0

@Foesum posłuchaj utworu Puppe razem z tekstem w trakcie słuchania.
Zrozumiesz ten zespół i się zakochasz. :)

1

@Lucyffffer1922 kaszaneczka, kielbaska, karkówka, i baby porobiły jakieś szaszłyki z warzyw i kurczaka, nie wiadomo po co :)
Brakuje wołowiny, wiem... :(

3

@Masnymichael Ja polecam Contratiempo

4

Rammstein, Jagermeister, grill, zimne piwko i piękna pogoda.
Moje ulubiene panie.

0

Marian Huja to raj i spełnienie mokrych snów dla kibiców xD

0

@norbi77 e tam. Po prostu się śmieje. :)

3

Dziwnie że nie zielony ten dym.

12

@fenix1983 za
Dużo

Enterów

Dla nas

11

Dokładnie tak to widzę xD

2

@Kgorecki2500 ale nie trzeba go oceniać od razu jako Boga albo diabła.
Poza tym chyba trollujesz.

2

@Kgorecki2500
Zamknął w pierdlu Rozwadowskiego, który jest jednym z ojców sukcesu bitwy Warszawskiej tylko za to że był przeciwny przewrotowi majowemu xD

3

@Kgorecki2500
Myślę że dzisiaj mocno byłby krytykowany.
Przewrót majowy, 400 ofiar, zabranie siłą władzy demokratycznie wybranego rządu Witosa.
Bereza Kartuska... czy sama sanacja.
Jest trochę tego. :)
Jest wielu wielkich.
Bardzo mnie boli na przykład marginalizowanie Rozwadowskiego.

11

@Kgorecki2500 bohaterem jak najbardziej.
Ale czy bezkrytycznym? Zdecydowanie nie.

24

Dobrze Tebas gada.
Barcelona nie jest w zasadzie 1:1, bo dopiero od 1 lipca bedzie xd.

3

@Almogaver to potem koniecznie Santosa i Probierza następnie.

7

Jeżeli Brzęczek zostanie trenerem, to ciekawe kogo zatrudnimy w przyszłym roku w tej roli.

0

@Faro u nas już jest zazębione.
Teraz polerujemy ten diament i wszystko udoskonalamy. Ideolo.

32

Najpierw nie oceniajmy WFu, żeby ci słabsi nie czuli się gorsi.
Teraz zrezygnujmy z matury z matematyki, bo niektórzy cytując czują się debilami.

Równaniem do słabszego staniemy się coraz głupszym narodem.

1

@Popitek12 nie żyliśmy w erze dinozaurów więc nie mamy prawa się o tym wypowiadać.

0

Kogo Rambla by ściągnęła do roli napastnika w przyszłym roku, gdyby fundusze byłyby nielimitowane, a Tebas by był rolnikiem na Podlasiu?
Isak, Haaland, Julian Alvarez... a może ktoś inny?

2

@PatrychoO niektórych filmów się nie powinno ruszać.
Zobaczymy. Pewnie klasycznie wyjdzie 5/10

5

@Pomimo27 coś dla prawdziwych Niemców - to oczywista oczywistość

2

@Kgorecki2500 Szewko top

1

@Pedri16Future protokół ein prozent

76

@Karol145 równanie plac? Dlaczego? To zrównajmy place wszystkim piłkarzom, żeby Ci gorsi nie czuli się gorsi.

Albo stwórzmy wspólną ligę kobiet i mężczyzn. Wtedy będzie to sprawiedliwe.

5

@insp1re to w końcu "rządowi" są.

0

To ładnego potworka stworzył Grbic

3

@BorzyKrzys ona jest aparatczykiem który ma robić swoje i nie mieć żadnej moralności.

0

Oby Ansu się odbudował na grajka wartego 200 baniek, to odkupimy go za te 28 milionów. :P
Życzę powodzenia i powrotu do nawrotu potencjału.

0

Też dostajecie podwójnie powiadomienia z Flashscore?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?