galix22
Dołączył/a: kwiecień 2011
zgorzelec
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Teraz zarząd musi zdecydowac co jest naszym priorytetem. Zamkniety hermetycznie klub i gra wychowankami (wychowanek za 30 mln he) i oglądanie takiej Barcy co sezon, czy może kilka porzadnych transferow, ktorych Vilanowa raczej nie przeprowadzi.
0
Ja jestem realistą nawet jeżeli chodzi o kibicowanie mojemu ulubionemu klubowi. I mowie Wam przestańcie sie łudzic bo bedziecie tylko skonsternowani.
0
Busi nie zagra. Myśle ze resztki nadziei można sobie smiało darować.
0
Po co rozmawiac z takim impertynentem. Nie lepiej go zignorowac? Znudzi sie i wpełznie gdzies pod swoj kamyczek i tam będzie siedział.
0
Jeżeli jutro zagramy tak jak Real w pierwszych 15 i ostatnich 10 minutach a Bayern tak niefrasobliwie jak BvB w do 20 minuty to remontada jest możliwa. Ale to takie gdybanie ktore pewnie nie bedzie miec miejsca.
0
Dobrze bedzie jak do przerwy nie bedziemy przegrywac 0-2.
0
A ja jestem przeciwny. Dwumecz juz jest rostrzygniety i nie ma co ryzykowac odnownienia kontuzji.
0
Prawda jest taka że Bayern to nie Milan i nawet gdybysmy mieli trzech Messich to nic by to nie dało. Uważam ze dobrze będzie jak wogole ten mecz wygramy.
0
KichuBlaugrana
Też tak uważam. Z Tito na ławce nic dobrego nas nie czeka w przyszlym sezonie. To nie jest tak że jak się było asystentem wielkiego trenera w wielkim klubie i było sie wspołautorem sukcesu, to z miejsca jest sie w stanie tego trenera zastąpic.
0
cules96
Własnie jak sam napisales "jak by". To jak by robi wielka różnice. Myślisz ze kibicom chodzi tylko o porażke z Bayernem? Tu chodzi o całoksztalt pracy Tito. W tym sezonie było jeszcze względnie znosnie bo mial wszystko gotowe. Ja aż sie boje myślec co bedzie w przyszłym sezonie jesli on zostanie.
0
H14
Ja oceniam go za całoksztalt a nie za jeden mecz z Bawarczykami. Własnie o to chodzi. Trener musi być zdrowy. Myślec o zespole a nie o swojej chorobie.
0
19Riki20
Ja bym raczej rzekł niech zrobi miejsce Thiago. Co do tej plotki wypowiadal sie nie będe. Nie lubie Fabregasa wiec moja opinia bylaby czysto subiektywna. Prawdą jest że Cesc raczej zawodzi. Chcialbym zobaczyc go na dłużej w podstawowej 11 na jego nominalnej pozycji.
0
kel
Jezu czy wy wkoncu przestaniecie wciskac swoją obłude innym. Chcesz to żyj sobie w lukrowanym świecie. Z Bayernem to mamy szanse na remis lub ewentualnie skromne zwyciestwo. Oczywiscie wstrzymajmy sie z ocenami Tito do konca sezonu. Jak Real dojdzie nas na 3-4 ptk ciekawe co bedziesz mówil. Vilanowa udowadnial od poczatku ze sie nie nadaje. Począwszy od transferow, błednych decyzji taktycznych i personalnych po brak reakcji na boiskowe wydarzenia. Swoja ostatnia koferencja prasowa dal dobitnie do zrozumienia iz uważa że nic sie nie stało i wszystko jest okej.
0
No wy tu pitu pitu a BvB gra w 1/2 LM i nie wydaje mi sie aby ochoczo pozbyli sie swojego najlepszego ŚO. T Silva? PSG to klub szejka. Sami go za chiny ludowe nie wypuszcza. Jedyna szansa ze ktorys z nich marzyl zawsze o grze w FCB. Juz taki jeden marzyciel do nas przyszedl :D. Nooo ale ta dwojka to jednak inna pozycja i jednak inny poziom niz Alexis.
