0

Takie odpuszczenie ligi jest conajmniej nie eleganckie w stosunku do kibicow.

0

Dill
Ale szkoda bardzo ligi. Liga mistrzow choc to bardzo prestizowe trofeum to jednak dla mnie na 1 miejscu zawsze jest liga. Mimio wszystko bede cholernie uszczesliwiony jak chlopaki wygraja CL i zapisza sie na dlugi czas w kartach historii jako 1 zespol ktory wygral ja 2 x z rzedu

0

ShawnC
puchar zdobywcow pucharu??hahahaha czlowieku w jakim wieku ty zyjesz? Super puchar europy oraz Hiszpani ehh fajnie je zdobyc ale nie znacza one wiele, i sa tak jakby zwienczeniem poprzedniego sezonu. Pozatym nigdzie nie napisalem ze nie mamy szans na zadne trofeum. Czytanie ze zrozumieniem lezy...

0

Coz no i wkoncu przyszedl ten czas, ze mozemy zostac z pucharem krola i niczym wiecej ( a i tego jeszcze nie mamy). Co starsi kibice Barcy pamietaja pewnie strefe spadkowa, Barca w srodku tabeli na koniec sezonu, gra w pucharze intertoto :D. Nie ma co plakac trzeba sie cieszyc ze jest cos jeszcze do zdobycia w tym wielka szansa na CDR

0

tak jest oddajmy im Telo, Cuencę, Dos Santosa i jeszcze doplacmy a Bale bedzie nasz hahaha to juz by zachwiala moja miloscia do Tego klubu.

0

Xavi6FCB
Przedym meczem byla mowa ze absolutnie nie mozemy tracic juz ptk i je straclismy :D

0

to sie zle skonczy

0

bylo 1-3 to bylo tera jest inny mecz bramka w ogromnej mierze zaliczona dla pinto

0

Gola stracilismy przez Kiete. Przyniosl pecha swoim wejsciem... A tak na serio to jak w tamtym sezonie zachwycalismy sie minimalnymi zwyciestwami Barcy w ciezkich meczach, mowiac ze takimi meczami wygrywa sie lige. Tak teraz mozna powiedziec ze takimi meczami jak dzis przegrywa sie lige.

0

MichasMichas
Zgodze sie 2 bramka dla Barcy szczesliwa. Za to przy pierwszej i jedynej bramce Realowi takze dopisalo sporo szczescia.

0

Ostatnio iniesta co drugi mecz to kontuzja/uraz

0

Ten to co mecz to kontuzja. Udka z waty

0

Boli styl w jakim przegralismy. Obawiam sie ze takich spotkan jak wczorajsze moze byc w tym sezonie jeszcze wiele. Solidna defensywa + troche farta i mozna ograc Barcelone. W obecnej formie napastnikow ciezko bedzie o zdobywanie bramek.

0

Jestem Cule od wielu lat. Z Barca bylem jestem i bede niezależnie od jej wynikow. W tym sezonie znow mozemy wygrac wszystko, lub nie wygramy nic. Mysle ze wtedy pozbedziemy sie stad przynajmniej sezonowcow. Cos wiecej niz klub- mowi wam to cos?

0

Ja tam Barcy jeszcze nie skreslam, ale także nie podzielam optymizmu niektorych tutaj. Wiadome jest jak ktos powiedzial ze real zalapie dolek i gdzies ptk straci. Tyle ze zapomnial chyba ze rowniez Barcelonie ktos urwie pkt bo do konca daleko. I jak na razie to nam te pkt sa urywane. Nie ma co plakac puki co, wiecej bedziemy wiedziec po 10 grudnia.

0

Wygranie poraz kolejny mistrzostwa kraju to nie wystarczajaca motywacja? Po tym meczu trofeum sie od nas oddala, nie ma co teraz plakac wiecej wiedziec bedziemy po 10 grudnia

0

Przy obecnej dyspozycji na Bernabeu bedzie tragedia.

0

hasz 1 przegrana ale kupa remisow. W obecnej dyspozycji na Bernabeu nie mamy raczej co marzyc o wygranej. Swoja droga sedzia wypaczyl wynik spalonego nie bylo powinno byc 1-1

0

az sie przykro to oglada. Piach ;/

0

Ktos wie moze czy nieobecnosc Pique spowodowana byla znowy jakims urazem, czy moze Pep poprostu wybral inaczej?

0

0

Przy tym autobusie postawionym przez Seville, Messi byl chyba jedynym graczem na boisku ktory mogl sie tam jakos przebic w pole karne. W takim meczu jak ten niewatpliwe przydal by sie Alexis Sanchez. Szkoda ze nie mogl zagrac.

0

Cholernie przydal by sie w tym meczu Sanchez.

0

No coz kazdemu sie moze zdarzyc nie strzelic karnego. Szkoda tylko ze w takim meczu, przy takim stanie, i w tej minucie. Szukanie winnych porazki (bo remis u siebie mozna tak nazwac) nie ma sensu. Chociaz moim skromnym zdaniem Adriano zagral dzis naprawde fatalne zawody.

0

kazdemu sie zdarzyc moze szkoda. Adriano ławka.

0

ktory to juz niepodyktowany karny na messim w tym sezonie??

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?