2

@pluszek To przypomina mi o sytuacji sprzed pół roku, jak wróciłem do domu i nie mogłem znaleźć nigdzie mojego psa. Co za zdziwienie mnie naszło kiedy wszedłem do kuchni, a pies w okularach na nosie tłumaczył babci macierze Pauliego. Od tamtej pory razem grywają w bingo i rozwiązują krzyżówki

1

@mientusek1407 No i jeszcze Luksemburg i Węgry i Andora

0

@Katalończyk 99 kiedyś bym pewnie wybrał USA, teraz wybieram Polskę.

4

@Aragorn33 @tbas Dobre pytanie, wydaje mi się że po prostu dobrze pudrują swoją sytuacje. Czytałem też teorie, że Perez chce odejść od klubu i sprzedać jakiś % praw swojej firmie, żeby mieć głos z tylnego fotela.

@macio_944 Większość kibiców Realu nawet nie wie, że też mają sprzedane miejsca VIP. xD

@Who_you_mam @Safrani Już co najmniej kilka razy słyszałem o pomyśle przejścia na model niemiecki - 51% socio 49% inwestorzy. Myślę, że to jest jeszcze w jakimś stopniu do zaakceptowania.

@Ryoumen Otóż to, tylko ciekawe czy wtedy taki inwestor nie może przypadkiem inwestować pieniędzy w klub. Nie pamiętam właśnie jak to dokładnie działa w Hiszpanii, ale w niektórych krajach inwestor wchodzi i jak chce to inwestuje swoje prywatne pieniądze (chyba, że coś źle rozumiem). Jedynie boje się o to, że kluby mogą podzielić los Malagi.

3

Wyobrażacie sobie retorykę jaka by się otworzyła w okół Barcelony, gdyby wyszła taka informacja w kwestii naszego klubu?

2

@Transu96 Jesteś człowiekiem z miasta?

2

"Codziennie w innym stanie ją spotykasz
Lecz czujesz tylko dumę, gdy ktoś o nią Cię zapyta"



Kocham Polskę, kocham Polaków, po prostu nasz naród. To jak tożsamość narodowa potrafiła nas nieść w ciężkich czasach. Niestety mam wrażenie, że to zanika. Mało jest dumnych Polaków, mało jest naszej dumy narodowej. Mało jest Polski... w Polsce. Nie chodzi mi o te wojenki polityczne, te dzielenie społeczeństwa i obrzydzanie nas siebie nawzajem - chodzi mi o kultywowanie regionalności, szerzenie kultury i folkloru. Nie chce żeby wyginęły nasze gwary, nie chce żeby wyginęły nasze grupy etniczne.

Może i jestem naiwny, może i ktoś to zrozumie jako bycie zacofanym, ale ja chce Polski takiej w jakiej się wychowałem. Ze swoimi problemami, które rozwiązujemy razem jako społeczeństwo. Nie ma tak skłóconego narodu w historii jak Polska, a przynajmniej ja tak uważam - i jedyne co nas łączy to wspólny wróg, wojna lub ucisk.

Chciałbym żeby interesy i uczucia odeszły w zapomnienie, żeby Polacy znowu byli dumni a nie chylili głowę - bo tak wypada. Żeby Polak dla Polaka był rodziną, a nie jakimś gościem zza płotu.

W sumie nawet nie wiem po co to piszę, chyba tylko dlatego że tęsknie za tym żebyśmy byli wszyscy bliżej siebie. Zamiast się oddalać przez błache sprawy.

2

Ciesze się, że znowu mogę powiedzieć, że jestem dumny z naszych Polskich Orłów. Po Nawałce mieliśmy naprawdę bardzo krótkie okresy dobrej gry (o ile można to tak nazwać), a tutaj kolejne zgrupowanie i kolejny raz chłopaki grają z jajem, walczą i czuć, że są zaangażowani w pressing i wyjścia do ataku. W końcu wygląda to tak jak powinno - uzupełniają się zamiast sobie nawzajem przeszkadzać. Brawa dla pana Urbana i naszych reprezentantów.

1

@bezalkoholowy A cieple wygazowane piwo?

