardziej wymowna była koncówka. Przy stanie 4-0 po wejsciu Villi.

0

A tak na marginesie. Według Marci (a jak wam wiadomo jest to gazeta madrycka) Trzy bramki dla Bayernu nie powinny zostac uznane, a pierwsza i trzecia to były ewidentne faule.Moje odczucia byly podobne. Wiem ze to troche nie na miejscu, po tak slabej grze wypominac sedziow, ale chcialbym wiedziec co o tym myslicie?

0

pio2007
A skoro Xavi i Iniesta nie dali rady, to kto w takim razie by dał?

0

N2O
Ekstremalnie nie lubie Basketballa.

0

w przyszlosci*

0

Co do dobry261 to pewnie jest to jeszcze młody człowiek , ktory pewne rzeczy zrozumie z przyszlosci. Jestem wielkim fanem Barcy od wielu lat. I przyznam sie ze rownież czuje cos na wzór wstydu. Nie dlatego ze przegraliśmy wysoko. Ale dlatego ze Nasi nie włożyli w ten mecz tyle serca i płuc co Bawarczycy.

0

Sa gorsze tragedie. W życiu...i w sporcie też. Man U w zeszłym sezonie nie wyszło nawet z grupy. Man City kupa kasy kupa gwiazd 2 x odpadli w grupie. Ubiegloroczny fartowny "triumfator" LM, w tym roku skonczyl swoj udzial na fazie grupowej, nie wygral nawet KMŚ i mam szczera nadzieje ze w swojej lidze zajmie miejsce NIE premiujece go do gry za rok w CM. My gralismy w 1/2 i wygramy La Liga.

0

Przeciez On sam nie wierzy w to co mówi. Poprostu powiedzieć ze nie ma juz zadnych szans Mu nie wypada. Dzisiejszy wynik to rowniez i Jego zasługa. Gralismy caly mecz w 10. Na tym poziomie, kazdy musi biegac jak by od tego zależalo jego życie. Swoją drogą ze niektorzy dzis dostosowali sie do rytmu Messiego i rownież sobie dreptali.

0

N2O
Zgadzam sie z Tobą ze wszystkim pomijajac wiarę w awans.Nie chce Cie urazic ale uważam ze jest to poprostu naiwne.

0

Fernando Torres
Czlowieku kogo obchodza Twoje argumenty? Po dzisiejszym meczu mam w dupie Twoje dywagacje na temat najlepszego klubu w historii.Czy twoj klub nie ma własnej strony? Wysuwaj swoje argumenty na Waszej Bialej stronie. Tylu bezmozgowcow co tam z EL Jarkiem na czele prożno szukac gdzie indziej. Czy ty nie masz własnego życia ze włazisz tu i wpierdalasz swoje nic nikogo nie obchodzace tezy, pomiedzy posty ludzi prowadzacych dyskusje o sprawie ktora Cie nie powinna interesowac? Wy gracie jutro.

0

Chciałbym obejrzec sobie ten mecz teraz na spokojnie, dla analizy, ale czuje ze przyjdzie mi to cieżko. Coż.. Pozostaje nam ładnie porzegnac zespól na Camp Nou i podziekowac za to że znow doszli az do polfinalu. Ktory to juz raz z rzedu? Na dyskusje o zmianach przyjdzie czas po zakonczonym dwumeczu. Na spokojnie. Bo nie ulega watpliwosci ze zmienic cos trzeba. I z pewnoscia nie jest to Xavi co zasugerowal pan Leszek Orłowski wychodzac z teza aby general pogral sobie w piłke gdzies indziej.

0

Fernando Torres,
Powiem ci bez ogródek WYPIERDALAJ.
Pewnie dostane bana za te chamska wypowiedz, i dumny z niej nie jestem jednak poprostu Wypierdalaj stad.

0

Candy
Ja nic takiego nie pisałem. Tito dostał wszystko gotowe. W dodatku sam uczestniczył w budowie zespołu przez Pepa wiec wiedzial ocb. Dobrego trenera poznaje sie po wielu aspektach, do ktorych zalicza sie podejmowanie własciwych decyzji (dzisiejsze były zle) i reagowanie na boiskowe wydarzenia. (tego to nawet nie ma co komentowac) Ten zespol odziedziczony po Pepie dal rade w lidzie, ale zapewniam Cie ze w przyszlym sezonie z Titi Vilanovą na ławce walczyc bedziemy najwyzej o puchar hiszpanii. O ile ktos inny wyeliminuje Real.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?