1

Komentarz usunięty

2

Taki Douglas to ma fajnie powiem wam :D Cały sezon siedzi na ławce, a za pieniądze które zarobi w Barcelonie będzie miał za******* życie xD

0

U mnie działa dobrze :( Współczuję Ci, jak i całej reszcie która nie może meczu oglądnąć...

1

Jest

4

Świetna historia, ukazuje upartość Vidala w dążeniu po swoje. :)

0

Każda drużyna ma kibiców, nie wszyscy są za Barceloną :)

1

Nie miałeś o nim pojęcia, a o innym PO Barcelony miałeś? :D Chyba wiesz kogo mam na myśli... :D

0

Witamy na pokładzie! :)

0

Do boju Barca! Do boju!

8

2011r. - MVP, każdy po golu
2015r. - MSN, czyżby?

0

Była, Urodziła chyba wczoraj :)

1

Messi kolejny rekord! Pierwszy hat-trick "dziesiątek" na tej stronie!

0

Rafinha w składnie, nie wiem czemu, ale to jest jeden z moich ulubionych zawodników z Barcelony :D

0

Trzeba myśleć pozytywnie! Xavi jeszcze w tym sezonie będzie wznosił 3 puchary!

0

laguw, znaleść, po meczu idź przeczytaj słownik.

0

Ja się cieszyłem od początku że to właśnie Lucho będzie naszym trenerem, po bardzo dobrym początku cała Barca zanotowała spadek formy... A jak spadek formy to wina trenera, zarządu i wszystkich :) Mam nadzieję że Lucho potrenuje Barcę jeszcze z parę ładnych lat i zdobędzie potrójną koronę :)

4

Czy tylko ja jedyny nigdy nie spisywałem Lucho na straty? :D

2

Patrząc na Luiza w tej XI, nawet myślę, że Messi ma szanse na ZP :)

3

Cooo? Wyjdź na chwile z pokoju a tu 3;0 xd

0

A może Mathieu na Lo a Pedro na Po? :D

0

Madryt zrobił z Di Mari ŚPO, to my z Reusa też możemy takiego piłkarza zrobić :D

1

I to Elastico Williana

1

Wspomnienia; MESSI na środku ataku?! Ten koleś ma 1,69 wzrostu... przegrane jak nic... A wszyscy pamiętamy jak to się skończyło :)

1

Suarez w 1 składzie to może być taktyka na Real, tak jak kiedyś Messi na pozycji fałszywej dziewiatki :)

1

Wygryźliśmy im go :)

0

Tak w ogóle to ktoś wie jak tam Villa teraz gra? :)

0

Nie trafi :) Mówię wam !

0

Karny dla Realu ...

0

akurat teraz nie mam sygnału i nie mogę oglądać Barcy ...

0

Sędzia dał Vyntrze czerwoną kartkę aby było sprawiedliwie, Barcelona od początku meczu grała w 10 :) Chyba wiecie o kogo mi chodzi... :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?