0

@wyrek ale który dokładnie?
Nawrocki może od buta skierować ustawę budzetowa do TK.

4

Jeżeli Nawrocki by został prezydentem i nie podpisze ustawy budżetowej tylko skieruje ją do TK, a oni uznają ją za niekonstytucyjną, to jeżeli nie zmieszczą się terminowo w 4 miechy to teoretycznie Nawrocki będzie miał podstawy do zerwania Sejmu i ogłoszenia nowych wyborów do parlamentu.

Myślę, że z tego wynika ta desperacja koalicji i chwytanie się wszystkiego co się da, nawet Murańskiego.

Sam bym chciał żeby ta kadencja dotrwała do końca, może byłby to ostatni gwozdz do trumny politycznej Platformy i Tuska.

Przykry dzień nas w niedzielę i w poniedzialek czeka, niezależnie od tego kto wygra zacznie się cyrk.

1

@Kapitan hawk nie pije po to żeby się nadupcyć xD
Pije tak dla kurażu, parę kieliszeczkow. Będzie do niedzieli może.

0

Kupiłem pierwszy raz Jagdstoltza z Lidla, ma to być jakiś zamiennik dla Jägermeistra.
Jestem miło zaskoczony, tym bardziej, że 0,7 kosztuje 32 zł, w porównaniu do Jagera za 64,99.

0

@Deviler ja zagłosuje na opcje mu przeciwna, zdecydowanie.

4

@lithotripter no zarzucanie każdemu bycie zwolennikiem putina to faktycznie dziecinada.

10

Korwin co się uruchomił ostatnio xD

1

@Kessie Clarkson powinien dostać tytuł Lorda za zaslugi dla społeczeństwa.

5

Jeżeli Tusk nie kłamie to wiedz, że to AI.

0

@Ryoumen zależy w jakiej walucie

1

@tbas prad też słyszałem że magicznie zaraz w dół pójdzie.
Doją nas jak się da. Banda mend.

0

@VAMOS1899LaMasia przyjdzie parę osób. Między innymi Oriol Romeu. :P

0

Ciekawe kiedy Barcelona ogłosi pierwszy transfer.
Szkoda kurde tego Taha.

0

@Borneo no bo to zabawa dla troglodytow jak Nawrocki czy Tusk.

1

@Kaiser jeżeli na "slautern" to tak

0

@maroon 10 lat temu go nie kojarzę żeby mówił.

4

@blakkudium powrót Cesca do domu? ;3

14

Gość jest niepodrabialny. Xd
Kiedyś: "kosciol, szkoła, strzelnica, mennica"
Dzisiaj: "z przyjemnością przyjmę zaproszenie do programu na zywo"

0

@Michael24 połączcie kropki.
Obudź się. Otwórz oczy.

0

@OBSERWATOR2021 a chyba jutro będzie drugi raz w Kanale Zero.

0

@Aragorn33 nie grałem nigdy na tego typu modach.
W Napoleona grałem jedynie na modach które dodawały Polskę. :P
W tej części mocno OP przeciwko kawalerii była formacja czworobok.

1

@Aragorn33 Jezu ale bym grał gdyby stworzyli cześć z LOTR.

1

@draxidox Empire, Napoleon.

Czekam na nowego Medievala, podobno pracują nad nim.

22

@gumaz alkohol to bardzo zły doradca xd

4

Fajny meczyk w sumie dla widza

0

@KmN polsat znaki znaki

1

@Kitek1640 oczywiście się Supra.
A po Suprze Celica.

0

Szkoda, że mamy taką finansową kupę i nie możemy sobie pozwolić na solidne transfery z myślą o przyszłości.
Ktokolwiek by nie trafił latem, mam nadzieję, że jest to w zgodzie ze sztabem Flicka i że są to stricte jego życzenia.
Hansi ufam dla Ciebie.

1

Komentarz usunięty

4

@arasz1819 kto mi kazał na niego głosować.
Opowiedz mi o tych ludziach i o innych głosach w Twojej głowie.

Po pierwsze, nie wciskam nikomu, że to coś normalnego.
Po drugie, post dotyczy przedstawiania znajomości i ich wpływu na kandydata, czy kogokolwiek innego.
Po trzecie, naucz się czytać ze zrozumieniem, pisz adekwatnie do tematu, nie pluj jadem, nie bądź chamem.
Będzie Ci prościej żyć w społeczeństwie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?