heniusss
Dołączył/a: sierpień 2011
Mieszkaniec planety Ziemia
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Ignareks Odpowiedzią na Twoje pytanie jest:
"Wolę zachować dla siebie to, co myślę o wypowiedziach Gundogana. Mam zasady i wartości, których należy przestrzegać – skomentował Ronald Araujo."
9
@AmigoBlancos Myślę, że powrót Raphinhi sporo zmieni. Przez tą chwilę na boisku było widać, że szlag go trafia przez odpuszczanie pressingu i dziury jakie przez to powstawały nawet mimo gry w 10.
3
@MesQueUnClub_87 23:40, a kolega dalej gotuje. :D Kucharz z pasji
Edit. Tak mnie naszła myśl... Gundogan miał racje. Przykro tylko, że znowu dowiadujemy się o tym w takich okolicznościach.
0
@Bernard777 Jakoś trzeba sobie umilić wieczór. xD Zawiodłem się, zresztą jak wszyscy, więc jakieś wnioski będę wyciągał jak obejrzę to jutro jeszcze raz na chłodno. :D
1
@Czyhrynski "Silny ból w okolicy pachwiny pojawia się zazwyczaj w momencie wystąpienia urazu, zmniejsza się po odpoczynku ale powraca w momencie wznowienia aktywności sportowej – głównie podczas wykonywania skrętów ciała. Z czasem przepuklina sportowa może stanowić przyczynę pojawienia się przepukliny pachwinowej, której głównym objawem jest pojawienie się miękkiego guzka, zgrubienia w obrębie pachwiny. Nieleczone dolegliwości bólowe przy przepuklinie sportowej mogą być na tyle uciążliwe że uniemożliwiają powrót do uprawiania sportu lub prowadzą do pojawienia się przewlekłego i obezwładniającego bólu."
4
Oglądam ten serial już któryś sezon, ale nie polecam.
https://zapodaj.net/plik-Bis7pU0AZt
1
@karci0 Była i słusznie ktoś tutaj napisał, że to była niepowtarzalna okazja, bo bez głębi w następnych sezonach będzie problem tym bardziej że reszta klubów się wzmacniała. Nie wiem kto to był, ale chętnie bym mu postawił piwo
0
@Sulimo Oglądam kolejny sezon Skazany na Araujo i nie polecam
1
@Gaz Nas nie stać na zarejestrowanie Olmo, a wy marzycie o Messim. Z czym do ludzi.
0
@Dieselzor Wyjątkowo to chyba nie najlepsze określenie, bo te wyjątki w Europie nam się zdarzają od kilku dobry lat, rok w rok.
1
@Fake69 Przez tego co dał dwie asysty żebyśmy w ogóle mieli szanse? xD
0
@directedbyfcb Ah tak, w tym chaosie mi to umknęło. W każdym razie to wciąż raczej pozytywny występ na tle reszty.
0
@PatrykBarca 2005/2006 wygraliśmy na Stamford Bridge i to by było na tyle z wygranych.
1
Szczerze to chyba tylko Cubarsi, Balde i Yamal ( choć zdarzają mu się głupie straty) wyszli z szatni na mecz. De Jong spóźniony w pressing albo go nie ma wcale kiedy trzeba, Ferran z każdym przyjęciem ma problem, a o Araujo to nawet nie chce mi się nic mówić.
3
@Kessie Nie ma sprawy, dla bezpieczeństwa sprawdziłem czy zamknąłem dom. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@don'T.R.I.P.e Jedynie żałuję, że tak długo zwlekałem. :D
4
Kupiłem sobie nowy monitor Asus rog pg27aqdp 480hz OLED 2k, więc nie dość że sobie obejrzę mecz w lepszej rozdzielczości to jeszcze po meczu będę mógł pograć żeby stestować jak działa. Z pierwszych wrażeń mogę powiedzieć, że kolory i głębia czerni jest niesamowita szczególnie jak obok mam podłączony FullHD 240hz na matrycy TN dla porównania.
1
@Katalończyk 99 Wiem, głównie chodziło mi o to że gada się o Barcy a o wszystkich innych zadłużonych klubach jest cisza.
0
@lajcior To gdzie się woreczek z okularami wiesza
1
@escarabajo Dziękuję, rozejrzę się
@PatrychoO Oj to prawda, kiedyś w lumpach można było fajne rzeczy wyrwać. Teraz często wszystko wyczyszczone przez modowych rekinów biznesu xD
40
@FcPortoFan1999 W niepamięć
5
@Eklerek Znaczy się wiesz… ja w Niemczech jestem w obozie BVB, ale nie chce być na liście kaisera @Comentateiro
4
Ale że pokażą potężny Bayern w mizernym TVP to się nie spodziewałem
9
Tymczasem dług United, które bierze kredyty na transfery - 1.1 mld funtów długu.
1
@blakkudium Ok, dzięki :P
2
@PatrychoO Pewnie taniej kupisz oryginalną z 2006. xD
@blakkudium Miałem kupić i właśnie rezygnuje, bo pewnie bez bota się nie upoluje. W ogóle jest jakaś fajna strona z retro koszulkami?
5
@barcelonaLM Prawda to - ludzie się śmieją z takiej gadki, a potem narzekają że dryblerów nie ma.
0
@AduŚ07 Nie no pigmentopozytywny kolega nazywa się Gueye czy jakoś tak.
Chyba, że nie skumałem xD
3
Dziwne czasy, widzisz że Keane zamieszany w przepychanke na boisku i to nie on wylatuje z czerwoną. Kiedyś to było
2
@Eklerek
2
@July_6_BcN Przed Chrystusem po prostu xD