heniusss
Dołączył/a: sierpień 2011
Mieszkaniec planety Ziemia
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Gaz Jakiż ból i smutek mnie ogarnął kiedy manipulant w okularach został prezesem. Liczyłem, że po wszystkich aferach Rosella ludzie nie zostawią przy stołku jego wspólnika.
22
Robert najpierw zorganizował nam Wojtka, a teraz poleciał do USA w tajemnicy negocjować wypożyczenie Messiego. To są te detale. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tak btw. Powrót Messiego na wypożyczenie by pewnie szwagrom zapewnił kolejną kadencje.
26
Pomyślcie sobie, że pracujecie na budowie Camp Nou, jest późna godzina zacząłeś dopiero zmianę więc zrobiłeś sobie kawę. Patrzysz, że ktoś się kręci przy bramie - wychodzisz sprawdzić o co chodzi a tam Messi
0
@Encore To miłe, że Arek znajduje czas dla fanów
0
@Barceloniarz987 Klasyk już, nie wiem czemu się łudziłem że tym razem będzie inaczej. xD
0
@Barceloniarz987 Frenkie masterclass, jeszcze łamał linie spalonego przy podaniu na skrzydło.
1
Zgadza się, no, jesteśmy dziadami, no. Niech pan zapyta bramkarza, niech pan zapyta Cubarsiego, niech pan zapyta tych innych, k**wa, naszych chłopaków, co, k**wa, zrobili. Co, k***wa, jak jedziemy, żeby podać – nie, panie, nie chce mi się, bo jestem tak zdenerwowany, że po prostu mnie rozsadza i nie mogę powstrzymać emocji. Ale takie, kurwa, zagrania, jak my prezentujemy, to się nie mieści w pale, żeby, ku**a… I ta liga nam się nie należała, a po tym, co dzisiaj tutaj było. I brawo dla Celty
0
@pt9 Też sobie często zadaje te pytanie, ale chyba pozostanie to dla mnie tajemnicą xd
0
Błędem zawodnika Celty było to, że nie miał założonej białej koszulki. Same spodenki to za mało
5
@blakkudium Aż się pamiętne grille amigosów przypominają. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@clyde Poznań oder Posen wovon redest du? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@rafal314 ja bym zagadał z @Kessie cena pewnie też do ustalenia.
A tak serio to podobno Samsung S95F poleca dużo osób i LG C5.
Osobiście się zraziłem trochę do Samsunga, więc byłbym sceptyczny
0
@ranger3120 Tyle lat jako IGL i dalej potrafi dowozić, nawet zmiana roli z awp mu nie przeszkodziła. Potężny Gabriel Toledo, oprócz karrigana jedyny IGL który od 1.6 wciąż jest w topie
0
Brzmi znajomo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@SelloutCrowd Ze swojej perspektywy powiem tyle - pracuje w Niemczech i brakuje elektryków, spawaczy, kapitanów żeglugi śródlądowej, operatorów dźwigów, hydraulików (tych od maszyn budowalnych szczególnie). Dzwonisz do elektryka, który ogarnia układy w dźwigach, koparkach itd to czekasz na niego miesiąc i to jak już się znacie i was traktuje wyjątkowo. xD
Do tego - większość elektroniki i części zamiennych w statkach, dźwigach których używamy trzeba zamawiać z Chin i czekać po 3 tygodnie, bo nic nie ma na miejscu. Zamykają się huty, produkcja między innymi samochodów jest od lat przeniesiona do Chin, produkcja stali jest w bardzo słabym położeniu, a Intel rezygnuje z otworzenia fabryk podzespołów w Europie. Słupki wyglądają fajnie, tyle że realnie to kupuje się rzeczy produkowane za granicą ale z europejskim znaczkiem. Staczanie to może nie koniecznie właściwe słowo, ja bym powiedział że degradacja. Rzeczy są gorszej jakości - gorzej wykonane, mniej wytrzymałe i zwyczajnie nie warte swojej ceny. Wyszły tanie chińskie samochody, więc co zrobiła Europa? Zamiast rozwijać swój rynek to nałożyła cła na chińskie ( bo oczywiście c*** w dupe zwykłym szaraczkom). Więc co chcą zrobić Chiny? Chcą produkować swoje samochody min we Włoszech, bo jak są produkowane w Europie to nie będą ich dotykać cła. Dochodzimy do momentu, w którym to Chinom się opłaca przenosić produkcje do nas, odpowiedz sobie sam dlaczego.
