jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Foesum posłuchaj utworu Puppe razem z tekstem w trakcie słuchania.
Zrozumiesz ten zespół i się zakochasz. :)
1
@Lucyffffer1922 kaszaneczka, kielbaska, karkówka, i baby porobiły jakieś szaszłyki z warzyw i kurczaka, nie wiadomo po co :)
Brakuje wołowiny, wiem... :(
3
@Masnymichael Ja polecam Contratiempo
4
Rammstein, Jagermeister, grill, zimne piwko i piękna pogoda.
Moje ulubiene panie.
0
Marian Huja to raj i spełnienie mokrych snów dla kibiców xD
0
@norbi77 e tam. Po prostu się śmieje. :)
3
Dziwnie że nie zielony ten dym.
12
@fenix1983 za
Dużo
Enterów
Dla nas
11
Dokładnie tak to widzę xD
2
@Kgorecki2500 ale nie trzeba go oceniać od razu jako Boga albo diabła.
Poza tym chyba trollujesz.
2
@Kgorecki2500
Zamknął w pierdlu Rozwadowskiego, który jest jednym z ojców sukcesu bitwy Warszawskiej tylko za to że był przeciwny przewrotowi majowemu xD
3
@Kgorecki2500
Myślę że dzisiaj mocno byłby krytykowany.
Przewrót majowy, 400 ofiar, zabranie siłą władzy demokratycznie wybranego rządu Witosa.
Bereza Kartuska... czy sama sanacja.
Jest trochę tego. :)
Jest wielu wielkich.
Bardzo mnie boli na przykład marginalizowanie Rozwadowskiego.
11
@Kgorecki2500 bohaterem jak najbardziej.
Ale czy bezkrytycznym? Zdecydowanie nie.
24
Dobrze Tebas gada.
Barcelona nie jest w zasadzie 1:1, bo dopiero od 1 lipca bedzie xd.
3
@Almogaver to potem koniecznie Santosa i Probierza następnie.
7
Jeżeli Brzęczek zostanie trenerem, to ciekawe kogo zatrudnimy w przyszłym roku w tej roli.
0
@Faro u nas już jest zazębione.
Teraz polerujemy ten diament i wszystko udoskonalamy. Ideolo.
32
Najpierw nie oceniajmy WFu, żeby ci słabsi nie czuli się gorsi.
Teraz zrezygnujmy z matury z matematyki, bo niektórzy cytując czują się debilami.
Równaniem do słabszego staniemy się coraz głupszym narodem.
1
@Popitek12 nie żyliśmy w erze dinozaurów więc nie mamy prawa się o tym wypowiadać.
0
Kogo Rambla by ściągnęła do roli napastnika w przyszłym roku, gdyby fundusze byłyby nielimitowane, a Tebas by był rolnikiem na Podlasiu?
Isak, Haaland, Julian Alvarez... a może ktoś inny?
2
@PatrychoO niektórych filmów się nie powinno ruszać.
Zobaczymy. Pewnie klasycznie wyjdzie 5/10
5
@Pomimo27 coś dla prawdziwych Niemców - to oczywista oczywistość
2
@Kgorecki2500 Szewko top
1
@Pedri16Future protokół ein prozent
76
@Karol145 równanie plac? Dlaczego? To zrównajmy place wszystkim piłkarzom, żeby Ci gorsi nie czuli się gorsi.
Albo stwórzmy wspólną ligę kobiet i mężczyzn. Wtedy będzie to sprawiedliwe.
5
@insp1re to w końcu "rządowi" są.
0
To ładnego potworka stworzył Grbic
3
@BorzyKrzys ona jest aparatczykiem który ma robić swoje i nie mieć żadnej moralności.
0
Oby Ansu się odbudował na grajka wartego 200 baniek, to odkupimy go za te 28 milionów. :P
Życzę powodzenia i powrotu do nawrotu potencjału.
0
Też dostajecie podwójnie powiadomienia z Flashscore?