galix22
Dołączył/a: kwiecień 2011
zgorzelec
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Villia to juz i przed urazem potrafil marnowac seryjnie sytuacje za sytuacja. Moze nie kazdy juz to pamieta.
0
Real rowniez jest do pokonania na SB. Wiec niech sie lepiej skupi na swoim zespole i swoim meczu we srode.
0
Mam nadzieje ze Pedro wyjdzie w 1 skladzie. I wtedy napewno cos strzeli.
0
O jakies Hala dziecko weszlo i minusuje znow haha.
0
Mysle ze Pique wybiegnie na CN we wtorek. Pep wie ze jego wzrost przy stalych fragmentach moze sie przydac. Stale fragmenty to moze byc lakarstwo na murujaca sie Chelsea
0
adrian89
Pedro z pewnoscia wybiegnie we w torek na CN w pierwszej 11. Dlatego nie gral. Messi, Alexis, Pedro. Innego ataku sobie nie wyobrazam.
0
Kupic kogos kto bedzie gwarancja goli. Taki 2 Etoo. Pamietam jak tu narzekali coniektorzy na etoo, ze co to za krol strzelcow La Liga. Majac za plecami takich graczy powinien miec 2x wiecej bramek. Przyszli inni. Ibra, Villia. Nawet nie zblizyli sie do wyczynow Kamerunczyka.
0
Akurat przy 2 bramce amatorskie bledy popelnila cala formacja obronna. Tak ciezko musieli pracowac na gola a w taki frajerski sposob go stracili.
0
Najbardziej boli to ze skoro my nie zdobywamy mistrzostwa to zdobywa go real. Cala propaganda Secial5 doporwowadzila to wzajemnej nienawisci i zawisci jeszcze wiekszej niz kiedykolwiek. Bo pewnie nikt z nas nie byl by tak wsciekly gdyby to np Walencja zdobyla mistrza a nie my. Ale kiedy zdobywa go Real to krew wrze w zylach niemal kazdego Cule
0
Na stronie realu trwa w najlepsze obrazanie naszych zawodnikow i trenera.
0
fcbcule
Czy ty nie kminisz ze gramy 3 arycywazne mecze co 2 dni? Alexis i Pedro beda potrzebni na wtorek, w pelni sil. To samo Fabregas i pewnie zagra Pique.
0
Czemu Tello gral caly mecz? Nie ogladalem spotkania bo bylem w pracy ale sadze ze Pep oszczedzal niektorych na wtorek. Bo to byl dla niego priorytet. Tam wszystko zalezy od nas a w lidzie nawet po wygranej z realem moglismy zostac z niczym na koniec.
0
Przemson. Sorry ale to tylko takie pie***lenie. Tak sie nie boja ze wystawia autobus. Dobrze wiedza ze nie sa wstanie podjac rekawic.
0
fcbcule
A czy Bilbao nie ma zapewnionego miejsca w lidze europejskiech z racji tego ze gra w finale CDR?
0
Chcialbym aby w rewaznu Iniesta zagral w srodku z Xavim. W ataku Messi, Pedro, i Alexis. Pep wie z pewnoscia lepiej ale wydaje mi sie ze zespol wiele traci bez Andresa w srodku. I dryblingi jakos lepiej mu wychodza grajac w centralnej czesci boiska. Otwierajace podania to druga sprawa. I bramke na wage awansu w 2009 notabne rowniez z chelsea strzelil grajac na swojej nominalnej pozycji.
0
Jak jebniesz taka brame jak w 2009 to sie nie obraze.
