0

jak gral alexis?? nie moglem niestety ogladac

0

Hokej na wrotkach haha

0

twierdze ze i to bylo do obrony...

0

i co z tej lepszej gry?

0

kazdy strzal z tej odleglosci jest do wyciagniecia. Koledzy z madrytu nie urwa realowi ptk ;)

0

moze cos ustrzeli walencja

0

Angielscy komentatorzy beke cisna z Pepe

0

Di maria ty szczurze

0

Nie ogladlaem niestety meczu, praca do rana. Ale VISCA EL BARCA!!! Walczymy do konca. Szkoda ze Osasuna z nami zarla trawe zeby nie przegrac. A z Realem to wiadomo :(

0

FCB-kat.
To pokazuje jak zlym wynikiem jest to 0-0. Milan moze nie istniec jak wtedy, i cos strzelic. Nie chce tu pesymistycznie psioczyc ale to nie jakis Apoel czy marsylia tylko wielki Milan. Troche obawiam sie rewanzu

0

Nie zebym go krytykowal. To bardzo dobry gracz i jeszcze nie raz da nam powody do radosci.

0

endriuuu2
Tak Pep kaze mu zwalniac akcje, oddawac do tylu, i miec problem z przejsciem chocby 1 obroncy :D. Sanchez to nie Messi przy zmasowanej obronie rywala nie blyszczy.

0

W finale z Man U strzaly z dystansu zaskoczyly rywala. Wygralimsy mecz strzalami zza pola karnego. Wiec jednak to potrafimy. Wiec czemu tak zadko?

0

szymonst
Tu raczej chodzi o swego rodzaju przypadkowosc ktora zdaza sie w pilce. Przypomnij sobie rewazn z Arsenalem rok temu i samoboj Busiego. Jakas przypadkowa(lub nie) bramka dla Milanu , komplikuje nam mocno sytuacje.

0

matii7984625
Nie sadze zeby pep tak ryzykowal. Skoro wystawil Keite to znaczy ze to bylo dla nas w tym spotkaniu najlepsze.(W mniemaniu pepa oczywiscie)

0

paluszek
To prawda Messi szarpal dzis jako jeden z nielicznych nasza ofensywe. Xavi rowniez

0

Krotkie podskumowanie: Formacja obronna swietny mecz. Z przedu troszke nie poradnie. Meritum : Gralismy z wielkim MILANEM a nie z jakims Apoelem Nikozja czy z "jakas" Marsylia. Szkoda ze nie udalo sie strzelic bramki.

0

A mnie nudzi juz cala ta nagonka na najlepszego pilkarza, teraz i w historii. Na sukcesy ZESPOLU pracuje caly druzyna, ktory mamy najmocniejszy w historii tego klubu. To najsilniejsza barcelona!! Co wiecej to najlepsza druzyna ostatnich kilkudziesieciu lat (albo i calej historii pilki). My to wiemy!! My to widzimy, obserwujemy kazdy (w miare mozliwosci) mecz. Wierze ze po tym sezonie ludzie postronni, niezwiazani z Barca powiedza to samo. A Messi?? Messi to wirtuoz, swietny drybler, precyzyjny strzal, niesamowita technika, szybkosc, zwrotnosc, nos snajpera, egzekutor... skromny pokorny czlowiek.Wszystko to w jednym ciele + znakomity zespol musialo zaaowocowac eksplozja goli, i geniuszu boiskowego Leo.

0

A ja zastanawiam sie czemu zarzad, wiedzac ze Abidal moze miec nawrot choroby, a Adriano czesciej jest kontuzjowany niz zdrowy, sprzedal Maxwela. Ten sam chcial odejsc fakt, ale pewnie mozna bylo go zatrzymac do konca sezonu.

0

Co jak co ale ten gosc lapie urarazy niemal w kazdym meczu, w ktorym gra. Na palcach 1 reki mozna policzyc jego 90 min bez kontuzji.

0

Szklana Wata

0

szkoda chcielismy malym nakladem sil a tu trzeba sie spinac

0

Adriano co mecz to jakis uraz

0

Atletico, Atletic, Osasuna walcza u puchary meczu z realem nie odpuszcza podobnie jak Malaga ktorej zalezy na kazdym ptk. Viliareal walczy o utrzymanie ptk z realem takze bedzie dla nich wazny. Sprawa mistrzostwa jest nie jest jeszcze roztrzygnieta.

0

Królewski94 Te jaskolka wiosenna. Chcialbym zobaczyc twoja mine po zakonczeniu sezonu. Bo z realu zeszlo powietrze, widac to ostatnimi czasy. I straca oni te 8 ptk jestem tego pewien. Problem w tym zeby nasi sie juz nie potkneli, a to to takze nie bedzie latwo.

0

najbardziej wkur..a ze mierda nic nie gra, a prowadzi.

0

ISCO ciagle glupie starty po ktorych grozne kontry.

0

to jest kpina

0

Iniestaaa!!Iniestaaa!!Iniestaaa!!Iniestaaa!!Iniestaaa!!Iniestaaa!!Iniestaaa!!Iniestaaa!!Iniestaaa!!Iniestaaa!!Iniestaaa!!Iniestaaa!!Iniestaaa!!Iniestaaa!!Iniestaaa!!Iniestaaa!!Iniestaaa!!Iniestaaa!!Iniestaaa!!Iniestaaa!!Iniestaaa!!Iniestaaa!!Iniestaaa!!Iniestaaa!!

0

bedzie remis. niewykorzystane sytuacje sie mszcza

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?