1

@blakkudium mam na myśli jego wpisy na Twitterze.
Nie wiem czy ten cytat co wrzuciłeś jest z wywiadu normalnego czy skąd.
Wiem, że jego portale społecznościowe prowadzą pijarowcy. Głównie jakaś babka.

1

@Romario87 jakoś dam radę. Mam ketonal w razie czego, gdyby naprawdę było źle.
Ale po Laphroaigu glowa mnie nie bolala jeszcze.
Bardzo dobra whisky notabene
:)

1

@escarabajo nie ma problemiku. Jutro coś wrzucę. :D

1

@blakkudium napisała to osoba, która prowadzi jego kanały.
On nie ma podobno pojęcia i ogłady w internetach.

1

@macio_944 przeczytałem dopiero pierwszy rozdział, bo dostałe na urodziny.
Jeżeli to jest w zasadzie prolog, to nie mogę doczekać się reszty.
Super napisane.

6

@blakkudium jeżeli może przeprosić, to czuje się nieprzeproszony.
Nie ma skruchy, woli pokuty i poprawy.
Niech smaży się w piekle.

18

Ciekawostka dla Was prosto z książki Andrzeja Dragana - "Kwantechizm 2.0".

Gdyby zebrać do kupy wszystko co człowiek kiedykolwiek zbudował, włączając w to wieżę Eiffla, Jezusa ze Świebodzina czy z Rio, to całość zmieści się w sześcianie 5x5x5 km.
Trochę nie do wiary.

Tak samo jak to, że gdybyśmy kartkę papieru złożyli 50 razy posiadajac arkusz odpowiedniej dlugosci, to będzie ona wysokości 100 milionów kilometrów. To jest 2/3 odległości na dystansie Ziemia - Słońce.

Zajebista książka. Polecam każdemu. :D
Mogę zapodawać Wam jakieś smaczki z niej, jak jest ktoś zainteresowany, bo właśnie zacząłem czytać.

1

@JimMorrisonFCB ooo pięknie. Dziękuję! Najlepszego dla synka!
Musimy się jakoś zgadać wreszcie.

1

@Romario87 i rano pyralgine przed robotą. :P

1

@Bocheno1 Laphroaig dzisiaj wleciał urodzinowy. :D
Dzięki!

3

@macio_944
- panie doktorze mam problemy z pamięcią
- od kiedy?
- co od kiedy?

2

@July_6_BcN trzydziestkę świętowałem już. :)
Czekam na tą demencję. Pomoże mi zapomnieć o zwyrodnieniach na kręgosłupie.

2

@Kapitan hawk i espumisan xD

2

@Stinger_ ooo widzisz. I za to się napije. :))))

2

@Kapitan hawk zaczęły się już po trzydziestce. Tu lokiec boli, tam kolano, plecy. Dramat:P

36

Wasze zdrówko.
Urodzinki dzisiaj, coraz starszy człowiek.
Już bliżej niż dalej. ;P

2

@Encore wolne media są wtedy kiedy krytykują pis i wielbią platformę.
Przecież to proste.

1

@TomekJastrzebski moje urodziny świętowali.

0

Nie ma mocnego na De Friesa.
Gość mi przypomina Valueva.

6

Ale zajebiety bieg Zmarzlika. Pięknie porobione!

0

@michal26 opona jak kobieta. Im twardza tym lepsza.

1

Obawiam się, że możemy nie wyjść z grupy

1

Gdyby nie ta czwarta bramka to by się podnieśli.

4

@ptrx no oczywiście.
Wiesz, alkohol się dobiera do okazji.
Piwko na plaży, do grilla.
Whisky do książki, serialu, filmu, szachów.
Jagermeister w zasadzie do wszystkiego jest cudowny. :D

8

@gumaz piwo > bimber > Wódka
Ale przede wszystkim dobra whisky, piwo i jagermeister.
Potem dlugo długo nic.

0

@Arkon pewnie glosowali na niego, bo jest najbliższy im poglądom. Często skrajniejszym niż Mentzena

0

@BorzyKrzys przecież powstał wcale nieśmieszny film - Ambassada

0

@gumaz Oskaria.
Znaki

3

Jakie predykcje na De Fries - Wrzosek?
IMO Brytyjczyk łatwiutko. Przeleży pewnie na nim wszystkie rundy i browarek po werdykcie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?