jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@Wojciech123 z nocnej wracają wycieczki
3
@messi564 ino jakiegoś LO jeszcze i jest Gucci i sikalafą.
3
@macio_944 to może będzie prezydentem Będzina ;P
3
@mmaciass urlop zasłużony mają od pracodawców z zagranicy xD
1
Szczęść Boże i ratuj się kto może.
0
@FcPortoFan1999 czas umierać.
0
@FcPortoFan1999 koniec ciszy wyborczej
2
Ostatnia godzina.
Nie znajdę niczego lepszego do uczczenia jej od odrobiny Macallana 18 Double Cask.
Zdrówko Ramblo!
Co by nie było, to będzie do dupy. ;3
2
@Kgorecki2500 zawsze się trochę łamie zasady.
1
Zagłosowałem ale się nie cieszyłem.
Cytując klasyka...
1
@Bykunn a to musiałem przegapić.
Bób za to nadal w kosmicznej cenie.
0
@Szakalaka12369 powiedz tylko gdzie ;P
3
Truskawki 16 zł za kilo.
Nawet niezłe ceny. Rok temu jak się pojawiły truskawki to były za conajmniej 25 zł.
0
@gumaz troche mniejsza niż 5 lat temu
1
@wyrek jeżeli lubisz APA to American Wheat szczególnie Ci przypadnie do gustu.
Czystych przeniczniakow sam nie lubię zbytnio, bo podjeżdżają mi bananami. :D
No i West Coast IPA też super gatunek.
1
@wyrek Barley Wine jest absolutnym sztosem. Z porterów bałtycki dla mnie zdecydowanie najlepsza jest Amburana. Zdobyła jakieś nagrody nawet z czego wiem.
Jak znasz się na piwach, idzie lato. Na lato najlepsze są zimne American wheaty.
Kiedyś miałem cała skrzynkę z browaru Piwowarownia, piwo Córka Młynarza.
Zakochałem się w tym gatunku do tego stopnia że sam zrobiłem sobie warkę.
1
@wyrek Atak Chmielu to klasyk, który zapoczątkował piwną rewolucje.
Koniecznie kup.
Polecam też ogólnie Browar Fortuna i każde piwo Komes. Potrójne, poczwórne, strong blonde i genialne portery bałtyckie.
0
@Frugo100100 Arsenal 4
1
Browar Pinta - Zwycięski Maibock, to chyba jedno z najlepszych pełnych piw jakie piłem w życiu.
Absolutnie każdemu polecam.
3
@gumaz po wypróżnieniu zresztą tez
0
Nie wiem czy jakaś reklama się nie do końca ładuje, ale co któreś wejście mam wyblurowany caly ekran i nic nie idzie zrobić.
0
@wojopancer plus Laporta dal zakaz stadionowy naszym ultrasom xD
2
Wreszcie serwery odpoczną.
0
Ale by się poszło na taki koncert Pink Floyd.
0
@Lisek we Włoszech tak jest.
0
@Ls0811 z czego wiem to żaden. :P
7
@michal26 wybawieniem to byłby zakaz sondaży wyborczych w trakcie kampanii.
1
@RoberDzik czarne chmury nadchodzą.
1
@wyrek też mi się wydaje, że dla prawicy i PiSu najlepiej by było gdyby Koalicja rządziła do końca kadencji.
0
@chosenone no właśnie chętnie się dowiem, jak to wygląda dokładnie.
Może mnie ktoś oświecić.