4

Ale nowa Luxtorpeda mnie zachwyca.
I z takim tekstem jak w refrenie trzeba zaczynać każdy dzień. :):)
@Colon @wpwelement @MadafakinGuy @kuz @JimMorrisonFCB

3

Znowu problemy z biurofaxem u nas?

2

@Hosh ten przynajmniej trafił do siedziby na te kilka chwil.

1

@escarabajo no ale na tym filmie z prezentacja leci jakis podcast i relacje z treningu i klasyku.
Barca usunela wszystkie informacje o transferze Cancelo.

8

@PiotrekAkReal Myślę, że Alonso to bardzo dużo wyciągnął z tego pobytu w Realu.
Uświadomił sobie zapewne, że nie da sobie więcej razy wejść na głowę i to on ma rządzić szatnią. Jestem pewien, że sobie świetnie poradzi np. w takim Liverpoolu.

Real potrzebuje albo tyrana na ławce, albo Viniciusa z Mbappe jako grających trenerów.

6

W sumie to u sąsiada faktycznie minorowe nastroje.
- przegrany kolejny finał
- strata punktów w lidze
- przegrany klasyk
- niepoukładany zespół, wygląda to jak za Ancelottiego w ostatnim sezonie caly czas
- pożegnali sie z trenerem, który miał być ich zbawieniem i nadzieją na przyszłość
- mają Viniciusa, który jest rozkapryszonym brazylijskim bachorem z humorkami 14 latki
- przez wybujałe ego wszystkich gwiazd ciezko o trenera, ktory bedzie autorytetem. Jezeli nawet Xabiego nie chcieli słuchać.
- RMTV, które błaźni Real na oczach całego piłkarskiego świata (chwilo trwaj)
- Negreira, sędziowie i wszyscy spiskujący przeciwko Realowi.

Eh. Przykro się na sercu robi. :)

12

@szela1899 myślę, ze największą przysługę to zrobił sobie

9

Znowu ich okradziono.
Powinniśmy mecz kończyć w ósemkę.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@TR3YWAY renderuje sie

2

Szkoda, że Real nie zatrudnił Xaviego.
Podobno ten chce zebrać trochę doświadczenia w średniaku zanim obejmie jakiś klub z topki.

10

No i proszę.
Jak Laporta mówił, że nie zazdrości Realowi transferu Mbappe, bo zniszczy im szatnie, to każdy miał go za debila.

Kto ma rację dzien wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiote.

O ironio. I jeszcze ten gest jak Francuz odmówił zrobienia szpaleru. Ależ przykre.
Szkoda trochę Xabiego. Jeden z niewielu normalnych z tamtego klubu.

16

@Arden Klasyczny Real Madryt, obrażony na cały świat.
Duże dzieci, rozpuszczone do granic absurdu.

0

@Tasde Barca wygrała bo moje dzieci spały caly mecz.

3

@europejczyk w kolejnym chyba superpucharze.
Ale nie wiem. Moze ma to impakt na PK.

9

Co jak co, Ale to jak Lewy ogarnął hiszpański i ten akcent to cos niesamowitego xD

0

@messicocacola hmm? Jaka?

1

@Gaucho no tak...
Ale wymyślę cos ekstra dla niej.
W figloraju i tak skorzysta. Cos tam jej zalatwie. :)

Wzruszyłeś mnie.

5

Kochany Synek. Obudzil sie idealnie 5 sekund po podniesieniu pucharu.

Jutro jedziemy po przedszkolu do figloraju. :D
Córeczka też grzecznie spi więc... Co jej sprezentować La Ramblo? Wstawię fotkę z tym. Specjalnie dla Was. :D

1

Dobra jeszcze jedną niech szybko wcisną i do widzenia.

2

Dobrze ze Tchouameni w szpitalu po tym nie skończył

2

@Kinginiesta grunt żebyśmy wiecej bramek strzelili. :)

0

@turhiay bramka na 2-2 z dupy.
A sam fakt ze Vinicius strzelił, jest absurdalny xd
Bedzie dobrze!

0

Plus jest taki, ze dominujemy. Nie ma co sie bać dzisiejszego Realu.
Skupić sie na wykończeniu i bedzie pieknie. :)

1

@Rastafarnianin dziękuję. Nie wiem co mam napisać...
Staram się być dobrym tatą przede wszystkim. :)

5

Ja nie zdążę wszystkiego pieknie poprzypisywac jak każdy z Was i tego merytorycznie uzasadnić.
W zmierzeniu się z tym co mnie spotkało pomogła mi tutaj masa osób, zarówno wspierając mnie psychicznie jak i materialnie z ciuszkami czy jakkolwiek.
Nie chciałbym żeby ktokolwiek poczuł się niesprawiedliwie, że go nie wymieniłem.
Na pewno najbardziej chciałbym wyróżnić kilka osób, m.in. @JimMorrisonFCB @Colon @wpwelement @Eoren @escarabajo @Rastafarnianin @GeneralXavi i wielu wielu wielu innych.
Z mojej strony ta lista powinna zawierać przynajmniej z 50 osob, które chciałbym wyróżnić.
Bo serio dzięki tej społeczności doświadczyłem tego, że internet moze stac sie czymś co realnie moze miec dobry wpływ na mnie i moich bliskich.

Dla mnie cała Rambla jest wielka. Nominuję całą Ramblę.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Eoren dzięki Madziu!
Rybkę koniecznie musimy powtórzyć.

2

@wpwelement dzięki piękne! :)

1

@VegetaPolska no uwierz, że tez mam ważniejsze rzeczy w zyciu niż pilka nożna, ale to nie znaczy, że do wszystkiego poza np. Rodzina muszę podchodzić bez emocji jakichkolwiek xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?