jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na pewno ter Stegen dzisiaj zagra. Innej opcji nie ma. Nie zdziwiłbym się gdyby swoją szansę też dostał Douglas.
3
Znieśmy podatki !
0
A na mundialu niby gdzie grał? Był bardzo cofnięty. To mega wszechstronny gracz. Więc nie śmiechuj na sali
0
ale że niby kto?
0
Ponoć brazylijczycy pokazali wczoraj po meczu jakimi są burakami, leciały wyzwiska, środkowe palce. Żenua. Dobrze wiedzieć, że już dziś pożegnają się z turniejem :)
1
Ja bym chętnie Douglasa zobaczył.
0
Czyżby Rakitic jako DM?
0
COO? Jakie wielke pieniądze?? Zespół dostanie do podziału medale i chyba 200 czy 150 tys dolarów. To są wielkie pieniądze? Wyjdzie po 10 tys. na łeb. Może sobie kupią luksusowe auto pod tytułem nowy Volkswagen Polo.
0
Brazylijczycy się nie pier***** w tańcu w większości dyscyplin.
0
Arsenal w plery 2-0 z Dortmundem, Liverpool do przodu 2-1, Atletico przerżnęło z Olympiakosem 3-2 a Real do przodu 5-1. Z ważniejszych to tyle.
0
Oby to nie był ostatni raz kiedy Polacy zatrzymują Canarinhos :)
0
hard-tricka :D
Nie wiem czemu ale skojarzyło mi się to z piosenką:
Jak żem chodził do kowala uczyłem się dymać
Kowal wchodził na kowalkę...
Jo muuusioł go trzymać.
1
Prawdziwy mistrz niczego nie podważa. Po prostu idzie i morduje wszystkich :)
0
Teraz dla Polaków środkowy palec nabierze innego znaczenia ;)
8
POLSKA POLSKA POLSKA !!!!!!!!
0
ja tam wykupiłem ostatnio konto. Jedna wielka tragedia. Nie polecam zdecydowanie. Cały czas się zacina
0
No Polacy się zaczęli gubić i stała się masakra.
0
Bo piłka angielska to jest przeżytek.
0
Po czym wnosisz?
2
Trochę boli to, że aż tyle osób ma tutaj kompleksy na punkcie Realu.
0
Olympiakos 2-0 z Atletico ;P
0
FC Barcelona - APOEL LIVE (U-19) :))
0
Ano. Identyczne :P Tylko kolor i logo sponsorów się różni :P
2
Dla tych którzy skupiają się na komentarzach, informuję, że zagramy w tych strojach 30 września w meczu przeciwko PSG. :)
0
Zagramy w nich 30 września z PSG ;)
0
Ta. Reklamuje firmę Douglas, tą perfumerie. Szczwane lisy
6
Nie no drodzy Admini i Moderatorzy SZACUNECZEK!
Widzę, że nie bierzecie jeńców.
Wiedziecie prym wśród wszystkich polskich stron o klubach :)
0
Ale jaka kasa? O jakiej Ty kasie mówisz w przypadku Douglasa? :D
0
Swoją drogą chciałbym zobaczyć Douglasa. Co to w ogóle jest za piłkarz, czy jest typową zapchajdziurą czy faktycznie można czegoś miłego się po nim spodziewać :)
Na APOEL mógłby go wystawić. Ale i tak wydaje mi się, że zagra Alves. Mathieu i Pique pewnie w środku, Alba na lewej. W pomocy to już na pewno Busquets, Rakitic i Iniesta, a z przodu standardowo Messi, Neymar i Munir albo Rafinha.
18
Czytał: Janusz Szydłowski.