2

Do rozpoczęcia presezonu na pewno nikogo nie ściągną. Skończy się zapewne na wypożyczeniu Rashforda.

0

@Murazor to kogo ściągamy?

5

@Kengo akurat kibice Athletiku zaraz mu kolejny mural namalują

0

@Messibestplayerintheworld no właśnie po to żeby mieć cały czas klauzulę 90 mln.
Za takiego grajka to nie jest mega wysoka cena.
Te 58 mln to była promocja.

0

Za rok pójdzie do Bayernu zapewne.

1

@KamQiX poskładali nas jak taborety.
Deco nie umie w transfery.

1

@kamiVeB a nawet 10.
On od odejścia Bartomeu się ośmiesza.

1

@michal26 albo nikt nie przyjdzie.
My nie jesteśmy w stanie młodziaka za 2,5 miliona sprowadzić to co tu mówić o grubych transferach.

3

Jak my chcemy kupować Nico, skoro nie możemy ogłosić transferu Barghjiego za 2,5 miliona euro? Xd

0

@michal26 pewnie Rashforda

1

No to trzeba sobie odpuścić Nico.
Dobrze by było przepłacić grube siano za jakiegoś 34 latka.

0

Laporta i Deco właśnie zemdleli

7

No to ładne 150% xD

0

@ini_barca nie chce mi się w to wierzyć XD

0

@Ojciec5tkidzieci być może ;]

0

@partymaker a niepotrzebnie się wdalem w dyskusje z jednym dżentelmenem.
Dałem Cie jako przykład, że możemy się różnić poglądami, ale rozmowa zawsze jest na poziomie bez wyzwisk i obrażania, co u tamtego jegomościa jest przykrą codziennością. :] ;)

0

@ini_barca no humor trochę popsuty... ale jestem optymista. :D
Wszyscy piszą, że ten jego agent tak naciska a sam Nico chce przyjść. Jego wola jest najważniejsza, przecież agent nie będzie mu kazał grać w Bayernie. :P

Myślałem, że w tym tygodniu się uda, ale chyba marne szanse. :(

0

@Frimpong piekny cytat Romana Dmowskiego

26

No dokładnie. :D
Kasa z twitcha plus sponsorzy rekompensują wszystko.

0

Są tu jacyś kamieniarze?
Szukam kogoś kto mi doradzi w kwestii naprawy nagrobka.

1

@RosjaninBut teraz jest świetnym kabareciarzem.
Zawsze gwarantuje kupę śmiechu przy swoich oświeconych występach.

3

Bardziej mnie zastanawia czemu nie ma jeszcze oficjalki w sprawie Bardghjiego.
2,5 mln ojro podobno i nie możemy ogłosić?
Ciekawe czego nie wiemy.

1

@RosjaninBut przegrana sprawa z sądzie z Cenckiewiczem tyle go kosztowała?
Przykra sprawa. Było nie kłamać i nie łgać.

Z drugiej strony szkoda mi Wałęsy. Sam uwierzył w swój fenomen i w swoje zniszczenie komuny na świecie.

1

@blakkudium nie kojarzę, żeby był w MD.
Ale no chłop pisał o powrocie Neymara z PSG. Please.

3

@Kgorecki2500 Arni z 13 posterunku robił to korektorem.

0

@blakkudium nieprawda. On zaczynał w Rac1 i potem jak był w Sporcie chyba od 2015 roku, to miał hiper przecieki po pewnym czasie.

Od 2022 roku to stał się właśnie pośmiewiskiem.
Nie mówiąc już o jijantes, którzy czatują non stop na lotniskach.

1

@BorzyKrzys ja go zapamiętam z kozackiej rolo Budda w Kill Bill.

5

@macio_944 Romero podupadł jako źródło razem z upadkiem Bartomeu.

0

@Fido66 oj tak!

15

Michael Madsen nie żyje....
Boże jaki dramat. Co to jest za tydzień...
Genialne rolę m.in. u Tarantino - chociażby Kill Bill, Nienawistna Osemka, Wściekle Psy...

Strasznie szkoda...



@MesQueUnClub_87 - nie chce mi się wierzyć. Uwielbiałem jego role w Kill Bill.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?