jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@wyrek ale który dokładnie?
Nawrocki może od buta skierować ustawę budzetowa do TK.
4
Jeżeli Nawrocki by został prezydentem i nie podpisze ustawy budżetowej tylko skieruje ją do TK, a oni uznają ją za niekonstytucyjną, to jeżeli nie zmieszczą się terminowo w 4 miechy to teoretycznie Nawrocki będzie miał podstawy do zerwania Sejmu i ogłoszenia nowych wyborów do parlamentu.
Myślę, że z tego wynika ta desperacja koalicji i chwytanie się wszystkiego co się da, nawet Murańskiego.
Sam bym chciał żeby ta kadencja dotrwała do końca, może byłby to ostatni gwozdz do trumny politycznej Platformy i Tuska.
Przykry dzień nas w niedzielę i w poniedzialek czeka, niezależnie od tego kto wygra zacznie się cyrk.
1
@Kapitan hawk nie pije po to żeby się nadupcyć xD
Pije tak dla kurażu, parę kieliszeczkow. Będzie do niedzieli może.
0
Kupiłem pierwszy raz Jagdstoltza z Lidla, ma to być jakiś zamiennik dla Jägermeistra.
Jestem miło zaskoczony, tym bardziej, że 0,7 kosztuje 32 zł, w porównaniu do Jagera za 64,99.
0
@Deviler ja zagłosuje na opcje mu przeciwna, zdecydowanie.
4
@lithotripter no zarzucanie każdemu bycie zwolennikiem putina to faktycznie dziecinada.
10
Korwin co się uruchomił ostatnio xD
1
@Kessie Clarkson powinien dostać tytuł Lorda za zaslugi dla społeczeństwa.
5
Jeżeli Tusk nie kłamie to wiedz, że to AI.
0
@Ryoumen zależy w jakiej walucie
1
@tbas prad też słyszałem że magicznie zaraz w dół pójdzie.
Doją nas jak się da. Banda mend.
0
@VAMOS1899LaMasia przyjdzie parę osób. Między innymi Oriol Romeu. :P
0
Ciekawe kiedy Barcelona ogłosi pierwszy transfer.
Szkoda kurde tego Taha.
0
@Borneo no bo to zabawa dla troglodytow jak Nawrocki czy Tusk.
1
@Kaiser jeżeli na "slautern" to tak
0
@maroon 10 lat temu go nie kojarzę żeby mówił.
4
@blakkudium powrót Cesca do domu? ;3
14
Gość jest niepodrabialny. Xd
Kiedyś: "kosciol, szkoła, strzelnica, mennica"
Dzisiaj: "z przyjemnością przyjmę zaproszenie do programu na zywo"
0
@Michael24 połączcie kropki.
Obudź się. Otwórz oczy.
0
@OBSERWATOR2021 a chyba jutro będzie drugi raz w Kanale Zero.
0
@Aragorn33 nie grałem nigdy na tego typu modach.
W Napoleona grałem jedynie na modach które dodawały Polskę. :P
W tej części mocno OP przeciwko kawalerii była formacja czworobok.
1
@Aragorn33 Jezu ale bym grał gdyby stworzyli cześć z LOTR.
1
@draxidox Empire, Napoleon.
Czekam na nowego Medievala, podobno pracują nad nim.
22
@gumaz alkohol to bardzo zły doradca xd
4
Fajny meczyk w sumie dla widza
0
@KmN polsat znaki znaki
1
@Kitek1640 oczywiście się Supra.
A po Suprze Celica.
0
Szkoda, że mamy taką finansową kupę i nie możemy sobie pozwolić na solidne transfery z myślą o przyszłości.
Ktokolwiek by nie trafił latem, mam nadzieję, że jest to w zgodzie ze sztabem Flicka i że są to stricte jego życzenia.
Hansi ufam dla Ciebie.
1
Komentarz usunięty
4
@arasz1819 kto mi kazał na niego głosować.
Opowiedz mi o tych ludziach i o innych głosach w Twojej głowie.
Po pierwsze, nie wciskam nikomu, że to coś normalnego.
Po drugie, post dotyczy przedstawiania znajomości i ich wpływu na kandydata, czy kogokolwiek innego.
Po trzecie, naucz się czytać ze zrozumieniem, pisz adekwatnie do tematu, nie pluj jadem, nie bądź chamem.
Będzie Ci prościej żyć w społeczeństwie.