0

@Colon tak, znam. Jeden z pierwszych utworów napisanych przez Rammstein.
Dzięki za oznaczenie @Colon

Rammstein jest dla mnie cudownym zespołem.

4

@Enerio życzę Ci bardzo dużo zdrowia i udanego ślubu i pożycia. :)

Sam niedawno wyszedłem z mocną prywatą na Ramble i uważam, że była to jedna z lepszych rzeczy jakie mogłem zrobić.

6

Kurde co za tygodnie... Soyka, dopiero co Ozzy.

Co za popieprzony rok.

0

@MessiForeverTheBest precz z Kompania Piwowarska.
Tylko krafty :)))

0

@MesQueUnClub_87 a z ciekawości - oglądałeś Sons of Anarchy?

4

Kazik na TVN.
Na głowie kwietny ma wianek...

4

@MesQueUnClub_87 ja uwielbiam szachy. Każda partia jest inna. Nie widzę w tym nudy.
A gambit królowej spoko. Chociaż trochę przekoloryzowany.
Jeżeli dobrze kojarzę to Hikaru Nakamura, jeden z najlepszych szachistów, zaraz po Carlsenie powiedział, że wszystko się zgadza, poza tymi tabletkami. :)

10

Chciałbym być tak dobry w czymkolwiek w życiu jak dobry jest szachy Magnus Carlsen.
Człowiek legenda.


@Colon @JimMorrisonFCB @Eoren @MadafakinGuy @Kgorecki2500 @Coutinho007

1

@Who_you_mam każdemu się przyda. :)

1

@Who_you_mam dziękuję.
Tobie również.

4

Też polecam lubiącym muzykę bluesowo-rockowo-gitarową



@kuz @JimMorrisonFCB @MadafakinGuy @Colon @Coutinho007

1

@MadafakinGuy też byłem w Chorzowie!

0

@Kgorecki2500 Rammstein to muzyczna perła.

6

Cudne, melodyjne, gitarowe i wspaniałe... piękne.



@JimMorrisonFCB @Colon @kuz @Coutinho007 @MadafakinGuy

0

@maroon jeżeli są to hasła niezgodne z prawdą i uderzają niesprawiedliwie w innych to nie.

15

W sumie to kibice Maccabi się pomylili.
Na tym transparencie ewidentnie powinno być napisane "Murderers since 1948".

Niesamowite mniemanie ma o sobie ten naród i poczucie bezkarności.

1

Skoro Panattoni sponsoruje Widzew, to może kupią Araujo.

0

@Eoren specjalnie może zostawił sobie furtkę.

1

@PatrychoO no ja nie w temacie za bardzo. Wiem tylko, że były schody z tymi papierami. A co w szatni to nie mam pojęcia.

2

Nie zrozumiałem ani słowa a i tak czułem się jakoś nieswojo.
Też tak mieliście?

2

@Eoren patrząc po transmisji, to dzisiaj się nauczę tego hiszpańskiego.

3

@BorzyKrzys dziekuje. Dla tych dzieci nigdy mi nie zajdzie słońce.

4

@heniusss pięknie napisane.
Bardzo Ci dziękuję za dobre słowa.

Ta społeczność to coś niesamowitego.
Ludzie stąd dali mi ogromne pokłady wiary w siebie i motywacji.

7

@Faro dokładnie. Cała naprzód.

8

@FCB_dimiC @wpwelement to cudowny człowiek i ma cudowna żonę. :)

Bardzo dziękujemy.

8

@Faro zaszło to, że dzięki @Eoren i @wpwelement pierwszy raz od miesiąca przestałem się czuć jakby ktoś mnie wyciągał ze smoły w której jestem uwięziony.
Uwolnili mnie z tej całej atmosfery dookoła.
Ja serio nie potrafię tego opisać.
Ale oni dali mi więcej spokoju i szczęścia niż ktokolwiek z moich bliskich ostatnio.
Ja nie wiem jak mam określić to.
Chciałbym żeby ten mój komentarz był podpięty dopóki wszyscy użytkownicy na tym portalu się z nim nie zapoznają.

7

@Faro ten dzień był piękny.

7

@tomek8756 to moi wybawcy ode złego.
Naprawdę.

6

@RozowaPantera bo poprosiłem o to, ponieważ chciałem wyrazić swoją wdzięczność i uznanie wobec moderacji i redakcji.

0

@FcPortoFan1999 poprosiłem o to.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?