jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Colon tak, znam. Jeden z pierwszych utworów napisanych przez Rammstein.
Dzięki za oznaczenie @Colon
Rammstein jest dla mnie cudownym zespołem.
4
@Enerio życzę Ci bardzo dużo zdrowia i udanego ślubu i pożycia. :)
Sam niedawno wyszedłem z mocną prywatą na Ramble i uważam, że była to jedna z lepszych rzeczy jakie mogłem zrobić.
6
Kurde co za tygodnie... Soyka, dopiero co Ozzy.
Co za popieprzony rok.
0
@MessiForeverTheBest precz z Kompania Piwowarska.
Tylko krafty :)))
0
@MesQueUnClub_87 a z ciekawości - oglądałeś Sons of Anarchy?
4
Kazik na TVN.
Na głowie kwietny ma wianek...
4
@MesQueUnClub_87 ja uwielbiam szachy. Każda partia jest inna. Nie widzę w tym nudy.
A gambit królowej spoko. Chociaż trochę przekoloryzowany.
Jeżeli dobrze kojarzę to Hikaru Nakamura, jeden z najlepszych szachistów, zaraz po Carlsenie powiedział, że wszystko się zgadza, poza tymi tabletkami. :)
10
Chciałbym być tak dobry w czymkolwiek w życiu jak dobry jest szachy Magnus Carlsen.
Człowiek legenda.
@Colon @JimMorrisonFCB @Eoren @MadafakinGuy @Kgorecki2500 @Coutinho007
1
@Who_you_mam każdemu się przyda. :)
1
@Who_you_mam dziękuję.
Tobie również.
4
Też polecam lubiącym muzykę bluesowo-rockowo-gitarową
@kuz @JimMorrisonFCB @MadafakinGuy @Colon @Coutinho007
1
@MadafakinGuy też byłem w Chorzowie!
0
@Kgorecki2500 Rammstein to muzyczna perła.
6
Cudne, melodyjne, gitarowe i wspaniałe... piękne.
@JimMorrisonFCB @Colon @kuz @Coutinho007 @MadafakinGuy
0
@maroon jeżeli są to hasła niezgodne z prawdą i uderzają niesprawiedliwie w innych to nie.
15
W sumie to kibice Maccabi się pomylili.
Na tym transparencie ewidentnie powinno być napisane "Murderers since 1948".
Niesamowite mniemanie ma o sobie ten naród i poczucie bezkarności.
1
Skoro Panattoni sponsoruje Widzew, to może kupią Araujo.
0
@Eoren specjalnie może zostawił sobie furtkę.
1
@PatrychoO no ja nie w temacie za bardzo. Wiem tylko, że były schody z tymi papierami. A co w szatni to nie mam pojęcia.
2
Nie zrozumiałem ani słowa a i tak czułem się jakoś nieswojo.
Też tak mieliście?
2
@Eoren patrząc po transmisji, to dzisiaj się nauczę tego hiszpańskiego.
3
@BorzyKrzys dziekuje. Dla tych dzieci nigdy mi nie zajdzie słońce.
4
@heniusss pięknie napisane.
Bardzo Ci dziękuję za dobre słowa.
Ta społeczność to coś niesamowitego.
Ludzie stąd dali mi ogromne pokłady wiary w siebie i motywacji.
7
@Faro dokładnie. Cała naprzód.
8
@FCB_dimiC @wpwelement to cudowny człowiek i ma cudowna żonę. :)
Bardzo dziękujemy.
8
@Faro zaszło to, że dzięki @Eoren i @wpwelement pierwszy raz od miesiąca przestałem się czuć jakby ktoś mnie wyciągał ze smoły w której jestem uwięziony.
Uwolnili mnie z tej całej atmosfery dookoła.
Ja serio nie potrafię tego opisać.
Ale oni dali mi więcej spokoju i szczęścia niż ktokolwiek z moich bliskich ostatnio.
Ja nie wiem jak mam określić to.
Chciałbym żeby ten mój komentarz był podpięty dopóki wszyscy użytkownicy na tym portalu się z nim nie zapoznają.
7
@Faro ten dzień był piękny.
7
@tomek8756 to moi wybawcy ode złego.
Naprawdę.
6
@RozowaPantera bo poprosiłem o to, ponieważ chciałem wyrazić swoją wdzięczność i uznanie wobec moderacji i redakcji.
0
@FcPortoFan1999 poprosiłem o to.