0

Nic Neymarowi nie jest.
Wcale mu się nie dziwię, że jest wściekły. Swoją drogą... poniekąd to dobrze. nie ma nic lepszego jak sportowa złość :)

0

Czemu mnie to nie dziwi?

0

Ale bomba Rakitica!

0

Busquets... chłopie ;/

0

Nie no bez przesady. Czerwona kartka, to już zbyt wiele.

0

BRAWO NEYMAR!!!!!

0

Neymar przepięknie. Szkoda tylko, że Pedro nie dał rady.

0

Rakitic wygląda jak Bonus BGC tylko pare kilo mniej.

1

Tym czasem na streamie draculi, 13:10 dla brazylii :D

0

Boże, kolejny raz widząc to nazwisko przeczytałem warzywniaka.

0

Nie idioci tylko ludzie bez wiary. Pedro zawodzi. Co innego mieć szacunek do piłkarza, a co innego mieć chęć oglądania go w wyjściowym składzie gdy może zagrać ktoś inny.

6

Ja do Pedro nic nie mam. Szczególnie szacunku.
żarcik.

0

Skurkowaniec. To dlatego nie jest powołany!

5

Już nie mogę się doczekać komentarzy w przerwie meczu o treści: "TER SZTEGEN ZA PEDRO"

1

Albo chociaż tak jak w ręczną...

0

Publiczność w meczu Polska Brazylia jest taka jakby jej nie było. Beznadzieja.
W moim kochanym mieście kibice dali czadu!

0

Dobrze czasami się przekonać że ktoś jest na prawdę ch****wy.

0

brzmi jak Blue Cafe

6

Już wiedziałem, ze nie będziesz oglądał patrząc na Twój avatar :P

2

No to do boju Polacy ! Hymn odśpiewany, paciorek odmówiony, teraz tylko wygrana :)

0

Tak, prawego obrońcę.

0

Myślę, że u Enrique to słowo już nie istnieje.

0

Słowo spedrolić już się przyjęło w mojej rodzinie więc spokojnie :P

1

Chyba raczej jebniepilottemościanitto.

0

Oczywiście, że to drugie.

0

Bo jest bez formy. Poza tym, to że Mascherano na DM grał świetnie w Argentynie nie znaczy, że w Barcelonie tez będzie.

0

Daje mu odpocząć przed środą :P

3

Pedritto będzie dziś "Strzelitto" czy "Spierdzielitto"?

0

Serce mi się raduje na samą myśl, że od przyszłego sezonu będzie z nami w pierwszym składzie Halilovic :)

0

Oj wątpię. Nawet bardzo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?