0

Na pewno ter Stegen dzisiaj zagra. Innej opcji nie ma. Nie zdziwiłbym się gdyby swoją szansę też dostał Douglas.

3

Znieśmy podatki !

0

A na mundialu niby gdzie grał? Był bardzo cofnięty. To mega wszechstronny gracz. Więc nie śmiechuj na sali

0

ale że niby kto?

0

Ponoć brazylijczycy pokazali wczoraj po meczu jakimi są burakami, leciały wyzwiska, środkowe palce. Żenua. Dobrze wiedzieć, że już dziś pożegnają się z turniejem :)

1

Ja bym chętnie Douglasa zobaczył.

0

Czyżby Rakitic jako DM?

0

COO? Jakie wielke pieniądze?? Zespół dostanie do podziału medale i chyba 200 czy 150 tys dolarów. To są wielkie pieniądze? Wyjdzie po 10 tys. na łeb. Może sobie kupią luksusowe auto pod tytułem nowy Volkswagen Polo.

0

Brazylijczycy się nie pier***** w tańcu w większości dyscyplin.

0

Arsenal w plery 2-0 z Dortmundem, Liverpool do przodu 2-1, Atletico przerżnęło z Olympiakosem 3-2 a Real do przodu 5-1. Z ważniejszych to tyle.

0

Oby to nie był ostatni raz kiedy Polacy zatrzymują Canarinhos :)

0

hard-tricka :D
Nie wiem czemu ale skojarzyło mi się to z piosenką:
Jak żem chodził do kowala uczyłem się dymać
Kowal wchodził na kowalkę...
Jo muuusioł go trzymać.

1

Prawdziwy mistrz niczego nie podważa. Po prostu idzie i morduje wszystkich :)

0

Teraz dla Polaków środkowy palec nabierze innego znaczenia ;)

8

POLSKA POLSKA POLSKA !!!!!!!!

0

ja tam wykupiłem ostatnio konto. Jedna wielka tragedia. Nie polecam zdecydowanie. Cały czas się zacina

0

No Polacy się zaczęli gubić i stała się masakra.

0

Bo piłka angielska to jest przeżytek.

0

Po czym wnosisz?

2

Trochę boli to, że aż tyle osób ma tutaj kompleksy na punkcie Realu.

0

Olympiakos 2-0 z Atletico ;P

0


FC Barcelona - APOEL LIVE (U-19) :))

0

Ano. Identyczne :P Tylko kolor i logo sponsorów się różni :P

2

Dla tych którzy skupiają się na komentarzach, informuję, że zagramy w tych strojach 30 września w meczu przeciwko PSG. :)

0

Zagramy w nich 30 września z PSG ;)

0

Ta. Reklamuje firmę Douglas, tą perfumerie. Szczwane lisy

6

Nie no drodzy Admini i Moderatorzy SZACUNECZEK!
Widzę, że nie bierzecie jeńców.
Wiedziecie prym wśród wszystkich polskich stron o klubach :)

0

Ale jaka kasa? O jakiej Ty kasie mówisz w przypadku Douglasa? :D

0

Swoją drogą chciałbym zobaczyć Douglasa. Co to w ogóle jest za piłkarz, czy jest typową zapchajdziurą czy faktycznie można czegoś miłego się po nim spodziewać :)
Na APOEL mógłby go wystawić. Ale i tak wydaje mi się, że zagra Alves. Mathieu i Pique pewnie w środku, Alba na lewej. W pomocy to już na pewno Busquets, Rakitic i Iniesta, a z przodu standardowo Messi, Neymar i Munir albo Rafinha.

18

Czytał: Janusz Szydłowski.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?