0

Pytanie czy nie ma faktycznie tematu united i Dembele. Bo ten sie chyba nawet nie rozgrzewal. Chyba ze to byla kwestia pogody i sliskiej murawy. Przy jego kontuzjogennosci.

0

@Marco87 tylko Busquets stal i sie patrzyl jak gracz celty uderzal na bramke

23

Pamietam jak dali sie zrobic Interowi. Mial byc przymus wykupu za bodajze 35 mln a pozniej sie okazalo ze to byla tylko opcja wykupu. Biznesy z makaroniarzami zawsze sie tak koncza.

0

Czyli modlimy sie aby zaden z bocznych obroncow nie doznal kontuzji bo na lawce takowych bedzie brak.

0

@Pawel13sz 2012/2013 z celtic glasgow 2:1

1

Ten Moreno niczym u nas Roberto/Semedo - autostrada z jego strony

1

@JarekS jest przeciez 5 zmian w meczu, kiedy jak nie wlasnie w takiej sytuacji dawac sie mlodym ogrywac. Bedzie duzo meczy gdzie od 60 min bedzie mozna dawac pograc Puigowi czy Pedriemu.

0

Przy 5ciu mozliwych zmianach az prosi sie zostawic tak mlodych chlopakow w klubie. Ogrywac ich przy dobrym wyniku.

2

Alez ten bramkarz sociedad jest tragiczny. Drugi Kepa

2

Mbappe z Covidem.. pewnie pol kadry rowniez

0

To Alena tez z Covidem? Mial kontakt z Todibo ale gdyby byl zdrowy to juz dawno powinien trenowac.

0

Tak jak Pis ma rezimowa, tak Bartomeu ma MD i Sport - zero krytki z ich strony. Wszystko jest cacy - to przeciez tylko kryzys sportowy. Bartomeu to szczesciarz ze wszystko to sie dzieje w czasach pandemii inaczej te biale chusteczki wywialy by go juz ze stolka.

2

Mocno nam go zabraklo po przerwie covidowej. Mecz z mallorca, jego przechwyt w pierwszej akcji i gol Vidala. A potem ogladalismy pomoc slimakowo-zolwiowa (Rakieta i Busi). Jedyny plus ze Puig dostal wiecej minut.

0

A co z Todibo? Jaki jest jego status? Na faze grupowa na pewno byl zgloszony (gral z Interem), potem bylo wypozyczenie do Schalke. A teraz? Zostal juz na bank wykreslony ze listy zgloszonych do LM?

2

@ForcaMilosz Todibo wyglada na bardziej „ofensywnego” obronce. Super wychodzi z pilka ale bardziej naraza sie na tzw „babole”. Araujo to szansa na solidnego rzemieslnika.

6

Todibo mial byc „nowym” Varanem

0

@herbblaugrana w ten glupi sposob pozbawil Barcelone B szans na awans w playoffach. Araujo musi jechac do Baskow z Alaves bo nie ma kim grac. Chyba ze wystawi slimaka Busquetsa na srodku obrony.. w sumie co to za roznica, mecz o pietruszke

7

Messi obrazony ze stary posadzil mu ziomkow suareza albe i vidala na lawe

3

Firpo i Ansu - na lewej - ich wspolpraca wygladala bardzo dobrze jak grali razem

1

@Roobo widac bylo jak asekurowal semedo w poprzednich meczach, stal i sie patrzyl

0

@dariooo przeciez to ostatnie 2 mecze, a potem dluga przerwa przed napoli, to juz predzej firpo zamiast alby bo ten drugi i tak wyglada bardzo slabo

2

jakos tego nie widac na boisku, po 20 min oddycha rekawami

1

Busquets i Rakitic w tym samym czasie na boisku to jeden wielki dramat.
Ślimak vs Żółw

2

Zalatwil sie tym „strzalem” z prawej nogi

2

Tragiczna 1 pol w wykonaniu trojki Alba Lenglet Griezmann

0

Zamiast ich wypunktowac do przerwy 3:0 jak powinni byli zrobic z celta.. ehhh
Oby teraz efekt koncowy byl inny

0

@Tasde symulant w ataku i brutal w obronie i ma brata blizniaka w la liga - Raula Garcia z Bilbao

4

@icon3520 szykuja sie z Pimienta na baraze

2

czyli z Osasuna gramy bez 7miu aktualnie zagrozonych kara :)
no moze Firpo zostanie oszczedzony gdyz ma kontuzje ale z chaosem wszystko mozliwe wiec kto wie

0

Jaka szkoda ze nie ma kibicow na trybunach, mysle ze gwizdy by ich zegnaly i moze troche obudzily. Bo zdaje sie ze oni mysla ze graja fantastycznie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?