heniusss
Dołączył/a: sierpień 2011
Mieszkaniec planety Ziemia
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Oglądam ten serial już któryś sezon, ale nie polecam.
https://zapodaj.net/plik-Bis7pU0AZt
1
@karci0 Była i słusznie ktoś tutaj napisał, że to była niepowtarzalna okazja, bo bez głębi w następnych sezonach będzie problem tym bardziej że reszta klubów się wzmacniała. Nie wiem kto to był, ale chętnie bym mu postawił piwo
0
@Sulimo Oglądam kolejny sezon Skazany na Araujo i nie polecam
1
@Gaz Nas nie stać na zarejestrowanie Olmo, a wy marzycie o Messim. Z czym do ludzi.
0
@Dieselzor Wyjątkowo to chyba nie najlepsze określenie, bo te wyjątki w Europie nam się zdarzają od kilku dobry lat, rok w rok.
1
@Fake69 Przez tego co dał dwie asysty żebyśmy w ogóle mieli szanse? xD
0
@directedbyfcb Ah tak, w tym chaosie mi to umknęło. W każdym razie to wciąż raczej pozytywny występ na tle reszty.
0
@PatrykBarca 2005/2006 wygraliśmy na Stamford Bridge i to by było na tyle z wygranych.
1
Szczerze to chyba tylko Cubarsi, Balde i Yamal ( choć zdarzają mu się głupie straty) wyszli z szatni na mecz. De Jong spóźniony w pressing albo go nie ma wcale kiedy trzeba, Ferran z każdym przyjęciem ma problem, a o Araujo to nawet nie chce mi się nic mówić.
3
@Kessie Nie ma sprawy, dla bezpieczeństwa sprawdziłem czy zamknąłem dom. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@don'T.R.I.P.e Jedynie żałuję, że tak długo zwlekałem. :D
4
Kupiłem sobie nowy monitor Asus rog pg27aqdp 480hz OLED 2k, więc nie dość że sobie obejrzę mecz w lepszej rozdzielczości to jeszcze po meczu będę mógł pograć żeby stestować jak działa. Z pierwszych wrażeń mogę powiedzieć, że kolory i głębia czerni jest niesamowita szczególnie jak obok mam podłączony FullHD 240hz na matrycy TN dla porównania.
1
@Katalończyk 99 Wiem, głównie chodziło mi o to że gada się o Barcy a o wszystkich innych zadłużonych klubach jest cisza.
0
@lajcior To gdzie się woreczek z okularami wiesza
1
@escarabajo Dziękuję, rozejrzę się
@PatrychoO Oj to prawda, kiedyś w lumpach można było fajne rzeczy wyrwać. Teraz często wszystko wyczyszczone przez modowych rekinów biznesu xD
40
@FcPortoFan1999 W niepamięć
5
@Eklerek Znaczy się wiesz… ja w Niemczech jestem w obozie BVB, ale nie chce być na liście kaisera @Comentateiro
4
Ale że pokażą potężny Bayern w mizernym TVP to się nie spodziewałem
9
Tymczasem dług United, które bierze kredyty na transfery - 1.1 mld funtów długu.
1
@blakkudium Ok, dzięki :P
2
@PatrychoO Pewnie taniej kupisz oryginalną z 2006. xD
@blakkudium Miałem kupić i właśnie rezygnuje, bo pewnie bez bota się nie upoluje. W ogóle jest jakaś fajna strona z retro koszulkami?
5
@barcelonaLM Prawda to - ludzie się śmieją z takiej gadki, a potem narzekają że dryblerów nie ma.
0
@AduŚ07 Nie no pigmentopozytywny kolega nazywa się Gueye czy jakoś tak.
Chyba, że nie skumałem xD
3
Dziwne czasy, widzisz że Keane zamieszany w przepychanke na boisku i to nie on wylatuje z czerwoną. Kiedyś to było
2
@Eklerek
2
@July_6_BcN Przed Chrystusem po prostu xD
1
@Dankho94isback Nic w tym kontrowersyjnego jest dużo sceptyków, co do Holendra i też mnie często irytuje. :D
1
@Dankho94isback Zgadzam się, jak najbardziej defensywa u nas kuleje choć w ostatnim meczu wyglądało to trochę lepiej i tak jakby linia była bardziej cofnięta. Być może Flick wprowadził nowe rozwiązania o czym się dopiero przekonamy. Myślę, że z głębszą linią możemy jakoś przetrwać ten sezon bez wielkich wzmocnień, choć jakby była okazja to chętnie bym zobaczył jakiegoś obrońcę nawet w zimie.
2
@Dankho94isback W ich mniemaniu po przyjściu Mbappe i jeszcze zmianie na Xabiego mieli bić ogórki po 3-4-5 do 0, a my mieliśmy popaść w przeciętność, a przyjnajmniej takie nastroje panowały na przeróżnych forach, które czytam. Stąd ten płacz - u nich forma zrobiła się słabsza, było wiadome że Mbappe nie będzie co kolejke strzelał po 2 bramki i przyszły straty punktów. Do tego doszły problemy personalne między Vinim, a trenerem i podobno nie tylko Vinim i zaczęli sobie zdawać sprawę, że nie jest aż tak wesoło jak myśleli. U nas wrócili podstawowi zawodnicy z kontuzji, punkty odrobiliśmy, wracamy na Camp Nou więc i pewnie większe przychody będą po sezonie co może pozwolić na wzmocnienia. Dodałbym fakt, że nasza drużyna wydaje się bardziej zbalansowana choć parę mankamentów jest - no i my nie dostajemy wpierdziel od każdego mocniejszego zespołu. Oni przegrali ze słabym Liverpoolem, dostali bęcki od Atletico męczyli z Juventusem, a nas ledwo ograli w osłabieniu.
Wydaje mi się, że czas działa na naszą korzyść, zobaczymy jak to będzie dalej wyglądać. :)
@Dari0G Zgadzam się - te trzymanie pod kloszem i szopki typu Złota Piłka zaczęły im sprawiać problemy, gdzie robili z siebie oblężoną twierdzę. Oby jak najdłużej, bo teraz dotrze nawet do jego najbardziej zaciętych obrońców jaki to typ człowieka.
2
@macio_944 Za moich czasów nazywało się to Fifa Street i przynajmniej wiedziałeś, że możesz się spodziewać takich zagrań. xD
1
@Adran360 Otóż to, z wielką radością się to obserwuje i myślę, że między innymi dlatego Perez taką gównoburze zrobił, bo dobrze wie że traci kontrolę nad tym co się dzieje. U nas sytuacja się poprawia - wracamy na stadion, zawodnicy wracają z kontuzji i gra zaczyna wyglądać coraz lepiej, a u nich wręcz odwrotnie.
@tomek8756 Nic tylko popcorn zrobić, wygodnie usiąść i oglądać.
@Dankho94isback Jeśli więcej osób niż tylko Vinicius ma tam problem to myślę, że może tego czasu nie dostać. Wątpię, że Perez poświęci więcej osób niż Viniciusa, a i pewnie jego oddałby z bólem dupy i pewnie stara się tego uniknąć. :)