1

@Bilon87 No niestety, co ciekawe 4 lata temu też uderzył tego samego irlandyczka tylko że wtedy nie dostał czerwonej. Może gdzieś znajdę tweeta z tym to podeślę

6

Szkoda tej czerwonej kartki Cristiano, teraz Portugalia będzie miała większe szanse w decydującym meczu

1

@Tomaszekkkkk Pozdrowię :) akurat w każdy piątek robimy sobie videorozmowe, bo niestety nie mieszkam obecnie blisko babci.

14

Na dobranoc pozwolę sobie zacytować moją kochaną babcie: "Droga życia jest ciemna, a światło nosisz tylko w sobie, więc to od Ciebie zależy jak bardzo sobie ją rozjaśnisz."

Takie przesłanie dla wszystkich, którzy błądzą... Pozwólcie siebie dostrzec. :)

1

@July_6_BcN Wziął wszystkie sporty pod lupe

1

@JimMorrisonFCB Miało wyjść śmiesznie wyszło jak zawsze xD

0

@Eklerek Właśnie z tymi prostytutkami to już przesada

1

@Wittgenstein Chyba tak samo chociaż warto też wspomnieć o Sum tak zwany olimpijczyk, wściekle pięści węża albo scenie pościgu z Sarniego żniwa. W sercu wiadomo, że Galaktyczne lektury i Kapitan Bomba.

3

@esem91 Lopetegui lubi to

3

@kamiVeB Po części masz racje, tylko że jak sytuacja jest w drugą stronę to żadnej nagonki na piłkarzy Realu nie widzę poza kilkoma głosami tutaj na forum i pojedynczym twittom. Za to z absencji Yamala widzę, że już się robi sensacja mimo że cały świat wie, że grał od dłuższego czasu z dyskomfortem. Plus trzeba dodać do tego fakt, że w Madrycie tak jest co zgrupowanie.

0

@Pablozeusz Wyglądałbym jak Michał Pol

12

Dziwne, że łysy nie był taki zaskoczony jak walili zastrzyki Yamalowi żeby zagrał w meczu. Kto by się spodziewał, jak to się może skończyć

0

@L4ngusta Mieszkam w mieście prawie 2 miliony ludzi i nie mam światłowodu. W Polsce nie jest aż tak źle z internetem jak się ludziom wydaje.

1

@Comentateiro Tutaj się zgodzę, aż tak niska ocena to przesada. Chociaż niektóre serwisy często obniżały o 1 punkt ocene za czerwoną kartke (bądź więcej jeśli ta znacząco wpłynęła na mecz), więc może dlatego ta ocena jest tak niska. Innego wytłumaczenia nie widzę. W skali do 10, ja bym się zastanawiał nad 5.5-6, bo w jednej sytuacji łamał linie spalonego + czerwona kartka.

Dziwi mnie to, że skomentowano jego występ na końcu opisu oceny "przeciętnie", a ocenę dostał poniżej przeciętnej. xD

1

@Sulimo To jest śnieg Shandy

1

@Comentateiro Gdyby Franek dawał kilka przerzutów i długich piłek w meczu, jak Kroos to pewnie nikt by go nie krytykował. Ja rozumiem, że on ma być tym bardziej stonowanym w środku pola, ale no czasami aż się prosi o podanie a Franek patrzy, patrzy, markuje, obraca się i do boku. Po prostu gra aż za bardzo asekuracyjnie.

2

@Gaz Jakiż ból i smutek mnie ogarnął kiedy manipulant w okularach został prezesem. Liczyłem, że po wszystkich aferach Rosella ludzie nie zostawią przy stołku jego wspólnika.

22

Robert najpierw zorganizował nam Wojtka, a teraz poleciał do USA w tajemnicy negocjować wypożyczenie Messiego. To są te detale. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak btw. Powrót Messiego na wypożyczenie by pewnie szwagrom zapewnił kolejną kadencje.

26

Pomyślcie sobie, że pracujecie na budowie Camp Nou, jest późna godzina zacząłeś dopiero zmianę więc zrobiłeś sobie kawę. Patrzysz, że ktoś się kręci przy bramie - wychodzisz sprawdzić o co chodzi a tam Messi

0

@Encore To miłe, że Arek znajduje czas dla fanów

0

@Barceloniarz987 Klasyk już, nie wiem czemu się łudziłem że tym razem będzie inaczej. xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?