0
w momencie*
0
A co gorsza Abidal dostał nawrotu choroby w momęcie w ktorym byłw w zyciowej formie. Był w tamtym czasie w top 3 i to na obu pozycjach czy to lewy czy srodkowy obronca. Sezon wczesniej zagral final CM poprostu magicznie niszczac Valencie (tego ekwadorczyka oczywiscie) Żaluje ze na miejsce Abidala nie przyszedł Jan Vertonghen pilkarz o podobnym profilu. Ale coz. Jest Alba i na niego narzekac nie moge.Czas do wyrka dobrej nocy dla kibicow i Bawarskich koszmarow dla sezonowcow życzę.
0
borsuk25,
O niezle. Miasto nieduże więc sytuacja dosc niespotykana :)
Myśle ze to wynikało poczesci też z tego ze był Abidal zamiast malego Alby. Alby ktory jest bardzo ofensywnym lewym obrońcą. Druga sprawa ze gra w ofensywie bardziej nam sie kleila. Stwarzalismy mnostwo sytuacji, nawet w meczach przegranych mielismy zwykle wiecej setek niż rywale. A wiadomo ze jak stwarzalismy zagrożenie to i rywala tak ochoczo nie kontrowali. Generalnie jest to temat na dluzsza rozpiske i analize na ktora nie mam dzis w nocy juz raczej ochoty.
0
borsuk25
Powtarzam jeszcze raz. Nie ma Puyola- nie ma Pique.
0
donic2000
Gadasz bzdety. Polac cochise mądrze trolluje.
0
Cochise
To juz nie chce Rojsa
0
Jeżeli juz skrzydłowy to Marco Reus lub Eden Hazard, lub ktos o podobnym profilu grajacy w Europie. Kup Tito tego Nejmana a utwierdzisz mnie w przekonaniu ze nadajesz sie do mieszania budyniu.
0
masa11
Barca grajaca tak jak w tamtym sezonie, miala by coś do powiedzienia z TYM Bayernem.
0
A tak btw przepraszajac za 3 posty jednen po drugim. Może wystosował by ktos roszczenie do administracji o dodanie opcji edytowania własnych komentarzy. W dzisiejszych czasach jest to raczej standard na forach na ktorych dyskutuje sie o pogodzie nawet.
0
Rzadki*
0
A czy wam nie przyszlo do główek ze gorsza gra Pique spowodowana jest brakiem u jego boku wybitnego środkowego obroncy jakim był i mam nadzieje ze jeszcze jest Carles Puyol? Czesto tak bywa ze przy wybitnym obrony nawet średniak potrafi grać na poziomie klasy swiatowej.
0
Piotr,1985,
Bo był taki czas, kiedy Eto'o twierdzac ze jest jedna z czolowych postaci naszego zespolu chcial otrzymywac pensje podobna jak Xavi , Iniesta czy wtenczas Messi. Wtedy co drugi komentarz odnosnie Eto'o to było plucie na Kamerunczyka. Co drugi wielki znawca twierdzil że z takimi zawodnikami jak Xavi i Iniesta za plecami Eto'o powinien strzelic 50 bramek w lidze a nie 30. Dokladnych liczb nie pamietam, ale bylo to cos kolo tego. Reasumujac. Ówczesne sezonowce twierdzily ze Eto'o jest żadki jak kisiel z 2 litrow wody i że bez problemu znajdziemy sobie 2x lepszego napaadziora.
0
masa11
Ehh to ja moge powiedziec ze gdyby nie ten Węgier to Barca przegrała by z Bayernem 1-0 i wciaż miala szanse na awans. Zostawmy sedziowanie na boku bo to material na osobny referat.
0
Ale on ma troche racji, bo takiej Barcy to chyba zaden cule nie chce ogladac. Pomijajac porażkę, to poprostu jest nieładne dla oka :)
0
Piotr,1985
A przypomnij sobie jak pajacoza tej strony pluła na Eto'o ze z takimi graczami jakich on ma za plecami to kazdy Rasiak strzelil by te 30 bramek w lidze. Juz wtedy mowilem ze na tej stronie to sami znafcy.
0
A ja napisze poraz kolejny. Klasyczna 9 ludzie klasyczna 9. Neymar jest wielkim ? o takim wlasnie znakiem zapytania. W europie jest paru (żeby tylko paru) lepszych od niego. I graja oni w Europie nie wspomnialem o tym? A to że graja w Europie ma to do siebie że sa tu ograni i na tymże kontynencie sprawdzeni kropka