galix22
Dołączył/a: kwiecień 2011
zgorzelec
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pele : "Pele i jego Santos nalezalo by dodac"
0
Pele : "ale Pele byl lepszy niz Messi,Cr, Neymar,Maradona razem wzieci"
0
rzucaja mialo byc sorry
0
matimocny1
najwazniejsza roznica NBA - Europa : reklamy przy kazdym czasie. W ciagu jednej kwarty z 8 reklam. Przeogrome, przesadzone siano dla malpiszonow co to wysoko skacza i zucaja kokosem w obrecz.. Zarobki w pilce noznej sa juz conajmniej niedopomyslenia lecz w NBA to juz przekroczona zostala granica absurdu.
0
dedee
niestety Puyol grywa coraz mniej. Coraz czestsze urazy.
0
Skoro chce odejsc z Mialnu to po chu... podpisywal nowy kontrakt.
0
A skad wiecie wogole ze to jego? Nie no haha zlosiwy zarcik poleca minusy ale co mi tam.
0
Nie sama pilka czlowiek zyje wiec powiem : Sliczna siostra
0
Mowilem to wiele razy i powtorze znow Villia to teraz wielka niewiadoma. Nie najmlodszy, po cieszkiej kontuzji, a juz przed kontuzja jego forma prezentowala sie przecietnie. Alexis co chwile lapie kontuzje i urazy, Pedro nastepna niewiadoma. Cuenca? Napewno duzy talent, pozyjemy zobaczymy. Nie zrozumcie mnie zle to sztab szkoleniowy widzi zawodnikow na codzien, ja moge sugerowac sie tym co widze na boisku i moim zdaniem za duzo tych niewiadomych.
0
Miejmy nadzieje ze odejscie guardioli nie wplynie na jego gre.
0
vova
Thiago wcale nie jest lepszy od Xaviego w defensywie. Musi sie jeszcze sporo nauczyc.
0
Po 1 od zawsze (czyt odkat przyszedl Pep) w Barcelonie w pucharze broni Pinto. Po 2 za te przecietne wystepy VV w polfinale LM tez dal bym szanse Pinto. Po 3 VV jest bramkarzem "tylko" DOBRYM w genialnym zespole.
0
Badzcie realistami powrot na boisko? Trzeba sie cieszyc ze operacja przebiegla prawidlowo nie ma zadnych komplikacji i Eric moze nadal cieszyc sie zyciem.
0
Wiecie ilu sezonowcow zyska teraz chelsea? haha duzy to plus dla nas.
0
bingoo
To prawda. Mimo bombardowania jego bramki przez Barce i dzis Bayern Cech byl bezbledny czego nie mozna powiedziec o VV ktory przy nielicznych atakach CFC zaliczyl 2 wtopy.
0
pavu
to nie bylo szczescie tylko Iniesta
0
Nie moge im pogratulowac. Frajerski styl. Wyobrazcie sobie co by bylo gdyby ich rywale postanowili grac w ten sam sposob. 9 obroncow i 1 atakujacy. Chcecie cos takiego ogladac?? bo ja kurwa nie
0
Nienawidze czelsi. Wiem ze to wielkie slowo ale ich niecierpie. Odechciewa mi sie ogladania pilki jak pomysle ze takie cos wygralo najbardziej prestizowe rozgrywki.
0
Ten sezon jest jakis tragiczny.
0
To zwykla plota, puszczona przez zadnego sensacji dziennikarzyne. Nikt przy zdrowych zmyslach nie zaplacil by tyle nawet za Messiego. Te okolo 100 mln za Ronaldo jest juz kwota przesadzona i maksymalna.
0
dobrze*
0
Kurwa myslalem ze to jakis zart. ale prima aprilis juz bylo. Dobze ze to koncowka sezonu i na nastepy sezon Carles wroci. Szkoda go
0
motyl7
no i podczas meczu np takiej Legii z jakims 3 ligowcem na trybunach zasiada pewnie 5-10 tys kibicow choc stadiom miesci ponad 30
0
bingoo
zawisc
0
Pokazcie mi inna druzyne grajacej w jakiejkolwiek ekstraklasie, na ktorej mecze z 2-3 ligowcami przychodzi 50 tysiecy widzow. IMPONUJACE
0
Co do zlotej pilki to Euro 2012 przed nami. Po nim bedziemy cos wiecej wiedziec
0
Prawie 190 cm wzrostu. Moze grac na srodku i z lewej? Jesli jego umiejetnosci pozwalaja na gre w Barcelonie to byl by lepszym rozwiazaniem niz Thiago Silva
0
Za Alvesa to od ruskich conajmniej 60 bakniek wolac powinnismy. Oczywiscie zartuje. Przeciez to wazny element naszego zespolu.
0
sznufless,
Villia to teraz jedna wielka niewiadoma. Cuenca i Tello musza jeszcze chyba poczekac.
0
Plota na 100 %. Rola rezerowego? On ma jakosc zeby grac u nas regularnie. Zalezalo by poprostu od formy.