jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pasiak nooo! To z tego serialu! :D
Dzięki!
1
@michal26 taaaaaak! Dziękuję!
Nie wiem czemu myślałem że jest rudy...
0
@ad289 nieee. Lubosa bym od razu skojarzył z nazwiska
1
Mam zagwozdkę z kobitą odnośnie polskiego aktora, którego nie możemy znaleźć. Zagadka dla serialowych geeków.
Szukamy aktora około 40 letniego z rudawymi włosami. Jest znany głównie z epizodycznych ról, jest stosunkowo rozpoznawalny.
Kojarzymy, że oglądaliśmy serial kryminalny jakiś w którym wystąpił i grał pijaczka czy ćpuna, który był świadkiem czegoś i się ukrywał. Ktoś mu podsunął alkohol albo prochy i zmarł.
Aktor ten nie należy do pięknolicych przystojniaków raczej.
Czy po powyższym opisie przychodzi Wam ktokolwiek do głowy?
@MesQueUnClub_87 wybieram Cie, bo znasz się na wszystkim. :P
Może coś kojarzysz...
1
@Messibestplayerintheworld a to z pewnością. Realowi Nico jest kompletnie niepotrzebny.
3
@D10SLEO też zapomniałem o tej stronie xD
Wiocha.pl, mistrzowie itd
Było tego sporo kiedyś
1
@Messibestplayerintheworld musi być wiarygodnie. :P
Nico w 100% pasuje do FlickiTaki
1
Wg mnie to Nico przyjdzie, tylko Laporta znowu gra w jakieś szachy 8D.
29
Kwintesencja demokracji w Polsce xd
"Nikt Wam nie da tego co ja Wam mogę obiecac"
Jprdl. Xd
1
@Comentateiro po tym PiSie mogłeś jeszcze PO dopisać. Chyba, że historia się zaczyna na 2015 a kończy na 2023 to ok.
10
Ja bym chciał się wreszcie dowiedzieć, czy prawica to w końcu naziści czy ruskie onuce.
Powinna powstać debata na ten temat. Media i politycy przypinają te łatki na zmianę i nie mogą się chyba zdecydować. :/
26
Giertych to sam się prosi... xd
5
@messi33 przecież wodnik to największy troll i spiskowiec na całym Twitterze.
0
@kondzik47 ja nie mam problemu.
1
@Konradowskyy nie każdy zna Erica Gales'a, mogę polecić.
Od dłuższego czasu jestem zakochany w Joe Bonamassie ale to nie jest mało popularny gość raczej. :P
7
No i w weekend ostatni mecz najlepszej Barcelony od wielu lat.
Piekny to był sezon, nie zapomnę go nigdy.
Obyśmy podzialali rozsądnie podczas okienka transferowego.
Obrońca, skrzydłowy, może jakiś LO i lecimy po tryplet.
9
@PatrychoO ale trzeba się z tą panią zgodzić.
Gdyby Polacy analizowali lepiej, to by już dawno popisu nie było przy władzy xd
26
XD!
A jak Korwin mówił, że głupich jest zawsze więcej, to wszystkim czajniki gwizdały jakim prawem może coś takiego powiedzieć.
2
@Jakchcesz wtedy wygra ktoś inny.
17
Szczęść Boże i ratuj się kto może.
3
@Kgorecki2500 to chyba najlepszy przykład patologii tego systemu zaraz obok Maciaka i Jakubiaka.
4
Ależ czysta woda będzie miała intensywne dwa tygodnie xD
12
@wyrek jakie Rafał ma poglądy? Wszystkie.
32
Nie mogę się doczekać xD
2
PoPiS - Polska
22:0
Tyle razy wybieraliśmy "mniejsze zlo" xd
Trochę przerażające jest to nasze wyciąganie wniosków, a raczej ich brak.
4
Walaszek jak zwykle dobry na kazde czasy.
Jestem przekonany, ze gdyby startowal w wyborach to wygralby w pierwszej turze.
1
@Kgorecki2500 Biejat jest mega sympatyczna imo. Taka żona
11
@Commando Kosiniak to się zastanawia nad kolejnym koalicjantem już na kolejne wybory xd
9
Holownia z rozsądkiem. Xd
1
@MarFan albo na takiego co ma ziomków z mafii reprywatyzacyjnych