9

@Wojciech123 z nocnej wracają wycieczki

3

@messi564 ino jakiegoś LO jeszcze i jest Gucci i sikalafą.

3

@macio_944 to może będzie prezydentem Będzina ;P

3

@mmaciass urlop zasłużony mają od pracodawców z zagranicy xD

1

Szczęść Boże i ratuj się kto może.

0

@FcPortoFan1999 czas umierać.

0

@FcPortoFan1999 koniec ciszy wyborczej

2

Ostatnia godzina.
Nie znajdę niczego lepszego do uczczenia jej od odrobiny Macallana 18 Double Cask.

Zdrówko Ramblo!
Co by nie było, to będzie do dupy. ;3

2

@Kgorecki2500 zawsze się trochę łamie zasady.

1

Zagłosowałem ale się nie cieszyłem.
Cytując klasyka...

1

@Bykunn a to musiałem przegapić.
Bób za to nadal w kosmicznej cenie.

0

@Szakalaka12369 powiedz tylko gdzie ;P

3

Truskawki 16 zł za kilo.
Nawet niezłe ceny. Rok temu jak się pojawiły truskawki to były za conajmniej 25 zł.

0

@gumaz troche mniejsza niż 5 lat temu

1

@wyrek jeżeli lubisz APA to American Wheat szczególnie Ci przypadnie do gustu.
Czystych przeniczniakow sam nie lubię zbytnio, bo podjeżdżają mi bananami. :D
No i West Coast IPA też super gatunek.

1

@wyrek Barley Wine jest absolutnym sztosem. Z porterów bałtycki dla mnie zdecydowanie najlepsza jest Amburana. Zdobyła jakieś nagrody nawet z czego wiem.
Jak znasz się na piwach, idzie lato. Na lato najlepsze są zimne American wheaty.
Kiedyś miałem cała skrzynkę z browaru Piwowarownia, piwo Córka Młynarza.

Zakochałem się w tym gatunku do tego stopnia że sam zrobiłem sobie warkę.

1

@wyrek Atak Chmielu to klasyk, który zapoczątkował piwną rewolucje.
Koniecznie kup.
Polecam też ogólnie Browar Fortuna i każde piwo Komes. Potrójne, poczwórne, strong blonde i genialne portery bałtyckie.

0

@Frugo100100 Arsenal 4

1

Browar Pinta - Zwycięski Maibock, to chyba jedno z najlepszych pełnych piw jakie piłem w życiu.
Absolutnie każdemu polecam.

3

@gumaz po wypróżnieniu zresztą tez

0

Nie wiem czy jakaś reklama się nie do końca ładuje, ale co któreś wejście mam wyblurowany caly ekran i nic nie idzie zrobić.

0

@wojopancer plus Laporta dal zakaz stadionowy naszym ultrasom xD

2

Wreszcie serwery odpoczną.

0

Ale by się poszło na taki koncert Pink Floyd.

0

@Lisek we Włoszech tak jest.

0

@Ls0811 z czego wiem to żaden. :P

7

@michal26 wybawieniem to byłby zakaz sondaży wyborczych w trakcie kampanii.

1

@RoberDzik czarne chmury nadchodzą.

1

@wyrek też mi się wydaje, że dla prawicy i PiSu najlepiej by było gdyby Koalicja rządziła do końca kadencji.

0

@chosenone no właśnie chętnie się dowiem, jak to wygląda dokładnie.
Może mnie ktoś oświecić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?