ja8215
Dołączył/a: czerwiec 2011
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Bardzo bym go chciał ale nie kosztem Alexisa :/
1
Mówicie że jak on przyjdzie to Sanchez ława ... Cały sezon 3 napastnikami ? Wtedy mielibyśmy swobodę rotacji, tak jak kiedyś było - Ronaldinho, Eto'o, Messi i Henry :) Teraz by było podobnie ;]
0
Dać więcej niż Real będzie dużo trudniejsze niż przekonanie klubu do transferu ;)
0
Messi dzisiaj słabo, w ogóle nie biegał, nawet go na boisku nie widziałem ... To przez niego Hiszpania przegrała!
2
Wypowiedź Alby poruszyła... Wyrazy wsparcia dla całej rodziny Tito !
3
Akurat tego piłkarza bardzo lubię, dojrzałe wypowiedzi, gra też dojrzale pomimo młodego wieku. Moim zdaniem to on wraz z Pique powinni być podstawowymi stoperami. Takie jest moje zdanie.
0
Jego gol był świetny ... Przed rożnym myślałem sobie : A niech Bartra strzeli ! A kto inny ? - No i strzelił ! :)
0
Emocje * :)
0
Płakać mi się chce przez ten mecz .... Nie chodzi mi o wynik, chodzi mi o kibiców, "Prawdziwych" kibiców... Oglądając Barcę powinniśmy się już cieszyć! Puchary powinny być jedynie dodatkiem do całości ! Nie rozpaczajcie nad wynikiem, cieszcie się samą grą, czasem lepszą, czasem gorszą. Pozdrowienia.
0
Jednak chuderlawy Mascherano właśnie na tej pozycji dobrze sobie radził w Liverpoolu, jak i radzi w reprezentacji Argentyny.
2
Szkoda że nie ma Alexisa :(
1
Ja bym chciał aby Barca sprzedała Songa a Mascherano przesunęli na defensywnego pomocnika :)
0
Nie prawda ! W jednym z Gran Derbi, Ronaldo usiadł na ławce, choć nic mu nie było :)
0
Myślmy pozytywnie !
Po Manitę !
0
Zszedł z boiska przy wyniku 3:0, nie miał tak dużo okazji do asystowania ;)
0
Jestem pozytywnym człowiekiem.
Liczę na manitę.
0
Ludzie ! Uspokójcie się ... Xavi na ten mecz jest potrzebny, chcecie dwóch ofensywnych pomocników (Fabs i Iniesta) na mecz z takim rywalem jak City ... Potrzebny nam jest zawodnik (Xav) który uspokoi grę, wykreuje akcję. Pozdrowienia dla trzeźwo myślących.
0
A co ma mówić? Że odpadną szybko z turnieju ? :)
0
Z drugiej strony wysoki Bartra przyda nam się na pojedynki główkowe ...
0
Za niedługo to za takie coś czerwone kartki będą lecieć -.-
0
Też od razu o tym pomyślałem ! :D
0
Wyobraźcie sobie taki wynik z City ... :D
0
Najwidoczniej Perez się o tym dowiedział i od razu kupił Bale'a za 100 baniek :D
0
Hmm... Rozumiem że znasz dokładną sytuację finansową Barcy? Na pewno znasz ją lepiej niż wszyscy w zarządzie Barcy i to ty podejmiesz decyzję, tak ? :)
0
Oby to było tylko te 2 tygodnie ;/ Jak będzie 10 to nie będzie ciekawie ;/
0
Z wypuszczeniem tej piłki to też ma problemy ;)
0
Kontuzja Messiego chyba utkwiła w bardziej w naszych głowach niż w głowie Messiego :D
0
Szkoda że na ławce Messi i Neymar :/
0
Mimo że te dwa gole nie były ważne, cieszyłem się z nich jak głupi ;)
0
Mimo że Messi nie zasługuje na ZP, chciałbym aby ją wygrał :D