0

Gdyby wszyscy kibice Realu tacy byli ... To było by zbyt piękne! Pozdrawiam ;)

0

Varane kosztował 10mln

0

Popieram !

0

Teraz wszyscy "lubiłem go", "szkoda że odchodzi" a w sezonie? "Tito nie ma jaj! Powinien odejść!", "Tito nie umie prowadzić drużyny" ! ....

0

Jesteś idiotą... Idź na swoją białą stronę... Wystarczy poczytac twoje komentarze i ilość dni w serwisie :)

0

No to niech klub odkłada 60 mln euro :) za 3 lata będą go odkupować :D

0

Z lewej :) Co raz bardziej podoba mi się gra Neymara :D

0

Neymar-Messi-Mata - atak marzeń :)

0

Pięknie napisany news. Gratulacje ! W pełni się zgadzam...

0

Negredo kareta O.o

0

Co za gol !

0

Moim zdaniem Neymar nie jest sprowadzany dla goli, ale po to by obrońcy skupiali się na nim, a to pomoże Messiemu :D

0

Oficjalne: Opera mydlana wobec Neymara się zakończyła. -To powinien być nagłówek :D

0

Oficjalnie: Barcelona wygrywa ligę mistrzów 13/14

0

O której jutro godzinie (naszego czasu) gra Santos?

0

Niech Tito i Rossel to zrozumieją, nie trzeba transferów do pomocy... Trzeba wprowadzać wychowanków, których na te pozycje mamy świetnych : Thiago, Rafinha, S. Roberto ... Tito to nie jest Pep... Pep już dawno sprawdzał by Deulefou, Tito taki nie jest.... 0 rotacji ! Nic ! U Pepa każdy mecz był inny, inny skład, inna szybkość gry ...

0

Skoro Bayern dał z nami radę wygrać 4:0, my damy radę wygrać z nimi 5:0 ! ;]

0

Mój plan na za tydzień. Strzelamy 5:0, wszyscy chwalę cały skład, Tito, każdego i gramy w finale :) Szanse 1/100000 ale wierzę ! Każdy PRAWDZIWY kibic powinien WIERZYĆ ! Teraz znikają sezonowcy ... :)

0

Dzisiaj będzie bolało... Bardzo bolało .. Ale kibiców Bayernu jak leo będzie strzelał gooole ! :D

0

Patrzcie ... Zawodnicy którzy skupiają na sobie 2/3/4 zawodników to tylko Messi i Iniesta.. Messi kontuzja : tylko Iniesta, i co dalej ? Nic ... Potrzebny jest nam taki Neymar który mógł by zrobić bardzo dużo miejsca dla Iniesty i Messiego :)

0

Do boju ! :D

0

Messi w NAJGORSZYM przypadku nie bd. grał 3 tyg :)

0

Messi to taki drugi Puyol... Znając jego w rewanżu zagra :)

0

Nie wiem czemu, ale mam dobre przeczucie przed meczem :)

0

Artykuł dodany 17 lipa 2005r. a pierwszy komentarz 31 marca 2013 :D

0

@barcaclue97
nie ty jeden ;D

0

Chciałbym w drugiej połowie zobaczyc Inieste, Abidala i Deulofeu :D

0

Mam pytanie ;D Messi strzelił kiedyś gola w Barcelonie z przewrotki?

0

Można wymianę Valdes - Szczęsny :)

0

Chciałbym dziś atak - Alexis - Villa - Messi, z Villą na szpicy ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?