galix22
Dołączył/a: kwiecień 2011
zgorzelec
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Takie odpuszczenie ligi jest conajmniej nie eleganckie w stosunku do kibicow.
0
Dill
Ale szkoda bardzo ligi. Liga mistrzow choc to bardzo prestizowe trofeum to jednak dla mnie na 1 miejscu zawsze jest liga. Mimio wszystko bede cholernie uszczesliwiony jak chlopaki wygraja CL i zapisza sie na dlugi czas w kartach historii jako 1 zespol ktory wygral ja 2 x z rzedu
0
ShawnC
puchar zdobywcow pucharu??hahahaha czlowieku w jakim wieku ty zyjesz? Super puchar europy oraz Hiszpani ehh fajnie je zdobyc ale nie znacza one wiele, i sa tak jakby zwienczeniem poprzedniego sezonu. Pozatym nigdzie nie napisalem ze nie mamy szans na zadne trofeum. Czytanie ze zrozumieniem lezy...
0
Coz no i wkoncu przyszedl ten czas, ze mozemy zostac z pucharem krola i niczym wiecej ( a i tego jeszcze nie mamy). Co starsi kibice Barcy pamietaja pewnie strefe spadkowa, Barca w srodku tabeli na koniec sezonu, gra w pucharze intertoto :D. Nie ma co plakac trzeba sie cieszyc ze jest cos jeszcze do zdobycia w tym wielka szansa na CDR
0
tak jest oddajmy im Telo, Cuencę, Dos Santosa i jeszcze doplacmy a Bale bedzie nasz hahaha to juz by zachwiala moja miloscia do Tego klubu.
0
Xavi6FCB
Przedym meczem byla mowa ze absolutnie nie mozemy tracic juz ptk i je straclismy :D
0
to sie zle skonczy
0
bylo 1-3 to bylo tera jest inny mecz bramka w ogromnej mierze zaliczona dla pinto
0
Gola stracilismy przez Kiete. Przyniosl pecha swoim wejsciem... A tak na serio to jak w tamtym sezonie zachwycalismy sie minimalnymi zwyciestwami Barcy w ciezkich meczach, mowiac ze takimi meczami wygrywa sie lige. Tak teraz mozna powiedziec ze takimi meczami jak dzis przegrywa sie lige.
0
MichasMichas
Zgodze sie 2 bramka dla Barcy szczesliwa. Za to przy pierwszej i jedynej bramce Realowi takze dopisalo sporo szczescia.
0
Ostatnio iniesta co drugi mecz to kontuzja/uraz
0
Ten to co mecz to kontuzja. Udka z waty
0
Boli styl w jakim przegralismy. Obawiam sie ze takich spotkan jak wczorajsze moze byc w tym sezonie jeszcze wiele. Solidna defensywa + troche farta i mozna ograc Barcelone. W obecnej formie napastnikow ciezko bedzie o zdobywanie bramek.
0
Jestem Cule od wielu lat. Z Barca bylem jestem i bede niezależnie od jej wynikow. W tym sezonie znow mozemy wygrac wszystko, lub nie wygramy nic. Mysle ze wtedy pozbedziemy sie stad przynajmniej sezonowcow. Cos wiecej niz klub- mowi wam to cos?
0
Ja tam Barcy jeszcze nie skreslam, ale także nie podzielam optymizmu niektorych tutaj. Wiadome jest jak ktos powiedzial ze real zalapie dolek i gdzies ptk straci. Tyle ze zapomnial chyba ze rowniez Barcelonie ktos urwie pkt bo do konca daleko. I jak na razie to nam te pkt sa urywane. Nie ma co plakac puki co, wiecej bedziemy wiedziec po 10 grudnia.
0
Wygranie poraz kolejny mistrzostwa kraju to nie wystarczajaca motywacja? Po tym meczu trofeum sie od nas oddala, nie ma co teraz plakac wiecej wiedziec bedziemy po 10 grudnia
0
Przy obecnej dyspozycji na Bernabeu bedzie tragedia.
0
hasz 1 przegrana ale kupa remisow. W obecnej dyspozycji na Bernabeu nie mamy raczej co marzyc o wygranej. Swoja droga sedzia wypaczyl wynik spalonego nie bylo powinno byc 1-1
0
az sie przykro to oglada. Piach ;/
0
Ktos wie moze czy nieobecnosc Pique spowodowana byla znowy jakims urazem, czy moze Pep poprostu wybral inaczej?
0
0
Przy tym autobusie postawionym przez Seville, Messi byl chyba jedynym graczem na boisku ktory mogl sie tam jakos przebic w pole karne. W takim meczu jak ten niewatpliwe przydal by sie Alexis Sanchez. Szkoda ze nie mogl zagrac.
0
Cholernie przydal by sie w tym meczu Sanchez.
0
No coz kazdemu sie moze zdarzyc nie strzelic karnego. Szkoda tylko ze w takim meczu, przy takim stanie, i w tej minucie. Szukanie winnych porazki (bo remis u siebie mozna tak nazwac) nie ma sensu. Chociaz moim skromnym zdaniem Adriano zagral dzis naprawde fatalne zawody.
0
kazdemu sie zdarzyc moze szkoda. Adriano ławka.
0
ktory to juz niepodyktowany karny na messim w tym sezonie??