ja8215
Dołączył/a: czerwiec 2011
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Komentarz usunięty
2
Taki Douglas to ma fajnie powiem wam :D Cały sezon siedzi na ławce, a za pieniądze które zarobi w Barcelonie będzie miał za******* życie xD
0
U mnie działa dobrze :( Współczuję Ci, jak i całej reszcie która nie może meczu oglądnąć...
1
Jest
4
Świetna historia, ukazuje upartość Vidala w dążeniu po swoje. :)
0
Każda drużyna ma kibiców, nie wszyscy są za Barceloną :)
1
Nie miałeś o nim pojęcia, a o innym PO Barcelony miałeś? :D Chyba wiesz kogo mam na myśli... :D
0
Witamy na pokładzie! :)
0
Do boju Barca! Do boju!
8
2011r. - MVP, każdy po golu
2015r. - MSN, czyżby?
0
Była, Urodziła chyba wczoraj :)
1
Messi kolejny rekord! Pierwszy hat-trick "dziesiątek" na tej stronie!
0
Rafinha w składnie, nie wiem czemu, ale to jest jeden z moich ulubionych zawodników z Barcelony :D
0
Trzeba myśleć pozytywnie! Xavi jeszcze w tym sezonie będzie wznosił 3 puchary!
0
laguw, znaleść, po meczu idź przeczytaj słownik.
0
Ja się cieszyłem od początku że to właśnie Lucho będzie naszym trenerem, po bardzo dobrym początku cała Barca zanotowała spadek formy... A jak spadek formy to wina trenera, zarządu i wszystkich :) Mam nadzieję że Lucho potrenuje Barcę jeszcze z parę ładnych lat i zdobędzie potrójną koronę :)
4
Czy tylko ja jedyny nigdy nie spisywałem Lucho na straty? :D
2
Patrząc na Luiza w tej XI, nawet myślę, że Messi ma szanse na ZP :)
3
Cooo? Wyjdź na chwile z pokoju a tu 3;0 xd
0
A może Mathieu na Lo a Pedro na Po? :D
0
Madryt zrobił z Di Mari ŚPO, to my z Reusa też możemy takiego piłkarza zrobić :D
1
I to Elastico Williana
1
Wspomnienia; MESSI na środku ataku?! Ten koleś ma 1,69 wzrostu... przegrane jak nic... A wszyscy pamiętamy jak to się skończyło :)
1
Suarez w 1 składzie to może być taktyka na Real, tak jak kiedyś Messi na pozycji fałszywej dziewiatki :)
1
Wygryźliśmy im go :)
0
Tak w ogóle to ktoś wie jak tam Villa teraz gra? :)
0
Nie trafi :) Mówię wam !
0
Karny dla Realu ...
0
akurat teraz nie mam sygnału i nie mogę oglądać Barcy ...
0
Sędzia dał Vyntrze czerwoną kartkę aby było sprawiedliwie, Barcelona od początku meczu grała w 10 :) Chyba wiecie o kogo mi chodzi... :D