41

Bardzo Wam dziękuję.

44

Rozerwało mi serce.
Straciłem wszystko La Ramblo.

127

Walczymy o życie niestety.
Proszę Was o modlitwę za zdrowie synka i żony.
Albo trzymanie kciuków. Cokolwiek.

37

Córeczka kończy roczek dzisiaj i zarazem czekamy na narodziny braciszka.
Trzymaj kciuki Ramblo! ;3

3

Bardghji > Nico Williams
Jest imiennikiem najlepszego Snookerzysty w historii tego sportu. Nie może to być przypadek.

Fakt, nie opinia.

1

@Lukikiki ŚWK to satyra z Polaków i bazowanie na stereotypach.
Lubię Kiepskich.
Ale 13 posterunek to coś więcej.

7

@maroon no kiepscy sporo z tylu. Fakt. :P

17

13 posterunek > Swiat Według Kiepskich

Pazura i Perepeczko byli genialni. Szkoda, że ten serial miał tylko dwa sezony.

0

@clyde a dasz konkret czemu?

6

@BorzyKrzys jeszcze mądrzejsza powie: a niech pije.

0

UFC3 czy UFC4?
A może UFC2?

Co najlepsze dla początkującego? Wiem że ostatnio na PS3 było ogrywane UFC Undisputed3 chyba. Czy jakoś tak. Część po UFC 2010.

0

@KrisVEB81 jak się przesiądziesz, to odkupię od Ciebie piątkę.
Możemy się zgadać na priv.

2

@bartekvisca kolejny raz Real nie wygrywa pomimo sędziów. ;)

1

@Kgorecki2500 samo gęste leci... aż się paski w pompie grzeją.

1

@MsBarca show super. To było moje marzenie ich zobaczyć, pierwszy raz w życiu.
Jestem mega zadowolony, że to przeżyłem ale no jednak....
Nie dość że nagłośnienie TRAGICZNE, to do tego dochodziły takie małe smaczki, które wymuszały lekki usmiech na ustach zamiast wyrywania sobie włosów z zachwytu.

1

@kuz 100 razy bardziej wolałbym pójść trzeci raz na siedzacego na wózku Ozzy'ego niż na tego dzbana.
Swoją drogą... może to grzech co napisze, ale AC/DC to też tragedia. Wiem, że wiek i wszystko, szacuneczek, że grają dalej, ale mimo wszystko... trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść.
Jak Angus grał Thunderstruck to myślałem że się popłacze, nie dość że wolniej to jeszcze hiper nierówno.

0

@Who_you_mam witaj! Gdzie urlop odbyty?

1

@Toretto to zabiorę się chętnie. :D
Bo póki co to Studio jakoś nie porywa.

1

@Safrani akurat od niedawna mam Apple TV. Dzieki! :D
Obejrzałem Severance.
Teraz lecę z tym serialem o producencie filmowym.
Studio. :)

4

@Ojciec5tkidzieci wreszcie krok naprzód.
Albo krocze.

1

@Bulbazaur17 to na Canal Plus chyba było.

1

@Safrani moim zdaniem szansę są. Tym bardziej w takiej lidze jak nasza eklapa.

1

@FcPortoFan1999 jeżeli się boisz to już jesteś niewolnikiem.
Stawiam nawet największego paznokcia, na wielkim Janie w lewej stopie.

1

@FcPortoFan1999 dałbym sobie za to obciąć paznokcie

1

@FcPortoFan1999 idą po mistrzostwo w tym roku

0

@PIWOSZ89 nie ma go w składzie póki co xd

1

Widzew prowadzi z Piastem 1:0

8

Może i nie przyszedł Tah ale za to Nico Williams tez nie.
Królowie okienka.

4

@DariaFCB w obronie tragedia klasycznie

0

@Lanosss Jan Murban :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?