0
Na Camp Nou bedzie bardzo podobnie. Chelsea autobus + kontry wiec sytuacji wiele miec nie beda. Natomiast my zapewne wypracujemy sobie znow 4-5 podobnych i nalezy wiezyc ze szczescie opusci Londynczykow
0
BlauGranaPolaco
Taki to styl Barcy. Tez go kocham. Mowisz ze nie skutkuje? Gralismy z Chelsea a nie Apoelem Nikozja. W dodatku Chelsea broniaca sie przez wiekszosc spotkania w 11. 5 dogodnych sytuacji w tym 4 z gry. Kazda z tych 4 sytuacji powinna zakonczyc sie bramka (przyajmniej dwie) Jezeli spodziewales sie ze stworzymy sobie 10 klarownych okazji, to niestety nie ten poziom. Mozna sie przyczepic do tych co marnowali oczywiscie. Fabs powinien byl trafic, tak samo Busi.
0
caspian
Duzym minusem jest tutaj brak gola na wyjezdzie.
0
N2O Wlasnie to 0 z tylu mnie najbardziej martwi
0
N2O
Chcialbym podzielac twoj optymizm. Nie wiem skad u mnie ten sceptycyzm. Po przegranej 3-1 w Medionalnie bylem w lepszym nastroju przed rewanzem.
0
BlauGranaPolaco
Barca zagrala w swoim stylu. Blisko swojego najwyzszego poziomu. Mimo bardzo defensywnej gry rywala stworzylismy 4 naprawde dogodne sytuacje, z ktorych wpasc mogly wszystkie.... Zabraklo skutecznosci lub jak kto woli typowej 9. zimnej krwi...
0
ukaszz
Do naprawy. Napewo. Choc ten wynik jest naprawde bardzo zly. Obawiam sie ze to bedzie wygladalo podobnie jak z Interem. Walenie glowa w mur. Oby tak nie bylo!! VeB
0
fcbarcakamil
Ja sie nie licytuje. Ja piszac to chcialem dac do zrozumienia ze nie jestem nastoletnim sezonowym kibicem plujacym jadem po kazdym przegranym meczu "swojego ulubionego" klubu, a wieloletnim kibicem Barcy i mecz ten wywolal u mnie bardzo silnie negatywne emocje, ktorych nigdy wczesniej nie doswiadczylem. Ogladajac mecze FCB oczywiscie
0
Majac 23 lata nie moge o sobie powiedziec napewno jednego. Mianowice ze jestem tu najstaszy. Fatk ze kibicuje Blaugranie odkad zaczalem interesowac sie pilka nozna. A liczylem sobie wiosen 10 sprawia ze moj staz jest jaki jest ;p
0
Dalej nie moge w to uwierzyc. Jestem kibicem Barcy z dlugoletnim stazem. Zapewne dluzszym niz jakies 80 % uzytkownikow tego portalu. Nie jeden mecz Blaugrany juz widzialem, ale tej frustracji i zlosci ktora mnie teraz rozsadza doswiadczam po raz pierwszy. Wiem ze to nie zdrowe i sa na swiecie wieksze, tragiczniejsze niesprawiedliwosci. Jeden ma wiecej szczescia drugi mniej. Jako czlowiek impuslywny nieraz nie potrafie tego zrozumiec i pytam sam siebie : Jak kurwa mac mozna miec taki fart? Nie zaslugujac na ramis, ba nawet nie zaslugujac nawet na jakiekolwiek szanse przed rewanzem, to cos wygralo mecz??
0
A ja powiem tak. Nic dwa razy sie nie zdarza (mam nadzieje). W rewanzu nie bedzie juz tyle szczescia i padnie wynik miejwiecej taki jaki powinien pasc dzis, z przebiegu gry. 3 lub 4 -1 dla Barcy.
0
Ja kurwa nie wiem jak to jest mozliwe. Grac w sumie dobrze. Na tle zalosnego rywala , wrecz rewelacyjnie. I kurwa osiagnac najchujowszy rezultat. Frustracja
0
Co do Davida Villi to napewno plota. Pewnie zostane zminusowany, ale obawiam sie o forme DV po kontuzji. Zwlaszcza za to nie mlody zawodnik. Gdyby taka oferta wplynela, zarzad winien ja pozadnie przemyslec.
0
santiago
A ilez on ma tych asyst? Masz jakas statystyke?