1
@Sysia11 Ja to jescze bym dodał
ME 2000 - Portugalia półfinał
MŚ 2002 - Faza grupowa
ME 2004 - Portugalia 2 miejsce
MŚ 2006 - Portugalia półfinał
ME 2008 - Portugalia ćwierćfinał
Potem ktoś próbuje mi wmówić, że on do słabej reprezentacji wszedł. xD
Piłkarze z tego okresu - Deco, Figo, Pauleta, Carvalho, Rui Costa, Couto, Costinha i wielu innych.
Teraz wyniki jak Cristiano był już liderem reprezentacji
MŚ 2010 - 1/8
Euro 2012 - półfinał
MŚ 2014 - Faza grupowa
ME 2016 - wygrana
MŚ 2018 - 1/8 finału
ME 2020 - 1/8 finału
MŚ 2022 - 1/4 finału
ME 2024 - 1/4 finału
W tym okresie czasu Ronaldo grał z Nani, Pepe, Moutinho, Coentrao, Rui Patricio, Tiago Mendes, Raúl Meireles, Carvalho, Quaresma, Renato Sanches - już nie wspominając o ostatnim pokoleniu które gra teraz, bo wtedy gwiazd jest jeszcze więcej.
1
@Comentateiro Dokładnie, jeszcze by człowiek zwariował od tych pieniędzy.
0
@panczo Chciałbym się zgodzić, tylko że w zeszłym sezonie początek sezonu mieliśmy bardzo dobry, a kryzys byl chwilowy. Wtedy przeszliśmy z bardzo dobrej gry do słabej, teraz dalej nie było tej bardzo dobrej.
0
@Beztroskii W obronie to nikt nie istnieje, także nie gnoił bym za to tylko jego. Może jakby reszta była zaangażowana jak on to pressing by wyglądał inaczej. Skoro jeden biega, a reszta na stojąco to oczywiste jest że ten jeden wygląda jak kurczak bez głowy.
1
@szymonekk I do tego z edytorem hajsu
3
@lajcior Michniewicz, niski blok, laga na Robercika
2
@MichuZ44 Messi jak był w jego wieku to Barcelona wygrywała w finale Ligi Mistrzów, klub był w całkowicie innym miejscu niż jest teraz. Nie ma Puyola, nie ma Ronaldinho, nie ma Eto’o, Xaviego, Iniesty, Deco, Marqueza…
0
Gdyby tylko wszyscy piłkarze walczyli z takim zaangażowaniem jak Fermin. Ten faul w końcówce meczu wyglądał jakby mu nerwy puściły z bezsilności.
0
@vangoor Ale żeby tak opluć 2010...
0
@taxky Bo Christensen jest bez VAT
0
@Faro Zapomniałeś o łatwości łapania czerwonej kartki w nieodpowiednich momentach
0
@Filipem Niuntendo, Gameboy, PSP, SteamDeck, Xbox, Playstation, ASUS ROG Ally, Sega, SNES, Logitech G Cloud... Pewnie jeszcze dużo pominąłem, do tego dodaj różne generacje konsol i voila
8
@MesQueUnClub_87 Mi się zawsze podobało ciemne wykończenie mieszkania.
Coś w tym stylu https://adorable-home.com/wp-content/uploads/2016/06/Modern-dark-interiors-1.jpg
0
@Gaz Po odejściu z Barcelony jego losy były mi kompletnie obojętne. Piękny talent, który nie rozkwitł do końca przez swoje decyzje ( i tatusia). Niestety zaczynam mieć wrażenie, że mam deja vu.
0
@vivalaice21 Otóż to, kiedyś nawet się tu udzielał ale chyba usunął konto