jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sevilla mnie trochę zawiodła. Albo Barcelona jest skuteczna w destrukcji w zarodku :) Oby.
0
Po co te uszczypliwości i przeglądanie komentarzy? o.O Ogarnij się
1
Eeeej właśnie! Czemu nie było tematu, ze Messi z Sevillą może pobić rekord? :D:D:D
1
Pedro Munir dwa bratanki, i od trybun i od ławki :P
0
mnie najbardziej zaskoczył brak Munira :D
0
Mam nadzieję, że facet się w końcu przełamie i zagra choć jeden dobry mecz. Tak dla odmiany.
1
Wyczuwam dzisiaj remontadę i debiutanckiego gola Suareza :) Czas, zeby się w końcu rozstrzelał ;D
2
Jakby powiedział mistrz Yoda, brak wiary u was dostrzegam
0
tak i w worku przyniesie Ci zestaw Nuneza z Rosellem zamiast rózgi.
0
przecież to jakiś fail xdAle nie ukrywam :D Pośmiałem się !
0
Zobacz mecz z Realem chociażby. Przytoczyłeś jeden mecz. Gdyby nie Mascherano to w Madrycie byś zarobili chyba 5 z tyłu.
1
Jest już może lista powołanych?
12
Hola hola, Mascherano ostatnio czyścił lepiej od Vanisha.
1
No! Skoro niemożliwe stało się możliwe, to może Mascherano na DM zawita :D
a nie... zaraz zaraz...
1
Też taki paradoks. W artykule z prezentacją książki Messiego komentarze są zablokowane, a pod artykułem dotyczącym śmierci ŚP. Tito początkowo można było komentować. Później oczywiście wyłączyli tą funkcje na liczne prośby użytkowników.
26
Swoją drogą gdyby spojrzeć na to z innej perspektywy, to bardzo mi szkoda Douglasa.To musi być beznadziejne uczucie, będąc co chwile na okładkach gazet osobą z której się szydzi, wokół której są same podejrzenia, afery i tym podobne.Facet jest Bogu ducha winny. Żyje z piłki, realizuje się, spełniło się pewnie jego marzenie, wyszedł na piłkarskie salony. Szkoda tylko, że takim kosztem.Życzę chłopakowi jak najlepiej tym bardziej, że jest Barcelonismo. I mam cichą nadzieje, że jeszcze uciszy mordy wszystkim szczekaczom, którzy tak po nim jadą.
4
Bartomeu robi sobie alibi. Cwaniura.
0
Spokojnie to tylko Mundo ;)
Wątpię, żeby Montoya odszedł jeśli nie skrócą nam sankcji.
Moim zdaniem prędzej to spotkanie to była umowa, że jeżeli skrócą sankcję to odchodzi zimą bądź latem, skoro i tak nie będzie potrzebny.
1
a za co Leo powinien dostać?
1
Messi to drugi Iniesta, Xavi lub Puyol. Nie opuści klubu nigdy.
Nie licząc ostatniego sezonu kończącego karierę w Newells
0
Miłego dnia wszystkim ;D! Niechaj Pan wam wskaże drogę do rajskiej swej doliny.
Cieszy fakt ze wszyscy kadrowicze wracają do Barcelony cali i zdrowi. Zawsze się obawiam tych meczy reprezentacji.
0
Ja wiem, poza tym ma chorą klauzulę. Ale pogadać zawsze można ;)
0
No i proszę, Danilo w reprezantacji zaczyna już być zastępcą Alvesa.
Barcelono, kup tą łajzę z FC Porto :D
0
Eeeej, więcej wiary kolego!
0
No cóż. Wschodni rynek atakuje jak widać w każdej dziedzinie.
0
Trenuje z grupą przecież.
3
Ja obejrzę Polaków. Jestem ciekaw czy potwierdza formę
1
Pfff Silva jak zwykle gada bzdury. Podobnie było z transferem na Camp Nou jak powiedział że oferta kontraktu mu nie pasuje bo musi wyżywić rodzinę. Śmieszny chłop.
0
Jakie to proste.
0
Georg taaa ehe. Obstaw taki wynik gdzieś.