0

Dzisiaj chcę zobaczyć Pedro gryzącego trawę, Suareza gryzącego trawę, Bartrę gryzącego trawę i Messiego gryzącego trawę pobijającego rekord :)

0

Dobrze, ale czy to, że jeden mecz Barcelony nie leci to znaczy, że nie jest to uprzywilejowana pozycja? Rozumiem ból gdyby nie leciał mecz ligowy... Ale to jest liga mistrzów, w dodatku faza grupowa. Kibicom innych drużyn też się chyba należy jakiś ukłon prawda?

0

Czyli gramy w dziesiątkę :D
Chociaż nie ukrywam, że ostatnie Pedro coś tam stara się grać.

0

A, coś czułem, że nie zagra Neymar tylko Pedro.
Cieszy Mascherano na DMie :D

0

To, że jest wszystko nie znaczy, że będą puszczać wszystkie mecze.
Tak to by musiało być 30 kanałów sportowych, żeby puszczać wszystkie mecze ligi angielskiej, hiszpańskiej, francuskiej i włoskiej.
Jeden mecz nie leci i robicie z tego wielką tragedię. Co mają powiedzieć kibice Spursów gdzie, nie za każdym razem puszczają ich mecze ligowe.

0

Pytanie czy mówili Ci o meczach ligowych czy o Lidze Mistrzów ;)
W przypadku tego drugiego nigdy nie było pewne czy poleci Barcelona.

0

Nie wiem jak niektórzy z Was mogą obstawiać wynik :D
Niedawno spisywali Barcę na straty w meczu z Sevillą, a teraz piszą wyniki po 18-0 ... :P

0

ja się nie moge z tego przestać śmiać od kilku dni :D
Chyba jedyny fake, który mnie bawi ;p

0

To ja nie wiem jakie Wy macie pakiety jak płacicie ponad 100 zł. Ja od już bardzo dawna najpierw miałem Cyfrę teraz nc+, płacę 70 zł i nie ma co marudzić.

0

Nie za bardzo rozumiem co ma jedno do drugiego. Przecież wyjazd na Cypr będzie ciężki. PSG tam zremisowało.

0

Po to, że na chwilę obecną jest lepszym bramkarzem od ter Stegena.

0

na betclicu jest cashback. na STSie też?

0

Siemanko.
Mam chrapkę na obstawianie meczy online. Czy może mi ktoś powiedzieć gdzie sie najbardziej opłaca i oferty których stron z zakładami są najbardziej opłacalne?

0

Ciekaw jestem czy Messi, Suarez i Neymar zagrają razem od pierwszej minuty. Coś mi mówi, że niestety zagra Pedro. Ale nie chcę wykrakać. Chłopaki muszą się ze sobą ogrywać!

0

To jest inwestycja na przyszłość. Zobaczysz co będzie z Arsenalem za 4-5 lat ;)

1

Na żadnym. Ewentualnie multitransmisja na Canal+ Family 2

0

Hmm. On to ma takiego pecha, że powinien w domu na fotelu grzecznie siedzieć. Tylko broń Boże na bujanym, bo się jeszcze wypieprzy.

0

Wyczuwam, że zagra Douglas. Dobrze byłoby go zobaczyć. Albo Montoyę. Chociaż co do tego drugiego już straciłem chyba wszystkie nadzieje. Następny mecz dla Barcy zagra pewnie w 2019 roku jak już go odkupią.

0

o tym to już wiadomo chyba od dwóch tygodni xd

0

Główną przyczyną tej kontuzji jest ponoć trening.

0

Może mi ktoś przypomnieć czy jest podana dokładna data grudnia, jeśli chodzi o decyzję TASu?

0

Znów patrzę się na oceny i zadziwiam jak to możliwe, że Xavi ma wyższą ocenę od Rakitica.

0

Chciałbym zobacz miny wszystkich osób, które skazywały Barcę na porażkę :)

0

Mundo wcale lepsze nie jest xd Wszystko to takie pismaki na skalę onetu

0

Fakt, wykorzystał je wzorowo.

13

Co Wam powiem to Wam powiem :D Ale dzisiaj wyjątkowo nie było artykułu o możliwości pobicia rekordu Zarry przez Messiego, a Leo dał radę. A gdy te artykuły były Messi nie strzelał nic. Jaki z tego wniosek?
Messi niepotrzebnie czyta fcbarca.com, bo nie wytrzymuje presji.

2

Cudowny mecz Barcelony. Grali jak z nut. Xavi trochę mnie drażnił, widać po wejściu Rafinhi jak wszystko się nagle ożywiło i wyglądało zupełnie inaczej.

0

Busquets się w końcu ogarnął i coś tam gra. Bardzo mnie to cieszy. Co prawda bardziej w destrukcji jak rozegraniu, ale lepszy rydz niż nic. Ostatnio obie te kwestie leżały.

0

Mathieu jest szybszy od Alby.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?